Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród prawie romantyczny

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród prawie romantyczny

Napia 18:13, 02 gru 2022


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Magara napisał(a)
Oooo, powiew sezonu - wiosny/lata - bardzo potrzebny


Wiosna już za progiem Nooo, może za kilkoma progami, ale zawsze z każdym dniem bliżej. Doceniam jednak, że przed nami trochę odpoczynku od prac ogrodowych i czas na planowanie zmian w ogrodzie. Ogród pozostaje w uśpieniu i to mi też odpowiada. Widoczki wiosenno-letnie lubię bardzo
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Napia 18:22, 02 gru 2022


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Skumulowanie zdjęć z trzech pór roku to był bardzo dobry pomysł. Bujność zachwycająca. gdybyś się dała namówić na prezentacje szerszych kadrów, to byłby to piękny prezent dla złaknionych widoków Twego ogrodu. Warto go pokazywać i upowszechniać udane kompozycje.



Twoje słowa Haniu to dla mnie olbrzymi komplement. Postaram się znaleźć szersze kadry i pokazać ogród z różnych perspektyw
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Napia 18:47, 02 gru 2022


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Alija napisał(a)


Agnieszka, ależ przyjemnie ogląda się takie zdjęcia o tej porze roku, kiedy za oknem szaro i ponuro.
Najbardziej lubię właśnie przełom wiosny i lata, kiedy wszystko kwitnie, zieleń jest już bujna a jeszcze taka świeża.


Alicjo, bardzo dziękuję Szarości są ładne, ale kolory piękniejsze, a przełom wiosny i lata zawsze mnie porusza. Chcę go pamiętać przez całą zimę Niestety, nie będę zamęczać zdjęciami z tego okresu, bo nie mam ich aż tyle. Czasem jednak coś podrzucę, by rozproszyć szarości
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
eda 17:35, 03 gru 2022


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Agnieszko hej wszyscy myślimy o wiośnie haa już tak mamy zwłaszcza jak się wetknie coś nowego cebulowego Pięknie masz kolorowo i fajnie że jest miejsce powodzenia wiosną teraz to tylko planować buziaki
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Agatorek 23:20, 06 gru 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13229
Ależ piękne zestawienie zdjęć , bujność uwielbiam
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Napia 21:24, 14 gru 2022


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
eda napisał(a)
Agnieszko hej wszyscy myślimy o wiośnie haa już tak mamy zwłaszcza jak się wetknie coś nowego cebulowego Pięknie masz kolorowo i fajnie że jest miejsce powodzenia wiosną teraz to tylko planować buziaki


Tak... zima jest doskonała na planowanie. To dobry czas, by pomyśleć o ogrodzie, obejrzeć zdjęcia, sprawdzić, co się udało, co nie, co poprawić i jak. I spokojnie zaplanować zmiany.
Pomyślałam czytając Twój post, że chyba pierwszy raz jesienią nie kupiłam żadnych cebulowych, mam jednak nadzieję, że te, o które co roku wzbogaca się ogród, nie zawiodą
Całuski
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Napia 21:25, 14 gru 2022


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Agatorek napisał(a)
Ależ piękne zestawienie zdjęć , bujność uwielbiam


Bardzo dziękuję i ślicznie się kłaniam
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Napia 22:06, 16 gru 2022


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Chciałam Wam pokazać moją ulubioną rabatę, którą znajduje się za domem i widzę ją z pokoju dziennego i wtedy, gdy siedzę na tarasie. Na rabacie dominują rododendrony, funkie, rośnie magnolia i klon ginnala hot wings. Tło rabaty tworzą hortensje annabelle.









____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Napia 22:09, 16 gru 2022


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
olciamanolcia 18:26, 17 gru 2022


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 7073
Napia napisał(a)


O kurde❤️cudne. Byle do wiosny .
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies