Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w skali mikro cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w skali mikro cz.II

gierczusia 16:40, 19 kwi 2018


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
... Asia mnie wyprzedziła ...

Co by to mogło być na tej fotce..hmmm...zależy jak na to patrzeć może to być kawałek żarówiastego patyka, albo przyczyna zamknięcia tego watku ..ale...najlepsza odpowiedź na to pytanie brzmi : symbol geodezyjny wyznaczajacy nowà działkę
Tak więc będę się chyba żegnać w tym watku, bo używanie w dalszym ciàgu nazwy: mikro ogród byłoby najprawdziwszym grzechem
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Kasya 17:06, 19 kwi 2018


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41813
Ale całkiem nowa czy stara powiększona ??
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Ewa777 17:08, 19 kwi 2018


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18423
Elu, jakie super wieści Nie dość, że możesz mnie odwiedzić w każdej chwili (co rozumiem zależne jest od kolegi), to jeszcze będziesz miała maxiogródek! Ale mnie ucieszyłaś To będzie się działo

Jeżeli chodzi o przyjazd do mnie, to wiesz - dzwonisz i jesteś Pamiętaj, że mam wolne do września i mogę Cię przyjąć w każdy dzień tygodnia i o której tylko chcesz
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
gierczusia 17:10, 19 kwi 2018


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Stara powiększona
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Kasya 17:12, 19 kwi 2018


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41813
gierczusia napisał(a)
Stara powiększona


No to całkiem super ! Lepiej byc nie moglo
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
gierczusia 17:30, 19 kwi 2018


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Ewa777 napisał(a)
Elu, jakie super wieści Nie dość, że możesz mnie odwiedzić w każdej chwili (co rozumiem zależne jest od kolegi), to jeszcze będziesz miała maxiogródek! Ale mnie ucieszyłaś To będzie się działo

Jeżeli chodzi o przyjazd do mnie, to wiesz - dzwonisz i jesteś Pamiętaj, że mam wolne do września i mogę Cię przyjąć w każdy dzień tygodnia i o której tylko chcesz

Ewciu pamiętam o tym Twoim wolnym Szczęściaro .. Teraz przepisy się zmieniły..moje koleżanki majà jazdę bez trzymanki

Ciekawe czy się uda z tym wyjazdem..jestem całkowicie zależna od tego kolegi a on z kolei od kontrahenta..nie można nic wymyślać...no i ja pracuję...ale liczę na to ,że coś wymyślimy bardzo bym chciała
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 17:32, 19 kwi 2018


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Kasya napisał(a)


No to całkiem super ! Lepiej byc nie moglo

Uhuuummm
Ale pöki co , to tfffuuu, tfffuuuuu...przez lewe ramię pluję... Czekaj ,mtylko się rozejrzę , czy ktoś za mnà nie stoi...papiery jeszcze nie podpisane...Bierut nam blokuje
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
17:56, 19 kwi 2018
gierczusia napisał(a)

Uhuuummm
Ale pöki co , to tfffuuu, tfffuuuuu...przez lewe ramię pluję... Czekaj ,mtylko się rozejrzę , czy ktoś za mnà nie stoi...papiery jeszcze nie podpisane...Bierut nam blokuje


ty już przestań pluć tylko podpisuj


a co do kota ...to ja już to przerabiałam (nasza kotka juz zdechła) ale jak tu sie przeprowadziliśmy to mi pod stół przynosiła zywe myszy ...wybawiła sie nimi i zezarła ....potem trzebabyło odkażać podłogi ...małe ptaki ...żaby ....raz mi mysze zostawiła pod stołem i sobie poszła ...to była akcja bo ja w szlafroku wskoczyłam w gumowce i z miotłą na kiju musze po łbie tłukłam zeby utłuc.
teraz nie mam kota i mam kłopot podobny do Kasika myszy wchodza garazem albo inna dziura i prosto do kuchni za meble ....kupiłam łapke ...i ona jest w szafce podzlewem ..dość szybko mysza sie w nia łapie ...myszy najlepiej lubią siedziecd w wacie w zmywarce ))

brzydzę sie myszy ((
Katkak 20:52, 19 kwi 2018


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
gierczusia napisał(a)
Stara powiększona

Jupiiii!!! Eluś to fantastyczna wiadomość . Ściskam mocno i czekam, bo będzie się działo .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Magleska 21:44, 19 kwi 2018


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18393
suuuuuuper bardzo się cieszę
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies