Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród prawie romantyczny

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród prawie romantyczny

Anda 18:29, 04 sty 2023


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33596
Napia napisał(a)
Późne lato



Tutaj brakuje mi czegoś wyższego pomiędzy tym kolumnowym drzewem i tym na pniu. Wtedy zasłonięta zostałaby szklarnia i nie byłoby wrażenia "dołka", tak myślę

Ciemirniki też bardzo lubię. Moje na razie w pączkach. Niestety nie mam tych wczesnych białych.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Kasya 19:15, 04 sty 2023


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42191
U mnie ciemierniki pokazują pączki dopiero
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
sylwia_slomc... 19:34, 04 sty 2023


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82129
Zupełnie nie wiem czego się tej rabaty czepiasz... Jak na pierwszy sezon to pokazała więcej niż pełnię możliwości.

Na pewno z rabatka jest ładniej niż z placykiem trawiastym. Ja gdyby nie powierzchnia ogrodu i dwie ręce to bym wcale trawników w ogrodzie nie miała
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Napia 19:54, 04 sty 2023


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Anda napisał(a)


Tutaj brakuje mi czegoś wyższego pomiędzy tym kolumnowym drzewem i tym na pniu. Wtedy zasłonięta zostałaby szklarnia i nie byłoby wrażenia "dołka", tak myślę

Ciemirniki też bardzo lubię. Moje na razie w pączkach. Niestety nie mam tych wczesnych białych.


Tam mam posadzone dwie budleje i cisy kolumnowe. Przed nimi róże Friedenslicht. Ale masz rację - może znajdzie się tam jeszcze miejsce dla małego drzewka lub większego krzewu Chociaż z drugiej strony tam jest dużo słońca. Muszę pomyślec, bo sama nie wiem

Ciemiernikami mogę się podzielić
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Napia 19:54, 04 sty 2023


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Kasya napisał(a)
U mnie ciemierniki pokazują pączki dopiero


U mnie te białe zaczęły w październiku - niezmordowane są
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Napia 19:59, 04 sty 2023


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
sylwia_slomczewska napisał(a)
Zupełnie nie wiem czego się tej rabaty czepiasz... Jak na pierwszy sezon to pokazała więcej niż pełnię możliwości.

Na pewno z rabatka jest ładniej niż z placykiem trawiastym. Ja gdyby nie powierzchnia ogrodu i dwie ręce to bym wcale trawników w ogrodzie nie miała


Wiem, że się czepiam I że wygląda lepiej niż mogłabym przypuszczać w pierwszym roku. Jesienią się tam jednak zrobiło za dużo hałasu

Jak ja Cię rozumiem Też zmniejszam trawniki, jak mogę Mój M. lubi jednak kosić trawnik i nie chcę mu zabierać tej przyjemności
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
GorAna 22:08, 04 sty 2023


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
Świetnie wygląda ta rabata po zmianach.
Jak na jeden sezon to pięknie się wypełniła, a z czasem sama dojdziesz do wniosku, czy ją bardziej ujednolicić, czy pozostawić kolorowy busz
Zależy co Ogrodniczce w duszy zagra
Pozdrawiam noworocznie Agnieszko
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
Magara 23:38, 04 sty 2023


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6805
sylwia_slomczewska napisał(a)
Zupełnie nie wiem czego się tej rabaty czepiasz... Jak na pierwszy sezon to pokazała więcej niż pełnię możliwości.


Popieram
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Napia 18:30, 05 sty 2023


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
GorAna napisał(a)
Świetnie wygląda ta rabata po zmianach.
Jak na jeden sezon to pięknie się wypełniła, a z czasem sama dojdziesz do wniosku, czy ją bardziej ujednolicić, czy pozostawić kolorowy busz
Zależy co Ogrodniczce w duszy zagra
Pozdrawiam noworocznie Agnieszko


Ogrodniczka sama nie wie, co jej w duszy zagra, chociaż busz lubi Spodobał mi się jednak pomysł, by na tyle dać coś wyższego, co stworzy ładne tło dla pozostałych roślin I teraz oglądam różne krzewy i małe drzewka w necie i myślę, co by tu zrobić

Pozdrawiam Aniu
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Napia 18:30, 05 sty 2023


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Magara napisał(a)

Popieram


____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies