Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Podwórkowa rehabilitacja

Pokaż wątki Pokaż posty

Podwórkowa rehabilitacja

anabuko1 07:31, 23 lut 2020


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23514
Kurczę ja jeszcze nic nie cielam.
Krokusiki piękne.
Jak te malestwa kolorowe cieszą.
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
ryska 15:06, 23 lut 2020


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11601
Dziękuję za odwiedzinki.
Dla Was filmik. Koniecznie z dźwiękiem
https://drive.google.com/file/d/1lB3w7KOedxjSWWWkLi0dgiP6bmj_5axu/view?usp=sharing
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Nallar 18:14, 23 lut 2020


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Nadążyć za tym "koliberkiem" wcale nie jest łatwo
Świergot ptaszków.....miodzio, szkoda tylko że taki krótki ten filmik.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
ryska 15:19, 24 lut 2020


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11601
BasiaLT napisał(a)
Masz wyjątkowo zdrowe ciemierniki, u mnie ciągle ciemnieją im liście. Niby na bieżąco usuwam ale i tak są.

Tak, to miejsce im bardzo pasuje. Blisko rododendron a mimo to kwitną jak szalone. I jeden i drugi a podobno wymagania całkiem inne.

Nallar napisał(a)

Zacznę ją wypuszczać jak już minie ryzyko niechcianej ciąży. W marcu mamy wizytę u veta.
U mnie pokazały się Ranniki, ale chyba kwiatuszków w tym roku nie zobaczę.
Krokusy też dzisiaj oczyściłam, może w najblższych dniach pokażą kolorek.

Cudne te ranniki, żółte słoneczka.

bold text
Nallar napisał(a)
Znalazłam nazwę Czosnków to Allium nigrum.

Takiego nie mam
Napia napisał(a)
Zainspirowałaś mnie cięciem i sama pociachałam większość powojników i kilka hortensji anabell.Ale czasu było mało, więc reszta czeka do kolejnego weekendu Piękny ten Twój clematis Lemon beauty, naprawdę piękny

Powojnikom nic nie będzie. Gorzej z różami. A moje właśnie mają olbrzymią ilość jaj mszyc i najchętniej wycięłabym wszystko ale boję się, że pobudzę je do wzrostu jeszcze bardziej.
Czekam póki co.

anabuko1 napisał(a)
Kurczę ja jeszcze nic nie cielam.
Krokusiki piękne.
Jak te malestwa kolorowe cieszą.

Oj cieszą a pogoda koszmarna. W nocy wiało, że spać nie można było.
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
ryska 15:25, 24 lut 2020


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11601
Nallar napisał(a)
Nadążyć za tym "koliberkiem" wcale nie jest łatwo
Świergot ptaszków.....miodzio, szkoda tylko że taki krótki ten filmik.

Wczoraj miałam dzień kasowania zdjęć na telefonie. 1000 zostawiłam 1000 usunęłam.
Przerzuciłam na komputer, podzieliłam na różne sekcje typu: "psy i inne portrety" , "rośliny kwitnące od nasion", "warzywa od nasion"....
Takich filmików mam kilkanaście. Bardzo amatorszczyzna ale dla Ciebie i innych chętnych skleję w jeden i udostępnię. Sam widok kwitnących roślin działa kojąco
Buziaki
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
gosika67 15:57, 24 lut 2020


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Cześć Renia. Runianka to fajna okrywowa roślina, cały czas zielona, już ma białe pączki.Krokusy też u mnie kwitną.Wyszły liście tulipanów, śniadków, hiacyntów. Zresztą wszędzie są pąki. Czekać jak forsycja zacznie kwitnąć.
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
ryska 17:09, 24 lut 2020


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11601
gosika67 napisał(a)
Cześć Renia. Runianka to fajna okrywowa roślina, cały czas zielona, już ma białe pączki.Krokusy też u mnie kwitną.Wyszły liście tulipanów, śniadków, hiacyntów. Zresztą wszędzie są pąki. Czekać jak forsycja zacznie kwitnąć.

Cześć Gosiu
Moja forsycja miała pojedyncze kwiatki w grudniu. Teraz póki co uśpiona
Mnie najbardziej o wiośnie przypominają siewki papryki i heliotropu na parapecie. Codziennie wymagają podlewania.
Pozdrawiam
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
ryska 17:10, 24 lut 2020


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11601
Ewa skleiłam
Zapraszam na krótki spacer. Słychać hałas dobiegający z ulicy ale na końcu jest niespodzianka
https://drive.google.com/file/d/1WICrdtRzOmTTfbWPYQq4o2TqZGKbYxEH/view?usp=sharing
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Nallar 18:46, 24 lut 2020


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Dzięki za filmik. Kukuś przebił wszystko.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Anda 18:54, 24 lut 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33361
Super film. Masz prześliczny ogród. Kukuś słodziak

Orlaya piękna i dorodna. A Polemonium w jakiej ziemi rośnie u Ciebie? Bo piszą, że lubi mokro i to mnie powstrzymuje.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies