Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród pod lasem

lilarosa 11:55, 30 kwi 2015


Dołączył: 23 mar 2015
Posty: 49
OK, dzięki za namiar, wpadnę tam po weeeekendzie
Jak Twoje cunninghamki? Zaczynają już kwitnąć? Moje są na słoneczku i powoli, powoli ...
____________________
Hania _ "Muszę poznać dwie lub trzy gąsienice, jeśli chcę zawrzeć znajomość z motylem." A. de Saint-Exupéry
UrsaMaior 14:08, 30 kwi 2015


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8197
Tak, codziennie nowe kwiatki mają Pąków mnóstwo, więc fajnie się zapowiada. Wciąż jednak łyso w tym moim ogrodzie...
____________________
ogród pod lasem
UrsaMaior 21:01, 01 maj 2015


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8197
Dziś byłam w Pęchcinie - jeśli klony palmowe to tylko tam! Bardzo ładne, duże okazy za niezłą cenę, aż żałuję, że nie wstrzymałam się z zakupem moich...
____________________
ogród pod lasem
lilarosa 07:05, 02 maj 2015


Dołączył: 23 mar 2015
Posty: 49
Ja także kocham palmowe, niestety są dość kapryśne. Zakupiony w ub roku Tamukeyama za niemałe pieniądze ma zgorzel pędów płaczę i leję Topsin na zmianę z Previcurem ale nie wiem, czy coś z niego będzie....Jego "brat bliźniak" ma się dobrze. Zakupione w tej samej szkółce w tym samym czasie, posadzone w takich samych warunkach
Mam jeszcze kilka maluchów ale trudno oceniać czy przeżyją u mnie i jak długo.

W Pęchcinie jeszcze nie byłam, boję się, że mogłabym popłynąć

Póki co muszę posadzić to, co zakupiłam u Ciepłuchy, bo mnie M. pogoni

PS. Pokaż jakieś fotki
____________________
Hania _ "Muszę poznać dwie lub trzy gąsienice, jeśli chcę zawrzeć znajomość z motylem." A. de Saint-Exupéry
MagdaBaj 21:47, 03 maj 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 276
Witaj Oj pięknie będzie czuję.Kibicuję.
____________________
Magda - Zachwyt i obawa
UrsaMaior 21:51, 03 maj 2015


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8197
Dziewczyny. Ledwo żyjemy. Cisy posadzone, jednego zabrakło, więc jutro kontynuacja. Ciężkie jak jasna cholera! Rozgrabiałam jeszcze ziemię w zagłębienia, które zostały po położeniu nawodnienia, grabie mam niestety jakieś niewygodne:/ Umordowałam się, sił wystarczyło mi tylko na wsadzenie dwóch trawek i powojnika do donicy. A ja, głupia, myślałam, że prace w ogrodzie to taka romantyczna i przyjemna czynność!
Fotek parę wrzucam z krajobrazu po bitwie
Moja niezbyt imponująca kompozycja.

I trochę nowości od Szmita.

____________________
ogród pod lasem
MagdaBaj 21:52, 03 maj 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 276
Witaj Oj pięknie będzie czuję.Kibicuję.
____________________
Magda - Zachwyt i obawa
MamaMagda 22:31, 03 maj 2015


Dołączył: 18 kwi 2013
Posty: 788
kompozycja bedzie imponujaca jak sie rozrośnie - czyli juz za chwilkę!
____________________
Marta Ogród po Bukami - czyli jak z ogrodu bylinowego zrobić ogród pełen traw i żurawek (prace w toku..)
UrsaMaior 22:51, 03 maj 2015


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8197
Hihi taaa, za chwilkę Trochę dłuższą
____________________
ogród pod lasem
lilarosa 21:21, 04 maj 2015


Dołączył: 23 mar 2015
Posty: 49
Taaa....praca w ogrodzie romantyczna wystarczy przejść się dostojnie i skubnąć od niechcenia jakieś wątłe chwaściątko

Kochana, ja się utyrałam w ciągu tych trzech dni tak, że nie pamiętam nawet która ręka jest prawa a która lewa, bo obu nie czuję jak wloką się po ziemi )

Dostałam nawet zapalenia gardła od tego ciągłego wdychania świeżego powietrza a tymczasem dom tonie w kurzach i sponiewieranych skarpetkach M

Fajne trawki i klony! Na pewno będzie romantycznie

Pozdrawiam
____________________
Hania _ "Muszę poznać dwie lub trzy gąsienice, jeśli chcę zawrzeć znajomość z motylem." A. de Saint-Exupéry
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies