Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Podwórkowa rehabilitacja

Pokaż wątki Pokaż posty

Podwórkowa rehabilitacja

bql3 16:21, 21 paź 2018


Dołączył: 15 wrz 2014
Posty: 1274
Dobry pomysł miałaś, pięknie się zagęściło i już o wiele lepiej to miejsce się prezentuje.

pozdrawiam
Jan
____________________
Chashitsu - herbaciarnia japońska,ogród trójkątny
ryska 16:31, 21 paź 2018


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11595
Płotek do malowania i drobnych napraw, tak się zastanawiam czy biały ma być nadal czy może szary ale taki jaśniutki. Chyba opcja nr.2 Jak myślicie?


I to co za płotkiem
Pergolę wymienię na drewnianą jak sobie ją skonstruuję z elementów po płotku z różanki.


Rododendron Azurro w tym roku ma wyjątkowo dużo żółtych liści. Pewnie skonsumował wszystkie składniki odżywcze albo za mało wody. Ziemia nadal prawidłowa (sprawdzałam ph).

____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Joku 16:48, 21 paź 2018


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12068
Rysko zajrzyj do mnie na str. 424. Może rozpoznasz moją roślinę NN?
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
ryska 17:02, 21 paź 2018


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11595
bql3 napisał(a)
Dobry pomysł miałaś, pięknie się zagęściło i już o wiele lepiej to miejsce się prezentuje.

pozdrawiam
Jan


Witam serdecznie
Jestem bardzo zadowolona z efektów, świetnie nam się odpoczywa w tym miejscu.
Również pozdrawiam
Znalazłam zdjęcie z czerwca 2018 i tutaj też widać jak się zagęściło.

____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
ryska 18:18, 21 paź 2018


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11595
Joku napisał(a)
Rysko zajrzyj do mnie na str. 424. Może rozpoznasz moją roślinę NN?

Byłam
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
anabuko1 20:33, 21 paź 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23478
Reniu, datury pięknie ci kwitną.
Ja kuż kilka lat jak ich nie mam.
Z zimowaniem problem.
Piesio kierowca,a to spryciarz.ciekawe czy moja Fiona też zechce kierowcą być
Ja jestem za opcja nr.2 z tym płotkiem
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
ryska 19:55, 22 paź 2018


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11595
Dzięki Aniu za Twój głos i pochwały

Całe szczęście mam podpiwniczony dom więc mam gdzie schować te wszystkie wrażliwce.

Pozdrowionka

____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Nallar 19:08, 26 paź 2018


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Jak ja kocham zakończone prace budowlane......
Szybko się uwinęliście My z remontów i przeróbek chyba nigdy nie wyjdziemy.
Kurdupelek za kierownicą mnie rozbawił.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
ryska 16:42, 28 paź 2018


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11595
Nallar napisał(a)
Jak ja kocham zakończone prace budowlane......
Szybko się uwinęliście My z remontów i przeróbek chyba nigdy nie wyjdziemy.
Kurdupelek za kierownicą mnie rozbawił.


Witaj Ewo Tak, to co zrobili fachowcy to poszło szybko ale teraz zostały prace, które my mamy zrobić i tu już tak łatwo nie ma.
Z pozytywów to z wiadomego Ci święta oprócz kwiatów ciętych dostałam stary drewniany stolik do renowacji i kilka równie starych wiklinowych koszy. Mam też futryny bardzo stare w które wstawię lusterka i powieszę po obydwu stronach w wejściu do tej zaplanowanej kuchenki letniej.
Będę miała nad czym dłubać w długie jesienne wieczory
Mały biały jest słodki i ma ciekawy charakterek
Buziaki
(powojnik Ruby)

____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Gruszka_na_w... 18:17, 28 paź 2018


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21914
Rodki mam w podobnym stanie, ale co się dziwić, kiedy od wiosny były dwa opady deszczu (w tym jeden taki ulewny, że woda miast wsiąkać, to spłynęła).
Dzisiaj od rana popaduje spokojnie. Wzruszyłam się słysząc odgłos ciumkania, kiedy szłam po trawce.
Pozdrawiam cieplutko z okolic zapiecka.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies