Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Początek tworzenia swojego miejsca na ziemi tj. ogrodu ;)

Pokaż wątki Pokaż posty

Początek tworzenia swojego miejsca na ziemi tj. ogrodu ;)

kasia 22:51, 19 kwi 2015


Dołączył: 01 sty 2013
Posty: 396
wszystkie róże jakie kupowałam mam z tej szkółki:

http://rosarium.com.pl/kategoria-produktu/roze-okrywowe

wysłałam ci linka do róż okrywowych, przetestowane do rabatek z lawendą.
____________________
Kasia - Ogród u Kasi
anna_p_k 12:16, 20 kwi 2015


Dołączył: 30 cze 2014
Posty: 493
Dzięki Kasiu
____________________
Ogródowe-początki
IzaK 22:19, 21 kwi 2015


Dołączył: 16 lip 2013
Posty: 417
Aniu działasz w ogrodzie?
____________________
Iza - U "Zielonej" Ogrodniczki
anna_p_k 07:54, 22 kwi 2015


Dołączył: 30 cze 2014
Posty: 493
przy takiej pogodzie ciężko ale jest nadzieja bo dziś słońce, skończe remontować ścianę w kuchni to wyjdę w ogród narzaie też oglądam meble tarasowe i grile i pewnie znów będe musiała jechać po nie ale tym razem nie 200 km ale ok. 80 km
____________________
Ogródowe-początki
paulina_ns 08:02, 22 kwi 2015


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
U nas też Kasiu słoneczko, pewnie dla tego, że wczoraj w deszczu wszystko zrobiłam pozdrawiam.
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
anna_p_k 10:25, 22 kwi 2015


Dołączył: 30 cze 2014
Posty: 493
Pierwsze "kortyko mam zamiar zmienić na korę kamyczki dodam do drugiego bo i tak nie mam całości zrobionej więc miejsce się dla nich znajdzie i pomyślałm żeby wsadzić sobie tam narazie tylko od jednej strony bo muszę przetestować zimę trawę czerwnoną 2. korytku bukszpany usunąć i wsadzić jakieś małe kulki jasnozielone z bordowymi żurawkami a trzecie korytko bez zmian, co myślicie o tej trawce czerwonej pasuje? a może polecicie mi jakąś tarwę niewysoką ale np. w kolorze zielonym nie bardzo znam się na odmianach taras jest od strony południowej i zachodniej czyli istna patelnia oczywiście jak jest pogoda

____________________
Ogródowe-początki
Luckaa 23:38, 22 kwi 2015


Dołączył: 21 lip 2013
Posty: 811
Też kupiłam lawende, osmiopak w obi, to moja pierwsza w życiu, czeka jeszcze w doniczkach na posadzenie, ciekawa jestem jej żywota u mnie.
____________________
Lucyna
AnnaCh 23:43, 22 kwi 2015


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
anna_p_k napisał(a)
Pierwsze "kortyko mam zamiar zmienić na korę kamyczki dodam do drugiego bo i tak nie mam całości zrobionej więc miejsce się dla nich znajdzie i pomyślałm żeby wsadzić sobie tam narazie tylko od jednej strony bo muszę przetestować zimę trawę czerwnoną 2. korytku bukszpany usunąć i wsadzić jakieś małe kulki jasnozielone z bordowymi żurawkami a trzecie korytko bez zmian, co myślicie o tej trawce czerwonej pasuje? a może polecicie mi jakąś tarwę niewysoką ale np. w kolorze zielonym nie bardzo znam się na odmianach taras jest od strony południowej i zachodniej czyli istna patelnia oczywiście jak jest pogoda

Na trawkach się nie znam, więc się nie wypowiem. W drugim korytku bardzo fajnie będzie. Bordowe żurawki u mnie na patelni wytrzymują, więc powinno być ok. Może jakąś trzmielinę do nich?
____________________
Ania - Malutki pod lasem
anna_p_k 22:46, 23 kwi 2015


Dołączył: 30 cze 2014
Posty: 493
Lucynka a ja chyba końcem lutego kupiłam tam sześciopak 9 sztuk i też jej się obawiam hmm podkarpacie czasami lubi być jak Syberia i tez czeka na posadzenie
____________________
Ogródowe-początki
anna_p_k 22:50, 23 kwi 2015


Dołączył: 30 cze 2014
Posty: 493
Aniu trzemieline mam na rogach skarpy ale chyba kiepski gatunek kupiłam bo chyba przymarzla ale wszystkie odbiły i mają młode listki więc zobaczymy co z niej będzie
____________________
Ogródowe-początki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies