Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w skali mikro cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w skali mikro cz.II

boguslawa_ma... 20:06, 26 kwi 2014


Dołączył: 26 gru 2012
Posty: 7522
Spotkanie fajne i Gosia taki tort ogrodowiskowy zrobiła,tylko w tej Bestwinie was tak zimno przyjeli,
to mówisz że za dużego wyboru nie było,a pamiętasz tą szkółkę co nas Basia zabrała tam było roślin
____________________
Bogusia-moja działka Bogusia-moja działka
Kindzia 20:42, 26 kwi 2014


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Gierczusiu i Sebusiu Dziękujemy Za przemiłe spotkanie i całuski
Ciekawe czy jeszcze półtora roku mamy czekać na odwiedziny?????

Bawcie się jutro dobrze
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Magda70 21:16, 26 kwi 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
gierczusia napisał(a)
Madziu ... Spać mi się jeszcze ńie chce zbytnio , a poza tym martwiłam się ,że jutro w tym ferworze zapomnę , pojutrze Komunia....aaaaa....

Tyle odszukałam
Kotwy , które sa wbite w ziemię .. Je kupiłam piersze ,żeby do nich dostosować przekrój ramy lustra ..

Pierwsza przymiarka ... Rama jeszcze nie pomalowana , ale miejsce już docelowe



Malowanie a raczej impregnacja





Jak Cię cos jeszcze nurtuje to pytaj ...chętnie pomogę


A widzisz...a ja poszlam spać
Chyba mnie już nic nie nurtuje. eMowi pokazałam i wie co i jak... Super, bo on chciał z metalu spawać obramowanie. A jak można drewniany stelaż zrobić to jeszcze lepiej. Ja będę jeden płotek demontować i w jego miejsce chcę dać lustro. Dzięki kochana!!!!
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
malgorzata_s... 22:24, 26 kwi 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Eluś ja cię normalnie zgubiłam Myślę sobie Ela nie pisze, pewnie sadzi albo się upięknia na jutro a ty sobie nowy wąteczek Dzięki że byliście, było cudownie was poznać Ja się obłowiłam baaaaardzo
Już wszystko wsadzone, do nocy sadziłam, dlatego teraz dopiero piszę Buziaczki.
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Mala_Mi 23:35, 26 kwi 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Strony od 2 do 5 dalej nie przeczytane, ale reszta ogarnięta
Erotycznie i nie tylko Cię ozdrawiam
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 21:27, 27 kwi 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Wszytko ogarnięte
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
gierczusia 21:38, 27 kwi 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
GosiaJoanna napisał(a)
Zakupy poczyniłaś zacne pozdrawiam ...już wróciłam do żywych po tych chrzcinach więc będę częściej wpadac do mini na maxi pogaduszki


..... Ja uwielbiam takie impereza , bo w obecnym biegu mamy nieraz mało czasu na spotkania z cała rodzinką ..ale z drugiej strony takie imprezy to jednak człeka wykańczają .. Ja właśnie jestem po komunii u chrześniaka i szczerze mówiąc ledwo żyję

Mam nadzieje ,że u Ciebie wszystko sie udało jak chciałaś

A zakupy , to teraz bedem upychać
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 21:41, 27 kwi 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
boguslawa_madejska napisał(a)
Spotkanie fajne i Gosia taki tort ogrodowiskowy zrobiła,tylko w tej Bestwinie was tak zimno przyjeli,
to mówisz że za dużego wyboru nie było,a pamiętasz tą szkółkę co nas Basia zabrała tam było roślin


Gośka tym tortem to mnie powaliła na kolana ...

W Bestwince było naprawdę dziwnie... Jakbyśmy sie cofnęli do początku lat 80-tych ... Ja się momentami czułam jak intruz , ale eeeee... pal licho

W tej szkółce Basinej był pełny asortyment .. I krzewy , i drzewka....,,.a tu tylko byliny , trawy i skalne rośliny....

Ale może wnet się do Pisarzowic znowu wybierzemy ... Więc będzie okazja
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 21:44, 27 kwi 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Kindzia napisał(a)
Gierczusiu i Sebusiu Dziękujemy Za przemiłe spotkanie i całuski
Ciekawe czy jeszcze półtora roku mamy czekać na odwiedziny?????

Bawcie się jutro dobrze


My równeż dziękujemy gorąco ... Ja mam nadzieję ,że kolejne półtora roku czekać nie będziecie ... Noo przecież ńie możemy się Wam dać " zaczekać na smiert "....

Spotkamy sie

A czy komunię można nazwać zabawą , to mam wątpliwości

Ściskam

A eMusiowi już lepiej ??
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 21:45, 27 kwi 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Magda70 napisał(a)


A widzisz...a ja poszlam spać
Chyba mnie już nic nie nurtuje. eMowi pokazałam i wie co i jak... Super, bo on chciał z metalu spawać obramowanie. A jak można drewniany stelaż zrobić to jeszcze lepiej. Ja będę jeden płotek demontować i w jego miejsce chcę dać lustro. Dzięki kochana!!!!


Madziu ... Nie ma sprawy .. Polecam sie na przyszłość buziaki
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies