Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Podwórkowa rehabilitacja

Pokaż wątki Pokaż posty

Podwórkowa rehabilitacja

ryska 08:38, 06 maj 2022


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11603
Też tak mam jak Wy ale nie chciałam być już czajnikiem
To zdjęcie nowe bardzo dobrze mi się kojarzy i jego energia będzie wywoływała pozytywne wspomnienia za każdym razem jak je zobaczę.
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
mirkaka 09:07, 06 maj 2022


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9541
ryska napisał(a)
Też tak mam jak Wy ale nie chciałam być już czajnikiem
To zdjęcie nowe bardzo dobrze mi się kojarzy i jego energia będzie wywoływała pozytywne wspomnienia za każdym razem jak je zobaczę.


A na tym zdjęciu to Ty? śliczne dziewczę
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Gruszka_na_w... 20:21, 06 maj 2022


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22006
ryska napisał(a)

Raz wykopałam i trzymałam w szklarni, żeby zapewnić sucho i ciepło. U mnie nic to nie dało.
Może ziemię mam zbyt zbitą.
No to czekamy razem na kamasje


Mira kiedyś pisała, że kamasje najlepiej sadzić w donicach tak, aby miały bardzo ciasno. Im ciaśniej, tym lepiej kwitły. Nie mam ręki do ogrodowych rarytasów, wiec nie sprawdzałam osobiście. U mnie dorodnie rośnie jedynie proza roślinna.
Szachownice oczywiście odmówiły współpracy ze mną, więc z przyjemnością obejrzałam je u Ciebie. Piękne są!
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Joku 21:55, 06 maj 2022


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12102
ryska napisał(a)
Też tak mam jak Wy ale nie chciałam być już czajnikiem




Nowy awatarek bardzo wdzięczny.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Kokesz 22:01, 06 maj 2022


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6690
ryska napisał(a)

Byłam u Ciebie
Podagrycznika nie widziałam, tylko świetny warzywnik i bujne rabaty.
Mnie czeka ponowne usuwanie dziada, bo w kępach traw się zakamuflował.


To zobacz
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
Martka 23:35, 06 maj 2022


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
ryska napisał(a)
Też tak mam jak Wy ale nie chciałam być już czajnikiem


Reniu, piękny awatarek! To był dobry pomysł!

Powiedz, co to są czajnodoksy? Ustaliłam tylko, że jest to coś, o czym Google nie słyszał Zatem rarytas niebywały

Szachownice i serduszkę mogę oglądać bez opamiętania, obie rośliny są na liście moich marzeń, tylko doświadczenia brak i cienia też, więc nie porywam się. Szachownice wywołują emocje, sama nie wiem dlaczego tak duże. Czy to ich kruchość, delikatność, czy skromność, kolor sprawiają, że z wypiekami ogląda się zdjęcia? (o ile nie ma  możliwości podziwu na żywo).
Z przyjemnością obejrzałam zdjęcia wiosny. Pozdrawiam, Reniu!

Kokesz 07:21, 07 maj 2022


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6690
Odpowiem bom też Renata

To Śnieżniki, po łac. Chinodoxa

Naszukałam się kiedyś strzępka i też Google o nim nie słyszało...a to chodziło o klona strzępiastokorego

Fajne te nasze skróty myślowe
Gracki, hakonki, vanilki i limki
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
ryska 11:20, 07 maj 2022


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11603
mirkaka napisał(a)


A na tym zdjęciu to Ty? śliczne dziewczę


Ja Świeża sesja na Dzień Matki sponsorowana przez moje pełnoletnie już Córki.
Czy może być dziewczę po 45 roku życia?
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
ryska 11:33, 07 maj 2022


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11603
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)


Mira kiedyś pisała, że kamasje najlepiej sadzić w donicach tak, aby miały bardzo ciasno. Im ciaśniej, tym lepiej kwitły. Nie mam ręki do ogrodowych rarytasów, wiec nie sprawdzałam osobiście. U mnie dorodnie rośnie jedynie proza roślinna.
Szachownice oczywiście odmówiły współpracy ze mną, więc z przyjemnością obejrzałam je u Ciebie. Piękne są!

Dziękuję
Czyli traktować tak samo jak agapanty.


____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
ryska 11:34, 07 maj 2022


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11603
Joku napisał(a)




Nowy awatarek bardzo wdzięczny.


Dziękuję
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies