Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Podwórkowa rehabilitacja

Pokaż wątki Pokaż posty

Podwórkowa rehabilitacja

Makusia 13:55, 25 wrz 2019


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Ale zdjęcia! No magia po prostu! Pięknie wydobywasz piękno z roślin! Rozpływam się...
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
anabuko1 15:15, 25 wrz 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23558
ryska napisał(a)
I stipowisko

Piękne i efektowne
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Pszczelarnia 17:22, 25 wrz 2019


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Gdzie posadziłaś łyszczca?

____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Anda 17:28, 25 wrz 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33488
Prześliczną masz jesień
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Nallar 00:01, 26 wrz 2019


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
ryska napisał(a)
Dzisiaj miałam niespodziewanych ogrodowiskowych Gości.
Cudowna niespodzianka. Ewo zapraszam częściej

Ta wizyta to sprawka mojego eMa, on uwielbia robić takie niespodzianki.
Cieszę się że mogłam spotkać się z Tobą i zobaczyć w realu to, co tak pięknie pokazujesz nam na fotkach.
Herbatka wśród Twojej zieleni smakowała wyśmienicie.
Dziękujemy za zaproszenie.
Buziole.
Mam nadzieję że Julka czuje się lepiej.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
ryska 21:28, 26 wrz 2019


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11623
barbara_krajewska napisał(a)
Renia, Twoje kompozycje rabatowe są niezrównane!

Basiu rumienię się na te słowa. Moje kompozycje przypominają poligon doświadczalny, stale wprowadzam jakieś zmiany, bo coś tam mi nie pasuje. Ale zamysł mam dziękuję

KasiaBawaria napisał(a)
Piekne te gaury. Tniesz je w sezonie? Przypomnij mi prosze co to za odmiany.

Dziękuję Nie tnę ich. Mam 'Pink Dwarf' i 'Passionate Blush‘.

inka74 napisał(a)
Przepiękna jest twoja różanka. Patrzę i zachwycam się. A powojnik ogromny. Cieszę się, że jednak nie zakupiłam bo by mi pożarł ogród.

Dziękuję za tyle miłych słów, chyba idę w dobrym kierunku. Miejsca mam malutko a chciałabym, żeby cały czas była atrakcyjna. Kosztem zimy, wtedy jest pusto i szaro, bo zimozielonych tam nie ma niestety.

marba napisał(a)

Renatko, czy ten powojnik sam wspina się po murze, czy też ma jakąś podporę? Wygląda imponująco.

Są Basiu podpory, takie panele ogrodzeniowe tam wiszą

Makusia napisał(a)
Ale zdjęcia! No magia po prostu! Pięknie wydobywasz piękno z roślin! Rozpływam się...

Dziękuję, te ostatnie zdjęcia robiłam parę minut po 7 rano, bo akurat trochę promyków zajrzało. Dobrze mam z tą pracą na terenie posesji. Inaczej nie zwracałabym na takie szczegóły uwagi

anabuko1 napisał(a)

Piękne i efektowne

Dziękuję

Anda napisał(a)
Prześliczną masz jesień

Ślicznie dziękuję, jesień dopiero delikatnie stopę położyła gdzieniegdzie. Ale jej oddech czuć na plecach
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
ryska 21:43, 26 wrz 2019


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11623
Pszczelarnia napisał(a)
Gdzie posadziłaś łyszczca?


Już pokazuję z podziałem na miesiące
Łyszczec jest w zamian za agastache (widoczny na zdjęciach pod siatką), bo z racji na inwazyjność siewek go usunęłam. Przed gipsówką rosną róże, przed nimi kocimiętki i rozplenice. Czosnki też są pod siatką. Nie naruszyłam ani jednej cebulki przy wsadzaniu gipsówek więc liczę na jeszcze ciekawszą kompozycję niż w tym roku Jako mocny akcent dołożyłam arcydzięgiel ozdobny...
maj

czerwiec

lipiec

sierpień
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
ryska 21:49, 26 wrz 2019


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11623
Nallar napisał(a)

Ta wizyta to sprawka mojego eMa, on uwielbia robić takie niespodzianki.
Cieszę się że mogłam spotkać się z Tobą i zobaczyć w realu to, co tak pięknie pokazujesz nam na fotkach.
Herbatka wśród Twojej zieleni smakowała wyśmienicie.
Dziękujemy za zaproszenie.
Buziole.
Mam nadzieję że Julka czuje się lepiej.



Bardzo udana niespodzianka.
Na fotkach ładnie ale w realu gorzej. Mam nadzieję, że się za bardzo nie rozczarowałaś.
Julii powoli przechodzi, dziękujemy
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Nallar 22:04, 26 wrz 2019


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
ryska napisał(a)



Bardzo udana niespodzianka.
Na fotkach ładnie ale w realu gorzej. Mam nadzieję, że się za bardzo nie rozczarowałaś.
Julii powoli przechodzi, dziękujemy

Rozczarowałam się i to bardzo, tak marudziłaś że małe i takie tam, a w rzeczywistości wcale to tak nie wygląda. Zagospodarowany masz każdy najmniejszy skrawek swojego zielonego królestwa, część wypoczynkowa z oczkiem bajka i ta falująca Stipa…..
Mnie się podoba.
Cieszy wiadomość że Julka wraca do zdrowia.

To Twoja pociecha. Na wiosnę szpadelek i przeprowadzka.


____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
KasiaBawaria 07:22, 27 wrz 2019


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Agastache ci sie tak sieje?Swojego mam od 6 lat i ani rrazy mi sie nie wysial.
____________________
Zapraszam na kawe
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies