Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kubusiowo

Pokaż wątki Pokaż posty

Kubusiowo

an_tre 19:18, 06 paź 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22388
AniaDS napisał(a)
No.. według mnie to nie każdy tort zasługuje na taką pozycję jaką ma..
Goś, powinnaś przodowac, a tu niektóre do niczego nie podobne torty tak wysoko
Aniu to wszystko zależy od ilości osób, które głosują a nas jest tu dużo i wszystkim tort się podoba, więc może zagłosują? Ja głosuję codziennie
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
AniaDS 19:20, 06 paź 2012


Dołączył: 25 sty 2011
Posty: 5078
Ja też już będę, szkoda, że nie wiedziałam wcześniej .
____________________
Ania i róże i cała reszta :)
JulkAd 19:34, 06 paź 2012


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Gosiu tort dla cioci cudny...nie narzekaj. A jeżeli taka perfekcjonistka z Ciebie to...na czymś trzeba zdobywać doświadczenie, dlaczego nie na...ciocinym torcie - zobaczysz będzie zachwycona
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
waska 20:07, 06 paź 2012


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 1812
No Gosiu faktycznie Tort ci nie wyszedł.
Co ty za głupoty piszesz cudny jest
____________________
Mój zielony świat malowany roślinami * A jakie są wasz pomysły?
kaisog1 20:41, 06 paź 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Anulka hehhehe wpadnę wpadnę ale nie wiem czy tort uda mi się zrobić na te okazję. Muszę zrobić dwa na niedziele z czego jeden dwupiętrowy

Sebek ja wiem, że jak na pierwszy raz nie jest źle ale..... może byc lepiej

Sabinko jeden tort w konkursie wystarczy

Irenko dzięki Powiem Ci, że był bardzo smaczny i fajnie komponował się po przekrojeniu biszkopt z kremem śmietanowym i dżemem porzeczkowym z tym fioletem lukru

Weronika no i Ciocia i rodzinka zachwycali sie tortem. był ładny ale te niedociągnięcia mnie po prostu rozkładają.... Jestem krytyczna wobec siebie bo wiem, że można lepiej i dokładniej Będę ćwiczyć !

Sylwia jakbyś nie zjadła to by Ci zesztywniał na amen w lodówce i co potem? hihihiih

Ania hehehhe do tej pory w ogóle tortów nie robiłam To jest drugi tort w mojej "karierze" Oba torty były z dżemami porzeczkowymi tylko pies był z kremem waniliowym a ten był ze śmietankowym.

Aneczko może i ma 63 głosy ale to są AŻ 63 głosy! ...za które każdemu z Was bardzo dziękuję A Tobie szczególnie za codzienne głosowanie

Konrad teraz będę robic dla mojej Babijki - dwupiętrowy, z czekoladowym lukrem plastycznym, jaskrami i hortensjami (o ile uda mi się kupic takie wykrawacze )

AniuDS no to fakt, że torty przodujące nie są najatrakcyjniejsze ale jest tam ogrom tortów zdecydowanie piękniejszych od mojego psiaka

Julita Cioci bardzoooo się podobał. A fakt na czymś trzeba ćwiczyć

Asia no nie wyszedł
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
kraania 20:54, 06 paź 2012


Dołączył: 12 lut 2012
Posty: 1709
Gocha, już nie 63 a 68 . Świetne torty! Pomyśl o biznesie cukierniczym, może chociaż dla znajomych?
____________________
Ogród w lesie - moje miejsce na ziemi Ogrodowiskowe spotkanie Spotkanie wrzesień 2012 u kraanii zmiany zmiany u kraanii-czyli co w lesie piszczy
an_tre 20:57, 06 paź 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22388
kraania napisał(a)
Gocha, już nie 63 a 68 . Świetne torty! Pomyśl o biznesie cukierniczym, może chociaż dla znajomych?
Fajnie coś drgnęło w temacie może dobrze by było jakby każdy głosujący wkleił do swojego postu u Gosi link, i więcej osób by wiedziało
http://www.facebook.com/DekoracjaCiast/app_419824064741449#
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
Dzidka 21:22, 06 paź 2012


Dołączył: 27 lip 2010
Posty: 2975
kaisog1 napisał(a)



Przyznaję, że w pierwszej chwili pomyślałam, że to atrapa.
Wielkie brawa . Ale nadal zastanawiam się nad 'perełkami'.
____________________
Dzidka - To właśnie tu
Gardenarium 21:31, 06 paź 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Ja zamawiam pierwsza, tylko niesłodki, dla Witka
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
kaisog1 21:33, 06 paź 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Kraania wiem! Widziałam! Wiesz co.... teraz tak się zastanawiam nad tymi tortami... może warto? Ale zdecydowanie musze poćwiczyć żeby cos zaoferować innym - nawet znajomym Dzisiaj Ciocia mi powiedziała.... "ogród wiosną i latem a jesienią i zimą torty kochana"

Aneczko ty masz głowe do "interesu" Buziak wielgachny

Dzidka hahahhaa usmiałam sie z tej atrapy ale poddałaś mi pomysła na ćwiczenia Perełki tyz nie atrapy - całkowicie jadalne, cukrowe ale twarde pierony jak nie wiem

____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies