Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Początek tworzenia swojego miejsca na ziemi tj. ogrodu ;)

Pokaż wątki Pokaż posty

Początek tworzenia swojego miejsca na ziemi tj. ogrodu ;)

Kuba 09:52, 17 kwi 2015


Dołączył: 27 gru 2013
Posty: 7920
Aleś mi trudne zlecenie dała szukam i szukam ale forum dziś działa jak chce i nawet odnośników nie mogę wkleić, ale na str. gł. O. jest taki artykuł Danusi Jesienne kompozycje w doniczkach z doniczką w Twoim kolorze- iglak na pniu, bluszcz, i tylko jako dodatek małe białe kwiatki cyklamena. I nawet myśle kulka bukszpanowa ze zwisającym bluszczem byłaby ok. Chodzi mi o to że kolor donicy jest dość dominujący, dlatego nie szłabym w kolory a w fakturę i kształt
____________________
Ewa Czasem słońce czasem deszcz
anna_p_k 09:56, 17 kwi 2015


Dołączył: 30 cze 2014
Posty: 493
Witam Cię w moim ogródku żurawki takie widocznie są po zmienie że listki marnieją w sumie w tym roku mało śniegu było i może dla tego ... wszystkie brzydkie liście usuwam, wyczytałam że tak sie powinno robić żeby zrobić miejsce dla młodych o wiele ładniejszych, fakt tym sposobem zmniejsz anam się żurawka ale to kwestia czasu i znów robi się ładna ja swoje w lutym "wyczyściła" w związku z tym już powolutku odrastają ... może zrobiłas to później więc musisz ciut dłużej poczekać ale zoabczysz napewno bedą ładne idę pobuszować w Twoim ogrodzie - to do Paulina_ns, cos dziś znów szaleje nam Forum
____________________
Ogródowe-początki
anna_p_k 10:25, 17 kwi 2015


Dołączył: 30 cze 2014
Posty: 493
Kuba napisał(a)
Aleś mi trudne zlecenie dała szukam i szukam ale forum dziś działa jak chce i nawet odnośników nie mogę wkleić, ale na str. gł. O. jest taki artykuł Danusi Jesienne kompozycje w doniczkach z doniczką w Twoim kolorze- iglak na pniu, bluszcz, i tylko jako dodatek małe białe kwiatki cyklamena. I nawet myśle kulka bukszpanowa ze zwisającym bluszczem byłaby ok. Chodzi mi o to że kolor donicy jest dość dominujący, dlatego nie szłabym w kolory a w fakturę i kształt


Ewa lecą patrzeć i wiesz może racja biel i czerwień hmm sąsiedzi pomyślą że to tylko na nasze święto narodowe w zamian za flagę
____________________
Ogródowe-początki
anna_p_k 10:42, 17 kwi 2015


Dołączył: 30 cze 2014
Posty: 493
Ewa widziałam i powiem Ci fajnie to wygląda i chyba nawet to lepiej będzie wyglądało jak bede miała coś na pniu niz cos niskiego bo na tle elewacji doniczka z małymi kwiatkami się zgubi tym bardziej że w tym roku bedę miała tylko jedną
____________________
Ogródowe-początki
paulina_ns 10:48, 17 kwi 2015


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
anna_p_k napisał(a)
Witam Cię w moim ogródku żurawki takie widzocznie są po zmienie że listki marnieją w sumie w tym roku mało śniegu było i może dla tego ... wszystkie brzydkie liście usuwam, wyczytałam że tak sie powinno robić żeby zrobić miejsce dla młodych o wiele ładniejszych, fakt tym sposobem zmniejsz anam się żurawka ale to kwestia czasu i znów robi się ładna ja swoje w lutym "wyczyściła" w związku z tym już powolutku odrastają ... może zrobiłas to później więc musisz ciut dłużej poczekać ale zoabczysz napewno bedą ładne idę pobuszować w Twoim ogrodzie - to do Paulina_ns, cos dziś znów szaleje nam Forum


No fakt mogło być to późno, bo zaledwie tydzień temu Ciekawa jestem jaki będzie ich przyrost w tym roku, bo w poprzednim miałam przedszkole żurawkowe i w sumie wiele przez lato nie urosły No właśnie nie wiem co jest z tym forum od wczoraj ciężko idzie praca na nim
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
anna_p_k 11:30, 17 kwi 2015


Dołączył: 30 cze 2014
Posty: 493
Paulina to się nie ma co martwić przez tydzień nie ma co wymagać że będą już giganty urosną
____________________
Ogródowe-początki
paulina_ns 11:35, 17 kwi 2015


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
anna_p_k napisał(a)
Paulina to się nie ma co się martwić przez tydzień nie ma co wymagać że będą już giganty urosną


wiem, wiem, ale jak patrzę na Twoje to już są duże, więc zaczęłam się zastanawiać
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
anna_p_k 11:40, 17 kwi 2015


Dołączył: 30 cze 2014
Posty: 493
Przed domem po tej linii co będzie doniczka będę miała trzy szmargdy na pniu, może dokupie do donicy a pozostała kompozycja podbna co na foto tj. bluszcz i coś jeszcze chociaż też zastanawiam się nad trzmieliną oczywiście na pniu




____________________
Ogródowe-początki
Luckaa 19:15, 17 kwi 2015


Dołączył: 21 lip 2013
Posty: 811
Twoja rabata z żurawkami wygląda ślicznie, musze wkońcu sobie sprawic takie cudo pomarańczowe.
____________________
Lucyna
anna_p_k 20:18, 17 kwi 2015


Dołączył: 30 cze 2014
Posty: 493
Luckaa napisał(a)
Twoja rabata z żurawkami wygląda ślicznie, musze wkońcu sobie sprawic takie cudo pomarańczowe.

też je lubię bardzo ładnie się przebarwiają polecam chociaż po zimie nie byłam z nich zadowolona niektóre musiałam prawie do zera usunąć z brzydkich liści ale szybko odrosły nowe i coraz fajniejsze się robią
____________________
Ogródowe-początki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies