Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » To tu...

Pokaż wątki Pokaż posty

To tu...

Borbetka 20:47, 24 cze 2014


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
tabliczkaznapisem_ucze_sie napisał(a)


Ja od wiosny nie miałam ani razu pomalowanych, nie mówiąc już o tym, jak wielokrotnie z godnością znosiłam spojrzenia kierowane w stronę mojej "żałoby za paznokciami" po dniu spędzonym na kopaniu i sadzeniu. Doskonale więc Cię rozumiem.
Ale wiedz, że te wszystkie damy z apartamentowców, nie napiją się kawki o szóstej rano na tarasie, który kiedyś na pewno w końcu obrośnie roślinnością i będą tam przylatywać motyle…
A jeśli któraś mówi, że ma ogród i w nim pracuje i jeszcze do tego ma piękne pazury, to łże! )) A jeśli do tego ma małe dzieci, to łże do kwadratu. Albo ma wehikuł czasu

Fajny komentarz . Ja zużywam ok. paczki jednorazowych rękawic na miesiąc. Potrafię nawet z 10 par w jednym dniu zużyć. Dłonie nie są bardzo wdzięczne, bo jednorazówki dla skóry nic dobrego nie wnoszą. Ogrodowe za to przy plewieniu nie są wygodne. Wszystkie są dla mnie zbyt grube.
Co do dosypania ziemi, odwróciłabym darń, ale to ciężka robota. Jeśli warstwa nawiezionej ziemi będzie dość gruba, przekop glebogryzarką.
____________________
borówcowy wizytowka
malkul 20:51, 24 cze 2014


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
tabliczkaznapisem_ucze_sie napisał(a)


Ja od wiosny nie miałam ani razu pomalowanych, nie mówiąc już o tym, jak wielokrotnie z godnością znosiłam spojrzenia kierowane w stronę mojej "żałoby za paznokciami" po dniu spędzonym na kopaniu i sadzeniu. Doskonale więc Cię rozumiem.
Ale wiedz, że te wszystkie damy z apartamentowców, nie napiją się kawki o szóstej rano na tarasie, który kiedyś na pewno w końcu obrośnie roślinnością i będą tam przylatywać motyle…
A jeśli któraś mówi, że ma ogród i w nim pracuje i jeszcze do tego ma piękne pazury, to łże! )) A jeśli do tego ma małe dzieci, to łże do kwadratu. Albo ma wehikuł czasu


Już cię kocham!
pozdrowienia od Gosi z żałobnymi paznokciami
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
MAD 21:12, 24 cze 2014


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
Grunt to ciemny lakier do paznokci...
____________________
Pozdrawiam! To tu…
Magda_ 11:39, 26 cze 2014


Dołączył: 25 kwi 2013
Posty: 2833
Wpadlam obejrzeć bluszcz i przy okazji twoje postępy już się nie mogę doczekać kiedy oddssz dzieci do babci.

O paznokcie się nie martw kup dużo kwasku cytrynowego i czekaj do zimy
____________________
Mój wymarzony ogród - czyli historia pewnej "ogrodniczki"
MAD 11:55, 26 cze 2014


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
Magda_ napisał(a)
Wpadlam obejrzeć bluszcz

Dzięki za wizytę. Ze zdjęć, które wstawiłam to chyba nigdzie nie widać tej mojej zielonej ściany. Tu w tle był kiedyś mur. Teraz jest pięknie obrośniętą bluszczową ścianą. Lepszego zdjęcia pod ręką niestety nie mam.
____________________
Pozdrawiam! To tu…
nicol21 23:14, 26 cze 2014


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10277
Mad - fajnie że znalazłam Twój wątek. Działka ma duży potencjał, widok domku nad rozlewiskiem mnie urzekł.
Mur... no bluszczem go!

____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
MAD 22:48, 27 cze 2014


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
nicol21 napisał(a)
Mad - fajnie że znalazłam Twój wątek. Działka ma duży potencjał, widok domku nad rozlewiskiem mnie urzekł.
Mur... no bluszczem go!


Witaj nad moim rozlweiskiem, a teraz raczej tylko miejscem po nim...

Mur bluszczem? Może miejscami. Trójwymiarowości pragnę.
____________________
Pozdrawiam! To tu…
MAD 22:53, 27 cze 2014


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
Dziajaj przyjechała ziemia ogrodowa. Nie ma co, w razie powodzi stulecia możemy spać spokojnie...



____________________
Pozdrawiam! To tu…
Magda_ 22:21, 28 cze 2014


Dołączył: 25 kwi 2013
Posty: 2833
o matko ile tego jest?? 200 ?
____________________
Mój wymarzony ogród - czyli historia pewnej "ogrodniczki"
tabliczkazna... 22:34, 28 cze 2014


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 777
MAD napisał(a)
Dziajaj przyjechała ziemia ogrodowa. Nie ma co, w razie powodzi stulecia możemy spać spokojnie...





O, wow! No faktycznie. A ile folii będzie do wywiezienia!
Nie lepiej było zamówić wywrotkę ziemi luzem?
____________________
Marta
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies