Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ewulkowy ogród pod lasem początki...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ewulkowy ogród pod lasem początki...

martaibartek 12:00, 12 lip 2014


Dołączył: 04 sie 2012
Posty: 1140
Ewo nie znam cen marketowych. U nas w szkółkach są danice w cena 10-20zł. Ładne kształtne kulki.
Danica lubi przycinanie, ładnie się wtedy zagęszcza.
____________________
pasjonatkaam... 13:43, 12 lip 2014


Dołączył: 04 cze 2014
Posty: 1184
martaibartek napisał(a)
Ewo nie znam cen marketowych. U nas w szkółkach są danice w cena 10-20zł. Ładne kształtne kulki.
Danica lubi przycinanie, ładnie się wtedy zagęszcza.


dlatego ona do mnie idealnie bedzie pasowała bo ja lubię sekatordzisiaj spytałam w szkółce o Danice i są po 25zł ,mają ok 40cm ale jakies takie ..
Przemyślę temat.
____________________
ewulkowy ogród pod lasem-początki
jola54 14:06, 12 lip 2014


Dołączył: 29 lis 2012
Posty: 976
Witaj Ewo! U Ciebie już sie robi ogrodowo, a żurawki i paprocie piekne! Pozdrawiam , buziaki!
____________________
między pasjamiJola - Między pasjami
pasjonatkaam... 14:21, 12 lip 2014


Dołączył: 04 cze 2014
Posty: 1184
jola54 napisał(a)
Witaj Ewo! U Ciebie już sie robi ogrodowo, a żurawki i paprocie piekne! Pozdrawiam , buziaki!


Jolu dziękuję,jestem strasznie niecierpliwa,wszystko chcę na już,no i oczywiście,żeby było bujne,piękne takie ach och..nie znoszę jak mi jakiś listek obeschnie,jakoś to przeżywam za mocno heheh
Poza tym ogrom prac w środku domku mnie przeraża,a rak do pracy tylko 4
No nic nie ma co marudzić.Trzeba się cieszyć z tego co jest) Pozdrówka!
____________________
ewulkowy ogród pod lasem-początki
jola54 15:04, 12 lip 2014


Dołączył: 29 lis 2012
Posty: 976
Ewo! z tą Twoja cierpliwoscia to tak jak u mnie w ubiegłym roku , kiedy zaczynałam swoja przygodę z ogródkiem. Ale wpadłam na pomysł zasiania troche jednorocznych kwiatów (słoneczniki, nasturcje,astry i cynie) i od razy zrobiło sie kolorowo i sielsko.Na drugi rok, siej jednoroczne w puste miejsca przy malutkich jeszcze bylinach, a od razu będziesz miała bujny i piekny ogródek.Może to nie fachowa rada, ale skutek rewelacyjny! pozdrawiam
____________________
między pasjamiJola - Między pasjami
aguleczka 20:06, 12 lip 2014


Dołączył: 03 lip 2014
Posty: 111
Witam piękny stolik bardzo mi się podoba ta mini konewka z przyborami ogrodowymi jeśli mogę doradzić odnośnie tuj to nie kupuj marketowych 2 razy po 16 szt kupiłam i dwa razy uschły wszystkie one są sprowadzane tirami do nas jadą rzucają jedna na druga byle jak nie okryte ziemią korzenie a potem pakują ziemie dookoła korzenia i ma być fajnie tylko że często tak nie jest lepiej poszukaj szkółki bądź sklepu gdzie mają w doniczkach piękne okazy bo naprawdę nie warto kusić się na taniego krzaka a często jak widzę w castoramie krzewy to aż mi żal ich suche niepodlewane jak trzeba ,ja osobiście po przykrych doświadczeniach korzystam z jednej mojej ogrodniczej firmy u której zaopatruje się we wszystkie krzewy
____________________
Mój maleńki ogród
pasjonatkaam... 20:34, 12 lip 2014


Dołączył: 04 cze 2014
Posty: 1184
Aguleczka dziękuję co do roślin z marketu własnie się wstrzymałam.Upatrzę coś w pewniejszym miejscu. Za bardzo przeżywam straty
Też mam taki fajny sklep ogrodniczy w pobliżu,rośliny piękne ,ceny wysokie
____________________
ewulkowy ogród pod lasem-początki
aguleczka 21:03, 12 lip 2014


Dołączył: 03 lip 2014
Posty: 111
Ale jak masz kupić tak jak ja tanie 2 razy a 3 razem drogie a dobre to lepiej oszczędzić sobie tej straty , pasja ogrodowa wymaga wiele prac i jest bardzo kosztowna .Ale cieszy oczy bardzooo.
____________________
Mój maleńki ogród
pasjonatkaam... 21:15, 12 lip 2014


Dołączył: 04 cze 2014
Posty: 1184
Aguleczka z zakupem roślin masz rację.Jestem raczej ostrozna w zakupach.Wszystko sprawdzam,czytam,podpytuję zanim kupię,a pasja cudowna to prawda
____________________
ewulkowy ogród pod lasem-początki
pasjonatkaam... 23:41, 12 lip 2014


Dołączył: 04 cze 2014
Posty: 1184
dzisiejszy nabytek Pinot Gris do kolekcji)


ładnie rozrośnięta,będzie z niej produkcja nowych cudaków
____________________
ewulkowy ogród pod lasem-początki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies