Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » To tu...

Pokaż wątki Pokaż posty

To tu...

ElzbietaFranka 00:20, 25 cze 2017


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13854
Witam jestem pierwszy raz. Juz pozno wiec nie obejrzalam sporej czesci twojego ogrodu zaczelsm od konca i 2 pierwsze strony. Jak nie bylo nic i jak jest teraz widac ze jest pieknie.
Jak obejrze nastepne strony napisze wiecej.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Toszka 10:14, 25 cze 2017


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Cisy - fiu, fiu
Orliki zetnij krótko - na drugie tłoczenie. No, chyba, ze chcesz by się rozsiały to nie ścinaj wszystkich.
Ta żurawka jest typowym sprinterem, bardzo się cieszę, że ci pasuje. Też ją bardzo lubię.

Zawilce czekają
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
KasiaWB 12:08, 25 cze 2017


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Mad ale cuuudny ogród masz
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
kamcia 18:52, 26 cze 2017


Dołączył: 02 maj 2014
Posty: 515
Mad przyszłam się przywitać i obejrzeć Twój "ścisk" , zobaczyłam na razie tylko kilka ostatnich stron i żałuję, że dopiero teraz do Ciebie trafiłam. Ślicznie masz, zaznaczam wątek i czytam od początku.
____________________
Kamcia ogródkowe rewolucje
MAD 14:14, 27 cze 2017


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
paulina_ns napisał(a)
Madziu właśnie takich cudownych ujęć z Twojego ogrodu mi brakowało stęskniłam się za tak cudownymi widokami pozdrawiam i fajnie, że jesteś

Czasami zaglądam na szybko, zazwyczaj śladu nie zostawiam. Teraz korzystając z tego, że chłopaki u Babci mogę trochę nadrobić.
____________________
Pozdrawiam! To tu…
MAD 14:15, 27 cze 2017


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
ElzbietaFranka napisał(a)
Witam jestem pierwszy raz. Juz pozno wiec nie obejrzalam sporej czesci twojego ogrodu zaczelsm od konca i 2 pierwsze strony. Jak nie bylo nic i jak jest teraz widac ze jest pieknie.
Jak obejrze nastepne strony napisze wiecej.

Witaj. Miło widzieć nowych gości.
____________________
Pozdrawiam! To tu…
MAD 14:19, 27 cze 2017


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
Toszka napisał(a)
Cisy - fiu, fiu
Orliki zetnij krótko - na drugie tłoczenie. No, chyba, ze chcesz by się rozsiały to nie ścinaj wszystkich.
Ta żurawka jest typowym sprinterem, bardzo się cieszę, że ci pasuje. Też ją bardzo lubię.

Zawilce czekają

Hejka! Miałam w planach trochę wczoraj po pracy podziałać... Ale odkręcili kurek z wodą na maksa. Plus taki, ze nie trzeba podlewać.
Jeszcze czeka na ciecie cisowy żywopłot, stożki, bukszpany. Może dzisiaj coś dam radę zrobić...
____________________
Pozdrawiam! To tu…
MAD 14:20, 27 cze 2017


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
KasiaWB napisał(a)
Mad ale cuuudny ogród masz

Dzięki! Jakoś na zdjęciach wygląda całkiem przyzwoicie. Grunt to dobre kadrowanie.
____________________
Pozdrawiam! To tu…
MAD 14:22, 27 cze 2017


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
kamcia napisał(a)
Mad przyszłam się przywitać i obejrzeć Twój "ścisk" , zobaczyłam na razie tylko kilka ostatnich stron i żałuję, że dopiero teraz do Ciebie trafiłam. Ślicznie masz, zaznaczam wątek i czytam od początku.

Witaj! Fajnie, że wpadłaś do mnie. Zapraszam na spacer po ogrodzie.
____________________
Pozdrawiam! To tu…
Pszczelarnia 14:30, 27 cze 2017


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
MAD napisał(a)
Jeszcze małe przed/po. Tak sobie z patyka hoduję od 2015 r. kulki cisowe. Patyki cisowe wyrosły z własnych siewek.

Zmężniały. Jeszcze ze 2 lata i będzie całkiem fajnie. Tylko im kijki muszę skombinować.


Niesamowite!

A cienisty w większości już jest dzięki drzewom przecież. Reszta to już z górki.

Jak uprawy warzywne?

Tarasowo-lawendowa zachwyca pełnią lata.

____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies