Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród pod lasem

lilarosa 15:54, 29 kwi 2015


Dołączył: 23 mar 2015
Posty: 49
PS. nie doczytałam, że graby masz posadzone. Widzisz - już z górki


____________________
Hania _ "Muszę poznać dwie lub trzy gąsienice, jeśli chcę zawrzeć znajomość z motylem." A. de Saint-Exupéry
UrsaMaior 15:56, 29 kwi 2015


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8197
Jezusie Nazareński - SETKA??? Szalona kobieto My się za 7 cisów nie możemy zabrać haha. No ale przynajmniej graby udało się wsadzić, mam nadzieję, że się przyjmą.
W najbliższym czasie chcę do Szmita wyskoczyć, i tak będę w okolicy, więc może poczynię jakieś zakupy. W trzech miejscach dostaję małpiego rozumu - w księgarni, na starociach i w szkółkach ogrodniczych
____________________
ogród pod lasem
lilarosa 16:01, 29 kwi 2015


Dołączył: 23 mar 2015
Posty: 49
No rozum mi trochę odebrało, przyznaję zwłaszcza, że muszę przekopać tony gliny na działce.

Do Szmita też się wybierałam ...ale na razie chyba daruję

Mam to samo w TYCH miejscach

macham i wracam do domu ... wykopać ze dwa doły
____________________
Hania _ "Muszę poznać dwie lub trzy gąsienice, jeśli chcę zawrzeć znajomość z motylem." A. de Saint-Exupéry
UrsaMaior 17:16, 29 kwi 2015


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8197
Pokręciłam się trochę po ogrodzie. Wiosna! Zaraz wrzucę kilka fotek - bosszsz jak one powoli się ściągają...
Na początek magnolie.
Elizabeth

Lennei Alba

Migdałek

Młody klon Shirasawy

Rododendron CW i barwinek

Hiacynty ewakuowane w ostatniej chwili ze spiżarni - jednak żyją

____________________
ogród pod lasem
Nallar 18:17, 29 kwi 2015


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
No tak, zaczyna się coś dziać, super wyglądają te wytyczone rabaty. Renifera widziałam a psa nadal nie

____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
UrsaMaior 18:27, 29 kwi 2015


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8197
Pies też zaraz będzie, on oczywiście jest najbardziej zmęczony wszelkimi pracami w obejściu
Tymczasem kolejne fotki
Kalina z zabłąkaną doniczką, której udało mi się nie zauważyć

Klon palmowy

Pąki powojnika

Amanogawa

Parę nowych nabytków

I donica, jedna z czterech. Mój pomysł: bukszpanowa kulka, złoty jałowiec, brakuje tylko czegoś wyższego...Może mały cisek?
____________________
ogród pod lasem
UrsaMaior 19:12, 29 kwi 2015


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8197
Oglądałam te choiny - ładne mają, mniej więcej 170 cm tak na oko. Najlepiej chyba pobuszować na zapleczu, ja stamtąd wyciągałam moje rh i cisy.
____________________
ogród pod lasem
Borbetka 20:46, 29 kwi 2015


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Cudowna ta magnolia.
____________________
borówcowy wizytowka
lilarosa 23:28, 29 kwi 2015


Dołączył: 23 mar 2015
Posty: 49
Ha! Właśnie poszukuję choin na dosadkę. Dzięki za info. W szkółce byłam niedawno (poluję na ładny okaz buka Purpurea Pendula/Rohanni vel inny czerwony). Mają całkiem spory wybór ale raczej zielonolistnych

Magnolie piękne, zwłaszcza teraz, kiedy kwitną.
____________________
Hania _ "Muszę poznać dwie lub trzy gąsienice, jeśli chcę zawrzeć znajomość z motylem." A. de Saint-Exupéry
UrsaMaior 10:39, 30 kwi 2015


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8197
Skocz do ..., mają buka Purple Fountain, Purpurea Pendula, purpurea f. krzewiasta, Atropunicea i Rohan Obelisk - do wyboru do koloru
____________________
ogród pod lasem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies