Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród pod lasem

UrsaMaior 17:08, 12 lip 2020


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8298
Kasya napisał(a)

Ale pokaz jak było przed


Była morwa, nie ma morwy Tzn. jest, w lepszych rękach


____________________
ogród pod lasem
UrsaMaior 17:27, 12 lip 2020


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8298
Gosiek33 napisał(a)


Potwierdzam, to jej kolejny rok a ona coraz lepsza, tylko wiosną część przesadziłam w nowe miejsce


A niech to, też powinnam była... Bardzo nie chcę, żeby mi ją szlag trafił, bo kolorystycznie idealnie pasuje.

mrokasia napisał(a)
Dziewczyny, te monardy nie łapią mączniaka???


U mnie chyba nie, w każdym razie nigdy nie rzuciło mi się to w oczy.

TAR napisał(a)
tam buka koklusza widze? i ten czerwony to co on za jeden.

zamowilam mise cortenowa i znowu bedzie ze od Ciebie zzynke robie, tez bedzie pod brzoza ale Youngii albo ewentualnie jesienia przesadze pod choine (sie zobaczy)


To mój stary buk, kupiony jako buk Purple fountain, pendula, albo jeszcze inny. Cockleshell miał tam być, ale wylądował w innym miejscu

Eee tam, nie stresuj się, pod brzozę ona idealnie pasuje

Kasya napisał(a)
O kurcze... to poważne powiększanie rabaty bardzo mnie to cieszy
Zostaną tylko trawnikowe ścieżki, tak lubie

Ale ściąganie darni to masakra
Chociaż chętnie bym ja wziela


Taaa, też wolę tylko ścieżki. Bez sensu tyle trawnika, i to w cennym u mnie, słonecznym miejscu. Teraz w końcu uwolnione Tę darń chyba w worki zapakuję, bo nie mam gdzie zrzucić.
____________________
ogród pod lasem
UrsaMaior 17:29, 12 lip 2020


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8298
Tu widać jak wykrojone

____________________
ogród pod lasem
TAR 17:38, 12 lip 2020


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7575
dobra kobieto wezcie zapakujcie prosze swoje 4 litery i 4 litery kwarteta i zapraszam do mnie, tez chce wyspe, bardziej nere ale sama nie dam rady zrobic i do tego jeszcze mezatego mus przekonac. to biore na siebie
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Gosiek33 17:46, 12 lip 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Darń w worki - zgroza, przyjmę tę darń. Nie mów, że nie masz miejsca gdzieś jej ułożyć w stosik, przykryć folią i po 2 latach cieszyć się super darniową ziemią
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Mary 18:05, 12 lip 2020


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 3513
UrsaMaior napisał(a)


A niech to, też powinnam była... Bardzo nie chcę, żeby mi ją szlag trafił, bo kolorystycznie idealnie pasuje.



U mnie chyba nie, w każdym razie nigdy nie rzuciło mi się to w oczy.



To mój stary buk, kupiony jako buk Purple fountain, pendula, albo jeszcze inny. Cockleshell miał tam być, ale wylądował w innym miejscu

Eee tam, nie stresuj się, pod brzozę ona idealnie pasuje



Taaa, też wolę tylko ścieżki. Bez sensu tyle trawnika, i to w cennym u mnie, słonecznym miejscu. Teraz w końcu uwolnione Tę darń chyba w worki zapakuję, bo nie mam gdzie zrzucić.

Nie można by jej zakopać odwróconej głębiej pod roślinami?
____________________
Marysia - Ogród bez roweru
Mary 18:06, 12 lip 2020


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 3513
mrokasia napisał(a)
Dziewczyny, te monardy nie łapią mączniaka???

U mnie biała wersja miała mączniaka co roku.
Może ma to jakiś związek z tym, że dęby w okolicy mają mączniaka.
____________________
Marysia - Ogród bez roweru
Makao_J 18:14, 12 lip 2020


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
WOW, kawał rabaty dorabiasz. Jak Ty połączysz tą kompozycję żeby pasowało? Masz już wizję roślin?
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
UrsaMaior 18:39, 12 lip 2020


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8298
TAR napisał(a)
dobra kobieto wezcie zapakujcie prosze swoje 4 litery i 4 litery kwarteta i zapraszam do mnie, tez chce wyspe, bardziej nere ale sama nie dam rady zrobic i do tego jeszcze mezatego mus przekonac. to biore na siebie


Ta moja to jest nerka, ale i tak tego nie widać, bo rośliny buzują z każdej strony. Widzę też, że inna ziemia, chyba coś nawoziliśmy, tak mi coś dzwoni...
____________________
ogród pod lasem
UrsaMaior 18:40, 12 lip 2020


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8298
Gosiek33 napisał(a)
Darń w worki - zgroza, przyjmę tę darń. Nie mów, że nie masz miejsca gdzieś jej ułożyć w stosik, przykryć folią i po 2 latach cieszyć się super darniową ziemią


No nie do wywalenia, Gośku! Nie mam gdzie złożyć, więc wymyśliłam, że zapakuję w worki i będzie sobie czekała. Tak robię z listkami brzóz i robi się ładna ziemia liściowa... Wg Ciebie z tą darnią się tak nie da?
____________________
ogród pod lasem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies