Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród pod lasem

A_gawa 20:48, 24 sie 2014


Dołączył: 18 sie 2012
Posty: 1468
Pamiętasz, była jesień....trallaaaalaaallaaa
____________________
Agnieszka - W cieniu uśmiechniętego anioła
katiaxx 22:35, 24 sie 2014


Dołączył: 07 kwi 2014
Posty: 4623
Witam,
masz piękna działkę, dobrze że powierzyłaś sprawę profesjonaliście bo jest zbyt pięknie żeby to zawalić , czekam na efekty i będę zaglądać ,
____________________
a czasem nie na temat ... Mój kawałek planety
iwka 12:14, 10 wrz 2014


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
W końcu Cię znalazłam, teraz zaznaczam, bo jak projekt Danusi to bedzie na co popatrzeć.
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
UrsaMaior 12:30, 10 wrz 2014


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8197
Hej No właśnie nie wiem kiedy będzie na co popatrzeć, bo koszt mnie zabił. Projekt dostałam wczoraj i jest super, spać nie mogłam pół nocy ciesząc się z perspektywy posiadania takiego ogrodu i dołując z kosztu haha Ten wątek chyba założyłam bez sensu, bo przy naszym tempie to nadawałby się doskonale dla cierpiących na bezseność
____________________
ogród pod lasem
Toszka 13:36, 10 wrz 2014


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Przecież mozecie krok po kroku, rabata po rabacie sobie robić. Najwazniejsze, że wiesz CO robić
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
iwka 13:39, 10 wrz 2014


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
No właśnie, po jednej rabacie i do przodu
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
Gardenarium 14:03, 10 wrz 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Kochani, ja gwoli wyjaśnienia troszkę. Jeśli działka duża, a mój projekt ambitny i ogród w całości wypełniony, to musi być koszt. Przecież tej ilości roślin i w dodatku dużych i ładnych, nikt nie rozdaje za darmo, trzeba je kupić, trzeba podłoża kupić, trzeba posadzić "ludźmi" - nie przyjdą za darmo, bo sami to się zamordujemy kopiąc wielkie doły i wywożąc gdzieś ziemię. W dużym ogrodzie dużo się pomieści, dużo wyniesie nawadnianie, bo samemu się nowego ogrodu tak wielkiego nie podleje.

Duży ogród = proporcjonalnie spory koszt.
A i praca dobrego wykonawcy też jest w cenie..jakiejś, tak żeby zarobił, a nie żeby się tylko narobił

W końcu można dalej nie mieć ogrodu i sadzić jak popadnie po jednej sztuce.

Mając projekt można uzbroić się w cierpliwość i latami realizować, zbierając oczywiście potrzebne fundusze.
Ja też nie mam lekko w mojej sezonowej pracy, zimą przecież nie robi się ogrodów
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
UrsaMaior 15:11, 10 wrz 2014


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8197
Toszka, Iwka, no pewnie, tak będzie, zaczniemy od nabliższego otoczenia domu i będziemy iść wgłąb części leśnej - w związku z czym wczoraj kupiłam grujecznik, który jest na samym końcu tej części haha;D Projekt Danusi jest śliczny, więc cieszę się bardzo, nawet jeśli to potrwa.

Pani Danusiu, ja wiedziałam, że to nie będzie tania impreza, bo i terenu sporo i rośliny piękne, ale jak się ma coś na papierze to jakoś bardziej i brutalniej do człowieka dociera
____________________
ogród pod lasem
olaw 20:33, 10 wrz 2014


Dołączył: 30 gru 2011
Posty: 1013
Zaznaczam bo zapowiada się ciekawie bo z projektem Danusi będzie na pewno pięknie...
____________________
Ola Nieforemny ogród na przodzie
Toszka 21:41, 10 wrz 2014


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Ogród to taki specyficzny bank, gdzie wkładamy lokatę, a oprocentowanie rooooośnie
Z eMem ustaliliśmy, że żadnego, absolutnie żadnego podsumowania, ani zapisu kosztów robić nie będziemy... dla własnego zdrowia psychicznego i lepszego samopoczucia
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies