Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w skali mikro cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w skali mikro cz.II

gierczusia 21:50, 27 kwi 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Eluś ja cię normalnie zgubiłam Myślę sobie Ela nie pisze, pewnie sadzi albo się upięknia na jutro a ty sobie nowy wąteczek Dzięki że byliście, było cudownie was poznać Ja się obłowiłam baaaaardzo
Już wszystko wsadzone, do nocy sadziłam, dlatego teraz dopiero piszę Buziaczki.


Gośka .. Ja marna w upiększańiu jezdem ...słyszę o kosmetyczkach jekowyś i inkszych atrakcjach a ja zero... Brrrrr... Ńie znoszę .. Nawet kieckę ( tzn sukienkę / spódnicę ) starą ubrałam , bo się nie byłam w stanie zmusić do łażenia po sklepach ....

Ściskam Cię Wulkanie Energii.... Już masz wszystko posadzone a ja w lesie

I przepis na masę na te cudo kffiatuchy na torcie poproszę , bo jakiś inkszy temat mnie wciągnął i nie usłyszałam
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 21:51, 27 kwi 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Mala_Mi napisał(a)
Wszytko ogarnięte


Anek jesteś niesamowita ..... Teraz widzę zalety " mania " zaledwie 8 stron .....

Ściskam
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 21:58, 27 kwi 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Będąc u Kapiasów szukałam drzewa do mojego mikro.. który jest naprawdę mikro... Trochę szkoda ,ze jeszcze nie wszystkie drzewa miały liście..szczególne o buki mi chodzi...zasatanawiałam sie jeszcze czy kulka czy fastigiata... Obfociłam fastigiaty

Ten podobał mi się najbardziej buk pospolity " marmorstar ".. Ma naprawdę cudowny pokrój ... Potem w necie zobaczyłam ,że ma marmurkowego liście.... Echhhhh

Te lipy drobnolistne Rancho " tworzyły piękny przycinany szpaler

A tooooo.. Nie wiem co to było , ale te kulki wyłaziły nawet spod agro ... I były sliczne

____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
anna_g 21:59, 27 kwi 2014


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Nooooooooooooooo.... a ja się zastanawiam dlaczego nagle mi zniknął Ogród w skali mikro - czyżby nikt nic nie pisał??? o zgrozo... ależ przecież to jest zupełnie niemożliwe... A tu zagadka wyjaśniona... Drugi wątek też się zastanawiałam ostatnio czy założysz czy nie Ale jest i dobrze i namierzyłam Cię i zaznaczam i znowu jestem To na tyle w sprawie wstępu

A teraz bardzo ale to bardzo serdecznie dziękuję za odwiedzinki, za wycieczkę, za to że po po prostu byliście i że było tyle śmiechu i radości i gadania Wielkie całusy Eluś dla Was Oby jeszcze dużo takich spotkań. Wczoraj już nie dotarłam na forum - bo sprzątałam i sadziłam a potem pojechałam na zakupy ciuchowe - rzekomo dla siebie - z których najbardziej zadowolony i obłowiony wrócił mój starszy nieletni po takich zakupach to już na nic siły nie ma Buźka Eluśka, jestem u Ciebie na bieżąco - ha ha I niech się Twój nowy wątek "kręci" jako i ten "stary"
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
gierczusia 22:16, 27 kwi 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
anna_g napisał(a)
Nooooooooooooooo.... a ja się zastanawiam dlaczego nagle mi zniknął Ogród w skali mikro - czyżby nikt nic nie pisał??? o zgrozo... ależ przecież to jest zupełnie niemożliwe... A tu zagadka wyjaśniona... Drugi wątek też się zastanawiałam ostatnio czy założysz czy nie Ale jest i dobrze i namierzyłam Cię i zaznaczam i znowu jestem To na tyle w sprawie wstępu

A teraz bardzo ale to bardzo serdecznie dziękuję za odwiedzinki, za wycieczkę, za to że po po prostu byliście i że było tyle śmiechu i radości i gadania Wielkie całusy Eluś dla Was Oby jeszcze dużo takich spotkań. Wczoraj już nie dotarłam na forum - bo sprzątałam i sadziłam a potem pojechałam na zakupy ciuchowe - rzekomo dla siebie - z których najbardziej zadowolony i obłowiony wrócił mój starszy nieletni po takich zakupach to już na nic siły nie ma Buźka Eluśka, jestem u Ciebie na bieżąco - ha ha I niech się Twój nowy wątek "kręci" jako i ten "stary"


Anusiu ... Dopiero teraz sie zorientowałaś ????? .... Ale jaja .. Ale w sumie byłaś motorem naszego cudownego wyjazdu , wiec doskonale rozumię ,że byłaś zajęta przyjmowaniem szallllonych gości ... A nie głupotami

My też bardzo dziękujemy za wszystko .. Troszkę sie martwiłam , czy Teściowe nie kcieli dać nam eksmisji za to ,że tak sie darliśmy w środku nocy w sobotę ... ( nooo bo 9 rano w sobotę to środek nocy ewidentnie )

Też mamy nadzieje ,że takich fantastycznych spotkań bedzie jak najwiecej

Ściskam
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
JulkAd 22:30, 27 kwi 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
I ja też na bieżąco....pewno gdyby nie dzisiejsza Komunia to byłoby nadal w plecy, a tak przynajmniej zdążyłam przed spankiem lekturę przeczytać....i się zastanawiałam, gdzie tak o mnie rozprawiałyście, a to przeca spotkanie było, guła ze mnie i tyle.....szkoda, że tak daleko mieszkacie....
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
Mathildis 22:31, 27 kwi 2014


Dołączył: 23 maj 2013
Posty: 4315
gierczusia napisał(a)
A teraz krótki meldunek z dzisiejszego szalonego dnia

Zerwałam sie skoro świt , czyli 6:50 i zaczęłam zbierać się do wyjazdu do Bestwinki .. Hosta dla Ulki była już przygotowana , więc w miarę sprawnie wyruszyliśmy .. Okazało sie ,że jednak nie dość sprawnie , bo do Kindzi nie zdążyliśmy i pojechaliśmy prosto do Ani ... U Ani zeżarliśmy pyszny tort wykonany przez Gosię Ciocię ... Gośka twierdzi ,że tort był z resztek , ale uwierzcie mi , to na "resztki " ani nie smakowało ani tym bardziej ńie wyglądało ... Tak więc z pełnymi brzuchami i podwyższonym wskażnikim spożycia ( bo Gośka tam chyba wlała pól litra spirolu ) wyruszyliśmy do Bestwinki... A tam.. Hmmmmm.. Sponiewierali nas ,że wlazimy tam , gdzie nie wolno , że fotografowania jest kompletny zakaz , i że palić nie wolno na powietrzu nawet elektronicznego...... Miarka nam przebrała , spakowaliśmy się i do widzenia ... Żeby nie było.. Sa tam tylko byliny i trawy.. Jak zapytałam o Amanogawę , która rosła w przydomowym ogródku to właścicielka nawet nie wiedziała o czym gadam...

Tak wiec Towarzystwo sie rozjechało.... My pojechaliśmy do Kapiasów.. Przywlokłam dwie trzmieliny emerald gold na patyku za 35 zeta , dwie matrony oraz aster alpejski i rojnik z przeznaczeniem na mój zielony dach.. Miałam w łapie rodka cunninghams , wypaśny i tylko 42 zeta.. I juz przy kasie eMuś do mnie mówi : a widziałaś te dziury w liściach wygryzione ????... Hmmmm.. No nie zauważyłam , ale dzięki Bogu on zauważył .. O jakie dziury mu chodziło , to chyba pisać nie muszem ???!! Rodek został wyciepany z koszyka

Dziewczynom bardzo dziękuję za miło spędzony czas, faceci też sobie przy okazji wargi obtłukli , kiedy my biegałyśmy miedzy skrzynkami z roślinami









OOO że eMuś wiedział na co patrzeć i znów coś ekstra mu się należy , ale z drugiej strony ... Ty te jaszczurki zagłodzisz co one jeść mają jak Ty im papu nie chcesz kupić
Zakupki fajne te emeraldy ładne jak na 35 zł, u nas to bidule chcą po tyle sprzedawać
____________________
Anka Leśne Wzgórze; "Everything we hear is an opinion, not a fact. Everything we see is a perspective, not the truth." Marcus Aurelius
Mathildis 22:40, 27 kwi 2014


Dołączył: 23 maj 2013
Posty: 4315
Eluś prośbę mam, Ty na pewno znasz wszystkie małe ogrody na ogrodowisku, to może jakbyś wróciła już z tej komunii, to napisałabyś u mnie nazwy tych wątków, bo Twój mikro ma już w nazwie a inne to niekoniecznie
____________________
Anka Leśne Wzgórze; "Everything we hear is an opinion, not a fact. Everything we see is a perspective, not the truth." Marcus Aurelius
anna_g 22:45, 27 kwi 2014


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
gierczusia napisał(a)


Anusiu ... Dopiero teraz sie zorientowałaś ????? .... Ale jaja .. Ale w sumie byłaś motorem naszego cudownego wyjazdu , wiec doskonale rozumię ,że byłaś zajęta przyjmowaniem szallllonych gości ... A nie głupotami

My też bardzo dziękujemy za wszystko .. Troszkę sie martwiłam , czy Teściowe nie kcieli dać nam eksmisji za to ,że tak sie darliśmy w środku nocy w sobotę ... ( nooo bo 9 rano w sobotę to środek nocy ewidentnie )

Też mamy nadzieje ,że takich fantastycznych spotkań bedzie jak najwiecej

Ściskam


No widzisz dopiero teraz ... Bystra ze mnie Kobitka no nie ma co Ale jak to mówią lepiej późno niż później Nie było wcale tak głośno skoro mój Młody spał snem sprawiedliwego przez całe nasze spotkanie Znaczy siem powiedział że się lekko przebudził i zaraz zasnął (ale to z winy psa który robił straszny raban starając się rzetelnie wykonywać swoje obowiązki obrońcy domostwa )

No i zapomniałam jeszcze napisać że fajne zakupy masz Zwłaszcza te emerald goldy na kiju i rozchodniki matrona
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
gierczusia 13:32, 28 kwi 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
JulkAd napisał(a)
I ja też na bieżąco....pewno gdyby nie dzisiejsza Komunia to byłoby nadal w plecy, a tak przynajmniej zdążyłam przed spankiem lekturę przeczytać....i się zastanawiałam, gdzie tak o mnie rozprawiałyście, a to przeca spotkanie było, guła ze mnie i tyle.....szkoda, że tak daleko mieszkacie....

Julciu ... Ja nrawdę teraz zwolniłam tampo z perszinga na kolejkę podmiejską ... Oczy mi bardzo dokuczają po zabiegu no i tak wiec siłą rzeczy......tak więc jak nie będziesz nam uciekała , to będziesz na bieźąco bez większych roblemów ... Ściskam

Ps... To była rozmowa o zaletach forum i poznawaniu Nowych Osób... I tak doszło do tego ,że Ciebie I Elizki ostatnio nie ma i nam bardzo szkoda....ott , tak to było

Ps2.. Może kiedyś się jednak sprężysz i przyjedziesz .. Teraz do Kaśki chyba Zielona Góra ma przyjechać , wiec fieszzzzz
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies