Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z pompą

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z pompą

omelka1 21:07, 08 paź 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 965
Witam.Piękny i zadbany ogród.Zaznaczam do podglądania.
____________________
Agata-OGRÓD...niekończąca się opowieść i przygoda
bdan 21:52, 08 paź 2014


Dołączył: 22 maj 2013
Posty: 2706
Aniu zaglądam, pozdrowienia zostawiam
ane3ka 23:43, 10 paź 2014


Dołączył: 14 lip 2012
Posty: 353
Renatko, w "łezce" posadziłam 120 krokusów fioletowych. Myślę też, że na lato/jesień pojawią się niskie dalie. Szałwie mam gdzie indziej. Kwitnie cały czas
Oglądam też kwiaty balkonowe na przyszły rok. W pobliskiej restauracji mają takie piękne, fioletowe, nie wiem co to jest...
____________________
Ania - Ogród z pompą
ane3ka 23:44, 10 paź 2014


Dołączył: 14 lip 2012
Posty: 353
Omelko (Agatko), dziękuję za wizytę. Cieszę się każdą z nich!

Danusiu, dziękuję!!!

Skończyłam sadzenie tulipanów. Idę na odwyk!
____________________
Ania - Ogród z pompą
Anias 01:07, 11 paź 2014


Dołączył: 31 lip 2013
Posty: 327
I jak tu iść spac skoro ciągle odkrywam nowe ogrody! Pieknie u Ciebie!
Zaznaczam i pozdrawiam!
____________________
Ania-Ogród piękny mieć..
Anias 19:46, 11 paź 2014


Dołączył: 31 lip 2013
Posty: 327
Aniu, pokazałam dzisiaj wasz domek gospodarczy mężowi. Własnie cos podobnego chcemy wybudować. Powiedz proszę, masz tam dwoje drzwi? to są jakieś dwa pomieszczenia w nim? jaki jest duży? robiliście pod niego fundament? No i jak masz więcej zdjeć to byłoby super.
____________________
Ania-Ogród piękny mieć..
ane3ka 14:22, 13 paź 2014


Dołączył: 14 lip 2012
Posty: 353
AniuS, przepraszam, że ja dopiero teraz piszę. W domku są dwa osobne pomieszczenia z dwojgiem osobnych drzwi. Te na wprost są do większego pomieszczenia gdzie ma być coś na wzór spiżarni. Będziemy tam też przechowywać zimą meble ogrodowe.
Z boku jest mniejsze pomieszczenie na wszystkie ogrodowe sprzęty włącznie z kosiarką, taczką itp. Mieszczą się też wózki dziecięce, balon z winem Domek ma mniej niż 25m2, bo taki wolno wybudować bez pozwolenia na budowę i bez projektu. Projekt mój własny. Fundament jest wylewany na głębokość ok. 150cm, zbrojony, dokładnie tak jak dom. Niestety koszt takiego domku jest dość spory. Zdjęć innych na razie nie mam, muszę się zmobilizować

Pozdrawiam i zapraszam!
____________________
Ania - Ogród z pompą
aage 14:26, 17 paź 2014


Dołączył: 31 sty 2014
Posty: 846
Aniu przeczytałam wszystko od deski do deski...będę zagląć.
Machanie zza miedzy
____________________
Agnieszka - Piękno ukryte w detalach...na skraju zielonego świata oraz http://pieknoukrytewdetalach.blogspot.com/
Anias 10:14, 19 paź 2014


Dołączył: 31 lip 2013
Posty: 327
ane3ka napisał(a)
AniuS, przepraszam, że ja dopiero teraz piszę. W domku są dwa osobne pomieszczenia z dwojgiem osobnych drzwi. Te na wprost są do większego pomieszczenia gdzie ma być coś na wzór spiżarni. Będziemy tam też przechowywać zimą meble ogrodowe.
Z boku jest mniejsze pomieszczenie na wszystkie ogrodowe sprzęty włącznie z kosiarką, taczką itp. Mieszczą się też wózki dziecięce, balon z winem Domek ma mniej niż 25m2, bo taki wolno wybudować bez pozwolenia na budowę i bez projektu. Projekt mój własny. Fundament jest wylewany na głębokość ok. 150cm, zbrojony, dokładnie tak jak dom. Niestety koszt takiego domku jest dość spory. Zdjęć innych na razie nie mam, muszę się zmobilizować

Pozdrawiam i zapraszam!


Aniu bardzo dziekuje za info. Studiuje Twoj domek i mam go ciagle na tapecie. Bedziemy budowac taki na wiosne i szukalismy inspiracji i to jest dokladnie to o co nam chodzilo jakbys miala jeszcze jakies fotki naet z czasow budowy to bardzo chetnie moze na priva
____________________
Ania-Ogród piękny mieć..
ane3ka 16:43, 22 paź 2014


Dołączył: 14 lip 2012
Posty: 353
aage napisał(a)
Aniu przeczytałam wszystko od deski do deski...będę zagląć.
Machanie zza miedzy

Podziwiam
Ale baaardzo dziękuję! A miedza daleko?
____________________
Ania - Ogród z pompą
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies