Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ewulkowy ogród pod lasem początki...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ewulkowy ogród pod lasem początki...

jola54 11:05, 01 lip 2014


Dołączył: 29 lis 2012
Posty: 976
Witaj Ewuniu! dziękuję za odwiedziny i życzliwe słowa. Działka, to prawdziwa radośc i odskocznia od skołatanych nerwów. Twój mąż to odczuje, jak będzię widział jak pięknieje z roku na rok , a i Ty także będziesz szczęśliwa i zdrowa, czego Ci z całego serca życzę.
____________________
między pasjamiJola - Między pasjami
Katkak 22:33, 02 lip 2014


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
pasjonatkaamatorka napisał(a)
Jak wczesniej wspominałam koleżanki koleżanka planowała wyrzucić na śmietnik wyposażenie mieszkania.Musiałam dzisiaj wkroczyć do akcji ratunkowejRaniutko stawiliśmy się na miejscu.Dostaliśmy klucze do mieszkania,mieliśmy się rozgościć i przygarnąć ile się da.Mogę powiedzieć,ze domek na działce mamy wyposazony))
Cieszę się ogromnie.
Na działeczce cisza,spokój,warzywnik sobie rośnie,hostki kwitną,kret czuje się jak u siebie,a "trawnik" obrasta koniczyną) Ech...niech ja tylko uporam się z przeprowadzką mieszkania,wpadnę tam i ruszę na całego!!!


Ewuś już oczami wyobraźni widzę jak dajesz tym zdobycznym rzeczom nową oprawę . Pozdrawiam .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
jula81 08:07, 03 lip 2014


Dołączył: 23 maj 2014
Posty: 769
No to już czekamy na relację z nowych nabytków
____________________
** I co dalej w moim ogrodzie ? ** Wizytówka - Mały ogród Julki * Julka
pasjonatkaam... 23:23, 10 lip 2014


Dołączył: 04 cze 2014
Posty: 1184
Odwiedziny działeczki
Lilia pięknie zakwitła

Winobluszcz trójklapowy,jeszcze malutki ale wierzę w niego

Tutaj próba montażu żagla


Nowy nowy nabytek żurawka ,nie wiem jaka odmiana,jak ktoś rozpozna poproszę o nazwę

____________________
ewulkowy ogród pod lasem-początki
pasjonatkaam... 23:26, 10 lip 2014


Dołączył: 04 cze 2014
Posty: 1184
Tutaj inna żurawka


Jeśli się nie mylę wietlica samicza...również nowy nabytek)


____________________
ewulkowy ogród pod lasem-początki
Katkak 09:26, 11 lip 2014


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
O proszę, pojawiły się nowe roślinki . Paprocie też uwielbiam, to takie roślinne dinozaury . Ale mam ich jeszcze mało, a chrapkę na nie mam wielką. Ale najpierw skończę temat żurawkowy, a potem zacznę paprotkowy
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Katkak 09:37, 11 lip 2014


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
A co do winobluszcza - spokojnie . Da radę chłopak . Ja też od takich sadzoneczek zaczynałam a dziś obrasta mi cały murek i nawet u sąsiadów się zadomowił .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
pasjonatkaam... 10:24, 11 lip 2014


Dołączył: 04 cze 2014
Posty: 1184
Kasiu coś tam powoli zbieram jesli chodzi o roślinki.Marzę o sadzeniu w ilościach hurtowych heheh.Jeszcze wiele przede mną ale lepsze to niż brak miejsca na sadzenie)
____________________
ewulkowy ogród pod lasem-początki
Katkak 17:13, 11 lip 2014


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
O tak, to zdecydowanie lepsze
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
pasjonatkaam... 01:00, 12 lip 2014


Dołączył: 04 cze 2014
Posty: 1184
Odwiedziłam dzisiaj Castoramę i zastanawiam się nad jedną sprawą.Jest promocja.Tuja Danica Golden Globe wysokość 50-60cm cena spadła z 64 na 36zł.Nie wiem czy ktoś tutaj ma doswiadczenie w zakupie roślin z tego sklepu.. Poza tym od dołu są trochę łyse,wyżej całkiem ładne.Czy ona przy odpowiednim cięciu zageści się jeszcze od dołu???
____________________
ewulkowy ogród pod lasem-początki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies