Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Podwórkowa rehabilitacja

Pokaż wątki Pokaż posty

Podwórkowa rehabilitacja

ryska 19:15, 13 cze 2021


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11644
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Świetny pomysł na to zestawienie białości.



Nora Barlow
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
ryska 19:24, 13 cze 2021


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11644
Penstemony z nasion, powojnik Pink Swing i trawa nn.
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
ryska 19:33, 13 cze 2021


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11644
Języcznik i liriope.


Dzwonek

Żurawka Lime Marmalade
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
ryska 19:49, 13 cze 2021


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11644
I na koniec donica z kącika wypoczynkowego 1mx4m z powojnikami ( 5 Krakowiaków i 3 Prince Charles) różami miniaturowymi ( 5 Pashmina i 5 Diamond Eyes), kuklikami, tulipanami, 6 moliniami wariegata, jeżówkami Milkshake i od wczoraj żurawkami Marmalade.
Mam nadzieję, że teraz już będzie mi tu grało.
Jeszcze tylko groszek szerokolistny przesadzę do warzywnika.
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Martka 09:38, 15 cze 2021


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Donica skomponowana obłędnie! Kompozycja języcznika i liriope zachwycająca. Piękne zdjęcia pięknych zestawień, Reniu, dziękuję Czy języcznik da radę w półcieniu? Penstemony mam takie same, w tym roku z sadzonek, ale zadbam o nasiona, chcę ich posadzić dużo więcej. Są subtelne i w połączeniu z kolorem liści nieźle dają radę.

Róża wygrała konkurs zasłużenie. Czy będą kolejne konkursy? A ja dzięki Tobie zachwyciłam się bylinami i teraz muszę robić regularne zakupy
mikina34 13:39, 15 cze 2021


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 2671
ryska napisał(a)

Reniu, co to za czosnek (bo chyba czosnek )? Wyrósł mi na rabacie, a nie pamiętam co tam wsadziłam
____________________
Majówka na Majówce Monia - jedz mniej, bramy raju są wąskie :)
Joku 21:56, 15 cze 2021


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12198
Renata przepiękne zdjęcia robisz. Zaciekawiła mnie ta donica 1x4m. To jest donica bez dna? Dasz radę zrobić zdjęcie z większej odległości?
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
galgAsia 11:35, 16 cze 2021


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Olivia piękna, ale u Ciebie ma dużo różu, u mnie bardziej porcelanowa, trochę jak Queen of Sweeden. Fajny pomysł na dosadzenie do niej bodziszka, chyba jesienią tak zrobię, choć z kocimiętką też wygląda bosko.

Posadziłam (wreszcie!) pomidory do worków. Podpowiedz mi proszę, czy wymagają więcej podlewania / nawożenia niż te w gruncie? bo z moich obserwacji wynika, że podlewam je rzadziej niż te w tunelu...
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
ryska 19:01, 16 cze 2021


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11644
Martka napisał(a)
Donica skomponowana obłędnie! Kompozycja języcznika i liriope zachwycająca. Piękne zdjęcia pięknych zestawień, Reniu, dziękuję Czy języcznik da radę w półcieniu? Penstemony mam takie same, w tym roku z sadzonek, ale zadbam o nasiona, chcę ich posadzić dużo więcej. Są subtelne i w połączeniu z kolorem liści nieźle dają radę.

Róża wygrała konkurs zasłużenie. Czy będą kolejne konkursy? A ja dzięki Tobie zachwyciłam się bylinami i teraz muszę robić regularne zakupy


Te języczniki ze zdjęć rosną u mnie w półcieniu. Dokładnie słońce widzą o wschodzie i zachodzie.
Penstemon piękny, aż dziwię się, że takie nasiona zakupiłam wartościowe
Niech nam rosną bujnie.
Konkursy jako ciekawostka towarzyszą mi od dawna. Taki sposób na zaciekawienie dzieci i zwrócenie uwagi na otaczający nas świat. I pewnie ziarnko jakieś zasiałam, bo jedna inżynierem ekologii w tym roku została a druga zdała maturę z rozszerzoną biologią, chemią, j. angielskim i na studia przyrodnicze się wybiera.
Na najpiękniejszy zapach, najlepszą odmianę pomidorów albo co dziś matka przekopała i gdzie. Jaki to ptak, jaki owad, co to za ziółko.
A z konkursów w kategorii kolory to możemy sobie teraz różowości porównać
Regularne zakupy bylin to brzmi jak relaks
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
ryska 19:02, 16 cze 2021


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11644
mikina34 napisał(a)

Reniu, co to za czosnek (bo chyba czosnek )? Wyrósł mi na rabacie, a nie pamiętam co tam wsadziłam

Tak to czosnek bułgarski. Super jest
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies