Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z pompą

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z pompą

ane3ka 13:40, 11 sie 2015


Dołączył: 14 lip 2012
Posty: 353
Joku napisał(a)
Wpadłam zaciekawiona co słychać w jednym z moich ulubionych ogrodów. Zauroczyły mnie kompozycje fioletowo - niebieskie z dodatkiem różu. Sama też mam podobne, ale u mnie mniejsza konsekwencja .
Dopisuję się do grupy czekających na kolejne wieści z twojego ogrodu. Zerknęłam również na FM, urządzanie mieszkań też mnie pasjonowało, ale ostatnio z braku czasu jakoś przygasło. Może na emeryturze, do której coraz bliżej.

Brak czasu to odwieczny problem.
____________________
Ania - Ogród z pompą
ane3ka 13:43, 11 sie 2015


Dołączył: 14 lip 2012
Posty: 353
ana_art napisał(a)
a widzisz!!!! nie jest tak, że nie masz co pokazać Zawsze mówię 'wszystko siedzi w naszych głowach'
Na etapie budowy/wykańczania też byłam na fm, ba wiele osób które sa na O wcześniej było właśnie tam

Anetko, znalazłam Cię kiedyś na FM. Też widziałam tu sporo osób, które przewinęły się przez FM. Taka kolej rzeczy - budujemy, jest FM, ogrodujemy jest O.

Wczesnym latem było więcej do pokazania, teraz kwitnie mało, więc mniej do fotografowania.
____________________
Ania - Ogród z pompą
ane3ka 13:44, 11 sie 2015


Dołączył: 14 lip 2012
Posty: 353
Anda napisał(a)



Moj ogrodek jeszcze mniejszy, bo tylko niecale 400 m2. Twoje rabaty, nasadzenia, sa piekne i przeciez co jakis czas same sie zmieniaja, urosna, przekwitna, zmienia ksztalt... Moje kolory rabat to tez wlasnie niebieski fiolet, rozowy i bialy. Teraz tylko posadzone wczesna wiosna lwie paszcze troche psuja kompozycje, bo w niektorych miejscach zolte sa. Tak wiec prosze uprzejmie o wiecej fotek. Paprotki to niestety temat nie dla mnie, ja mam tylko slonce w ogrodzie. Poza tym paprocie to podobno ekspansywne stworzenia Na muratora zerkam czasami, ale jakos sie tam jeszcze nie odnalazlam.

Z bylin latem kwitnacych polecam agastache "Blue Fortune". Lubi slonce, ziemie normalna z tendencja do suchej. Przyciaga trzmiele i inne pozyteczne owady.



Anda, ten wątek paprotkowy jest nie z uwagi na paprocie w moim ogrodzie, bo takich nie ma i nie będzie. U mnie jest raczej słoneczna patelnia a nie cienisty lasek
Paprotkowe zmagania dotyczą domu. Projekt domu nazywa się Paprotka.
____________________
Ania - Ogród z pompą
iwonaal 21:06, 11 sie 2015


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3905
Pozdrawiam. Żurawki od Ciebie rosną i się rozmnażają
____________________
Zakochana w ogrodach
ane3ka 22:23, 11 sie 2015


Dołączył: 14 lip 2012
Posty: 353
iwonaal napisał(a)
Pozdrawiam. Żurawki od Ciebie rosną i się rozmnażają

No to super!
____________________
Ania - Ogród z pompą
ane3ka 08:29, 12 sie 2015


Dołączył: 14 lip 2012
Posty: 353
A w kwestiach półogrodniczych to czasem tworzę takie oto wianki na drzwi. Ten tzw. całoroczny w kolorystyce ogrodu
____________________
Ania - Ogród z pompą
Anias 08:45, 12 sie 2015


Dołączył: 31 lip 2013
Posty: 327
Ooo piekne!! Coraz wiecej nas laczy
____________________
Ania-Ogród piękny mieć..
Warmia 09:03, 12 sie 2015


Dołączył: 14 maj 2014
Posty: 8120
ane3ka napisał(a)
A w kwestiach półogrodniczych to czasem tworzę takie oto wianki na drzwi. Ten tzw. całoroczny w kolorystyce ogrodu


Jesteś zdolna niesłychanie
____________________
Marta Jestem w polu Wizytówka- Jestem w polu
Karol99 09:12, 12 sie 2015


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
ane3ka napisał(a)
A w kwestiach półogrodniczych to czasem tworzę takie oto wianki na drzwi. Ten tzw. całoroczny w kolorystyce ogrodu


Wow! Prześliczny.
____________________
Karol- Ogród tworzony z pasją *** Wizytówka
Malgosik 11:39, 12 sie 2015


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 10477
chciałabym umieć takie wianki robić
to jedwabne kwiaty?
Czy poprostu sztuczne?
gdzie się kupuje?
____________________
Ogród na glinie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies