Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » To tu...

Pokaż wątki Pokaż posty

To tu...

MAD 22:51, 08 lip 2014


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
Moje limki wdzięczne obsypane są pąkami

____________________
Pozdrawiam! To tu…
MAD 22:54, 08 lip 2014


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
Vanilijki dzielnie kwitną:



____________________
Pozdrawiam! To tu…
MAD 22:57, 08 lip 2014


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
Nawet jedna zaniedbana, nienawożona w zeszłym roku hortka ogrodowa ma kilka kwiatów... W tym roku ją rozpieszczam, więc może za rok się odwdzięczy...


____________________
Pozdrawiam! To tu…
MAD 23:04, 08 lip 2014


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
Moje kuleńki (to chyba będzie dobre określenie zważywszy na ich rozmiar) bukszpanowe. Na razie siedzą tu i mają prikaz rosnąć.

Lawendzie chyba się podoba miejsce bo powypuszczała długaśne nowe kwiaty. Albo goni siłą rozpędu...

I balkon wreszcie doczekał się wyczekanych kwiatów:

Dzisiaj już się tam zrobiło trochę gęściej. Może ktoś wie co to za białe kwiatki. Tak mi jakoś pasowały do kompozycji a nie mam pojęcia co to... Wstyd.

Właśnie sobie zdałam sprawę z tego, że to na tyle kolorów - kwiatów w moim "ogrodzie". Nie ma czemu zdjęc robić... Za rok będzie lepiej.
____________________
Pozdrawiam! To tu…
Matka 23:05, 08 lip 2014


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
No, kuleczki buksikowe będą cudne!już to widzę
____________________
U Matki
MAD 23:08, 08 lip 2014


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
Bogda napisał(a)
No, kuleczki buksikowe będą cudne!już to widzę

A niech by tylko spróbowało być inaczej! Jeszcze przed nimi daleka droga. Ale co tam. Podkarmię je, dopieszczę i kiedyś wywendrują w miejsce bardziej reprezentacyjne. Muszę jeszcze znaleźć miejsce na pozostałe 5 z przechowalnika.
____________________
Pozdrawiam! To tu…
MAD 23:12, 08 lip 2014


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
Jeszcze pochwalę się zszabrowaną trzmieliną. Jest śliczna, jasna i ma wielkie liściory. Sadzonek wyszło sporo. Doniczek jest 10, a w każdej siedzi min. 5 gałązek. Akcja miała miejsce prawie miesiąc temu, a one prezentują się super, więc mam nadzieję, że się przyjęły:

____________________
Pozdrawiam! To tu…
katiaxx 09:07, 09 lip 2014


Dołączył: 07 kwi 2014
Posty: 4623
Mad, Twój klonik ma tylko brzegi gdzieniegdzie czerwonawe, poza tym jest aureum a mój nie bardzo
powiedz mi jeszcze co to są vanilijki, wrzuciłam a w ogóle ale nic nie znalazłam, tak nazywasz hortensję ? trzmielina piękna

Ja już zaczynam się martwić co będzie zimą bo tak wsiąkłam w sprawy ogrodowe że nie wyobrażam sobie popołudnia bez grzebania w ziemi , przeglądać ogrody i myśleć o nasadzeniach tez nie bardzo mogę bo będę chciała wszystko zmieniać, przesadzać etc.

Czy ogród będziesz robiła na raty czy w miesiąc ? okrutnie lubię "szybkie" ogrody bo widać od razu efekt.

Poza tym wszytko u Ciebie takie zdrowe, nawet te małe bukszpany, pięknie zielone.

____________________
a czasem nie na temat ... Mój kawałek planety
MAD 09:34, 09 lip 2014


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
katiaxx napisał(a)

powiedz mi jeszcze co to są vanilijki, wrzuciłam a w ogóle ale nic nie znalazłam, tak nazywasz hortensję ?

To hortensja bukietowa Vanille Fraise.

katiaxx napisał(a)
Czy ogród będziesz robiła na raty czy w miesiąc ? okrutnie lubię "szybkie" ogrody bo widać od razu efekt.

Też lubię szybki efekt... Ale wszystko będzie zależało od wyceny i naszego budżetu... Zobaczymy.
____________________
Pozdrawiam! To tu…
katiaxx 10:09, 09 lip 2014


Dołączył: 07 kwi 2014
Posty: 4623
a widzę je w necie różowe, czy niektóre różowieją, jak wybrałaś że trafiłaś na białą, uwielbiam wszystko co kwitnie na biało
____________________
a czasem nie na temat ... Mój kawałek planety
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies