Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród pod lasem

UrsaMaior 21:33, 04 maj 2015


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8184
No, ja to samo. Dziś jeszcze byliśmy po jednego cisa, bo zabrakło. Z jednej strony od frontu zalążek formowanego ekranu gotowy. Z drugiej w planie były rh, ale chyba też pociągniemy cisy. Wykończę się finansowo, ale cóż robić... W ramach niekupowania kolejnych roślin zanim nie wsadzę dotychczasowych kupiłam dziś jeszcze kilka hortek
Jutro zabieram się za trawki, a mój ślubny za kolejne donice. Chciałabym, żeby wejście do domu było już ładne i reprezentacyjne.
A co do skarpet, to właśnie pranie wstawiłam haha, bo już do pralni wejść się nie dało
____________________
ogród pod lasem
lilarosa 22:51, 04 maj 2015


Dołączył: 23 mar 2015
Posty: 49


____________________
Hania _ "Muszę poznać dwie lub trzy gąsienice, jeśli chcę zawrzeć znajomość z motylem." A. de Saint-Exupéry
07_Rene 22:07, 06 maj 2015


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5269
Udane zakupy
Ruszacie z kopyta z pracami... Ogrodowanie to czasem i romantyczne zajęcie, he he.... ale nieraz trzeba harować w pocie czoło Pozdrawiam
____________________
Renata Buszując w zbożu i kukurydzy
UrsaMaior 22:51, 06 maj 2015


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8184
Taaa...dziś lało, więc tylko co jakiś czas wypadałam i ogarniałam obejście. Cały czas sprzątam, a efektów nie widać Jutro może w końcu uda się coś posadzić.
____________________
ogród pod lasem
Magda_ 22:59, 06 maj 2015


Dołączył: 25 kwi 2013
Posty: 2833
a tą donicę gdzie kupiłaś?
____________________
Mój wymarzony ogród - czyli historia pewnej "ogrodniczki"
UrsaMaior 23:02, 06 maj 2015


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8184
Magda, mój stolarz zrobił mi 4 sztuki z desek modrzewiowych, które zostały po budowie płotu. Facet jest super, mogę polecić, lekko zakręcony ale fajny, uczciwy i przykłada się do pracy.
Aha, on zrobił stalowy szkielet i wypełnienie z desek, a ocieplenie w środku to już mój ślubny.
____________________
ogród pod lasem
MalaGoska 23:18, 09 maj 2015

Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 70
Witam, zazdroszczę brzózek, dla mnie to ulubione drzewa liściaste (magnolie liczę jako krzew ), dodają takiej sielskości i jednocześnie elegancji.
____________________
UrsaMaior 23:20, 09 maj 2015


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8184
No, są śliczne, choć podobno straszne pijusy. Póki co kilka róż mi pod nimi rośnie, zobaczymy co będzie dalej
____________________
ogród pod lasem
MagdaBaj 18:58, 21 maj 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 276
Zapowiada się naprawdę pięknie...
____________________
Magda - Zachwyt i obawa
Ninoja 15:22, 25 cze 2015


Dołączył: 16 sty 2012
Posty: 185
Przyciągnoł mnie do tutaj inny Twój wątek o wymianie roślin, lecz przeglądając zdjęcia zwróciłam uwagę na ogrodzenie i bramę. Czy możesz powiedzieć jakiego rodzaju jest to drewno? A może więcej fotek masz?
Nieustannie kreujemy w naszm ogrodzie coraz to nowsze akrobacje, czas na bramę wreszcie bo obecnie jej nie ma, tak jak i ogrodzenia- tylko buki od frontu a od lasu również żywopłot różnoraki i dzicz totalna.
Wciąż szukam pomysłu na bramę.


Pozdrawiam
Patrycja
____________________
Pozdrawiam Patrycja Ogród na torfowisku / Skalniak i przedogródek na torfowisku
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies