Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » I co dalej w moim ogrodzie ?

Pokaż wątki Pokaż posty

I co dalej w moim ogrodzie ?

Matylda 09:17, 17 lip 2014


Dołączył: 02 lip 2014
Posty: 277
Witam, zaczęłam oglądać Twoje poczynania, bardzo mi się podoba pomysł z różami, lawendą i bukszpanami. Chyba sama wykorzystam ten pomysł, myślałam już prędzej nad tym, ale nie wiedziałam jak to będzie wyglądało w rzeczywistości. Mogłabym również prosić o namiary na sprzedawcę róż i hortensji. Pozdrawiam serdecznie.
____________________
Matylda - Moje początki i brak doświadczenia
jula81 11:24, 17 lip 2014


Dołączył: 23 maj 2014
Posty: 769
Matylda napisał(a)
Witam, zaczęłam oglądać Twoje poczynania, bardzo mi się podoba pomysł z różami, lawendą i bukszpanami. Chyba sama wykorzystam ten pomysł, myślałam już prędzej nad tym, ale nie wiedziałam jak to będzie wyglądało w rzeczywistości. Mogłabym również prosić o namiary na sprzedawcę róż i hortensji. Pozdrawiam serdecznie.

Matyldo a oczywiście proszę możesz zrobić taką obwódkę i róże z lawendą.Ja jestem zadowolona z tego zestawienia.Zwiedzającym mój ogródek bardzo się podoba Teraz jestem w pracy więc na szybko odpisuję.Wrócę do domu to podam na priv link do sprzedawcy i zrobię więcej zdjęć to zobaczysz jak bukszpan z różami wygląda
Pozdrawiam i dziękuję za odwiedziny
____________________
** I co dalej w moim ogrodzie ? ** Wizytówka - Mały ogród Julki * Julka
popcorn 15:41, 17 lip 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Cudne hortki i chopin też! u siebie też podziwiam
pokazuj dalej, więcej!
pozdrawiam!
____________________
Mój nowy ogródek
jula81 19:41, 17 lip 2014


Dołączył: 23 maj 2014
Posty: 769
popcarol napisał(a)
Cudne hortki i chopin też! u siebie też podziwiam
pokazuj dalej, więcej!
pozdrawiam!

Karolciu pokazałbym więcej ale u nas deszczowno i burzowo się zrobiło fest. Róże już się kładą a tak zakwitły pięknie .Jutro jak się poprawi to pokażę więcej
Buziaczek
____________________
** I co dalej w moim ogrodzie ? ** Wizytówka - Mały ogród Julki * Julka
malgorzata_s... 19:29, 19 lip 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Kula ja już u Ciebie byłam Chyba nic nie napisałam ale pamiętam śliczne donice z hortkami i zawijasek buksikowy Boże ale dobrze że ten pożar tak się skończył. Pozdrówka zostawiam i wątek zaznaczam
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
jula81 00:01, 20 lip 2014


Dołączył: 23 maj 2014
Posty: 769
Jedno zdjęcie( żurawki Chocolate Ruffles ) umieszczam tutaj a pozostałe są w drugim wątku
zapraszam :
http://www.ogrodowisko.pl/watek/4667-maly-ogrod-julki?page=5#post_6
____________________
** I co dalej w moim ogrodzie ? ** Wizytówka - Mały ogród Julki * Julka
jula81 06:24, 23 lip 2014


Dołączył: 23 maj 2014
Posty: 769
Do poprawy mam całą rabatę z iglakami-będzie rabatą z żurawkami,bukszpanami ,żywotnikami i trawkami.W części rośliny już "układam".Są tam żurawki które dziś myślę podzielić by uzyskać więcej sadzonek.Zastanawiam się tylko czy na słońcu dadzą radę.Pewnie długo będą zwiędnięte po rzodzieleniu a z czasem odbiją.
Posadziłam pod miłorząbem berberysy i też zastanawiam się czy nie lepsze byłby trawy...ech ciężko czasem z tym ogródkiem
Pod koniec tygodnia wreszcie zabieram się za opielenie tuji pod płotem.


____________________
** I co dalej w moim ogrodzie ? ** Wizytówka - Mały ogród Julki * Julka
Fabiola 07:46, 23 lip 2014


Dołączył: 16 lip 2014
Posty: 73
Polecisz jakieś tanie szkółki w okolicy Łańcuta? Właśnie wybieram się tam na wesele .
____________________
Pozdrawiam Fabiola.
ewa004 18:55, 26 lip 2014


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Jula wpadnij zobaczyć jak zakwitł mój pseudo Chopin
Pozdrawiam
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
jula81 20:14, 26 lip 2014


Dołączył: 23 maj 2014
Posty: 769
Fabiola napisał(a)
Polecisz jakieś tanie szkółki w okolicy Łańcuta? Właśnie wybieram się tam na wesele .

Witam Cię serdecznie Jeśli od strony Łańcuta to zaglądnij do szkółki w Rakszawie ( np. tam żurawki po 6-8 zł takie same jak ja kupowałam w innej szkółce po 13 zł.)
____________________
** I co dalej w moim ogrodzie ? ** Wizytówka - Mały ogród Julki * Julka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies