Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Podwórkowa rehabilitacja

Pokaż wątki Pokaż posty

Podwórkowa rehabilitacja

GorAna 22:21, 09 wrz 2019


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
Ach te Twoje rabaty!....i te Twoje zjawiskowe zdjęcia!
Cudnie w każdym calu
Pozdrawiam Reniu
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
ryska 19:37, 10 wrz 2019


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11644
GorAna napisał(a)
Ach te Twoje rabaty!....i te Twoje zjawiskowe zdjęcia!
Cudnie w każdym calu
Pozdrawiam Reniu

Ślicznie dziękuję za tyle miłych słów. Również pozdrawiam i sesję barbulową dedykuję


____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
ryska 13:57, 12 wrz 2019


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11644
ryska ku pamięci
Posadziłam wczoraj w donicy w kąciku wypoczynkowym kilkanaście cebul szachownic perskich. W tym roku nie kwitły. Zobaczymy, może zmiana miejsca pomoże.
Odkryłam też pierwszy nalot ćmy bukszpanowej wrr Jestem złym człowiekiem, użyłam Mospilan.
Rekord pomidorowy z tego roku to 808 g
Malinowy gigant
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Makusia 15:44, 12 wrz 2019


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Renatko przepiękne ujęcia, śliczne zdjęcia. Takie spokojne i relaksujące.
Pomidor gigant!
A co do ćmy- miałam i ja. Póki co nie mam. Pułapka lejkowa skończyła działać i zastanawiam się, czy wrzucać nowy wkład, czy dla ćmy, to już pora snu, ale widzę, że trzeba jednak wymienić
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
KasiaBawaria 08:29, 13 wrz 2019


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Pomidor niezlej wielkosci. Moje cukienie mialy 3200-3500 kg jak wrocilam po urlopie
____________________
Zapraszam na kawe
Agania 14:27, 13 wrz 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Reniu pytałam o nasionka clematisa bylinowego Casandra...pozdrawiam i piękne kadry
jak zawsze
Pomidor szok
Barbula bardzo wdzięczna
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
barbara_kraj... 19:48, 13 wrz 2019


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Piekny kolor Barbuli, moja dużo jaśniejsza.
Zdjęcia - jak zwykle - cudne!

Ćma? Przerażające! Dużo jej było? Piszę 'było', bo po oprysku pewnie już czysto.
____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
anabuko1 20:06, 13 wrz 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23577
ryska napisał(a)

Ślicznie dziękuję za tyle miłych słów. Również pozdrawiam i sesję barbulową dedykuję



Pięknie zaprezentowana barbula.
Ja nią ciesze się po raz pierwszy
ale pomidorek.Faktycznie gigant!!
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
ryska 13:55, 14 wrz 2019


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11644
Makusia napisał(a)
Renatko przepiękne ujęcia, śliczne zdjęcia. Takie spokojne i relaksujące.
Pomidor gigant!
A co do ćmy- miałam i ja. Póki co nie mam. Pułapka lejkowa skończyła działać i zastanawiam się, czy wrzucać nowy wkład, czy dla ćmy, to już pora snu, ale widzę, że trzeba jednak wymienić

Dziękuję
Dla ćmy pora snu, tylko pytanie gdzie jest jej łóżeczko? Zdaje się, że w kolebce z bukszpanowych liści. I to mnie sprowadziło na złą drogę użycia Mospilanu.
Zrobię jeszcze dodatkowo płukanie za pomocą myjki ciśnieniowej, bo na dzikich lokatorów w moich kilkunastoletnich bukszpanach nie wyrażam zgody.

KasiaBawaria napisał(a)
Pomidor niezlej wielkosci. Moje cukienie mialy 3200-3500 kg jak wrocilam po urlopie


Oj wolę jednak urodzaj pomidorowy. Z cukiniami tak miałam dwa lata temu. Zamroziłam nadwyżki i długo mi zalegały.

Agania napisał(a)
Reniu pytałam o nasionka clematisa bylinowego Casandra...pozdrawiam i piękne kadry
jak zawsze
Pomidor szok
Barbula bardzo wdzięczna

Czytałam u Ciebie Ale super, że przypominasz, bo mam ostatnio jakiś kołowrotek.

barbara_krajewska napisał(a)
Piekny kolor Barbuli, moja dużo jaśniejsza.
Zdjęcia - jak zwykle - cudne!

Ćma? Przerażające! Dużo jej było? Piszę 'było', bo po oprysku pewnie już czysto.

Dziękuję
Moja barbula ma seledynowe listki i niezwykle intensywne niebieskie kwiatki.
Bardzo fajna odmiana.
Ćma też mnie przeraziła, jak chyba nic innego w ogródku z dziedziny "zjadacz moich roślinek". Wypatrzyłam ją na największej kuli bukszpanowej, oczku w głowie.
Gąsienice miały coś koło centymetra długości. Już ich nie ma, to prawda.

anabuko1 napisał(a)

Pięknie zaprezentowana barbula.
Ja nią ciesze się po raz pierwszy
ale pomidorek.Faktycznie gigant!!

Dziękuję Aniu

Pozdrawiam serdecznie i przesyłam kwiaty Mayleen. Kwitną znów pojedynczymi kwiatami.

____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Joku 20:38, 14 wrz 2019


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12198
Nabyłam właśnie Mayleen. I zastanawiam się gdzie posadzić. Kilka miejsc wytypowałam, trzeba tylko wziąć łopatkę w garść.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies