Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z pompą

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z pompą

Donia72 10:39, 11 sie 2015


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
ane3ka napisał(a)

Tak już mam. Uparłam się na fioletowo-różowo-białe kompozycje i innych u siebie nie zniesęU Any ta feeria braw mnie powala, zachwyca, ale jakoś u siebie tego nie widzę. Dom mamy szary, chłodny i jakoś takie kolory pasują mi do otoczenia.


U mnie też rabata"przystankowa" miała być w tonacji różówo-biało-fioletowej, ale kupiłam jeżówkę w pąkach, posadziłam i co się okazało? że jest żółta I zostawiłam na tej rabacie ten kolor, może kiedyś ją przesadzę
Ja też mam małą działeczkę, 7ar i też stoi na niej dom
Pozdrawiam cieplutko
____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
ane3ka 10:39, 11 sie 2015


Dołączył: 14 lip 2012
Posty: 353
Warmia napisał(a)
Aniu, Twój ogród może mały, ale jaki piękny. Można na niego patrzeć i patrzeć i się nie nudzi. Stworzyłaś małe cudeńko. Gratuluję i nie dołuj się tak, nie każdy musi brylować w towarzystwie. Ja też wiele wątków tylko podglądam, a mój wątek rozwija się bardzo wolno. Niektóre wątki idą szybciej inne wolniej Głowa do góry. (Domek też masz śliczny )

Warmio ja też cały czas pamiętam Twój domek.
____________________
Ania - Ogród z pompą
ane3ka 10:40, 11 sie 2015


Dołączył: 14 lip 2012
Posty: 353
Juzia napisał(a)
Łał!

Zawstydziłam się
____________________
Ania - Ogród z pompą
ane3ka 10:42, 11 sie 2015


Dołączył: 14 lip 2012
Posty: 353
Anias napisał(a)

A ja wczoraj przesadzalam jezowki glebiej bo az im korzonki wystawaly... Znaczy sie zle?


Hmm inne forum? Ja tez na muratorze bylam jak dom budowalam))

Ja na FM jestem od lat...hmm... 6??? Jakieś przyjaźnie nawet mi się zawiązały. Miewam przerwy, ale często wracam.
Kiedyś próbowałam też szczęścia w blogu, ale to nie dla mnie.
____________________
Ania - Ogród z pompą
ane3ka 10:43, 11 sie 2015


Dołączył: 14 lip 2012
Posty: 353
Donia72 napisał(a)


U mnie też rabata"przystankowa" miała być w tonacji różówo-biało-fioletowej, ale kupiłam jeżówkę w pąkach, posadziłam i co się okazało? że jest żółta I zostawiłam na tej rabacie ten kolor, może kiedyś ją przesadzę
Ja też mam małą działeczkę, 7ar i też stoi na niej dom
Pozdrawiam cieplutko

U mnie są żółte przypadkowe tulipany, ale w miarę dojrzewania stają się śmietankowe, więc zostały
Również pozdrawiam!
____________________
Ania - Ogród z pompą
Warmia 10:51, 11 sie 2015


Dołączył: 14 maj 2014
Posty: 8120
ane3ka napisał(a)

Zawstydziłam się


Ty się nie wstydź, tylko bądź dumna
____________________
Marta Jestem w polu Wizytówka- Jestem w polu
Joku 11:18, 11 sie 2015


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12098
Wpadłam zaciekawiona co słychać w jednym z moich ulubionych ogrodów. Zauroczyły mnie kompozycje fioletowo - niebieskie z dodatkiem różu. Sama też mam podobne, ale u mnie mniejsza konsekwencja .
Dopisuję się do grupy czekających na kolejne wieści z twojego ogrodu. Zerknęłam również na FM, urządzanie mieszkań też mnie pasjonowało, ale ostatnio z braku czasu jakoś przygasło. Może na emeryturze, do której coraz bliżej.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
ana_art 11:18, 11 sie 2015


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
a widzisz!!!! nie jest tak, że nie masz co pokazać Zawsze mówię 'wszystko siedzi w naszych głowach'
Na etapie budowy/wykańczania też byłam na fm, ba wiele osób które sa na O wcześniej było właśnie tam
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Anda 12:33, 11 sie 2015


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33371
ane3ka napisał(a)

Ando, dziękuję za ciepłe słowa. Mój ogródek jest mały, więc dużo zdjęć nie ma, bo musiałabym te same fragmenty fotografować.
Urzęduję najwięcej na forum muratora w wątku "Paprotkowych zmagań ciąg dalszy". Jest sporo o domu, ale też i o ogrodzie, kiedy w domu już robiło się mniej. Zapraszam!



Moj ogrodek jeszcze mniejszy, bo tylko niecale 400 m2. Twoje rabaty, nasadzenia, sa piekne i przeciez co jakis czas same sie zmieniaja, urosna, przekwitna, zmienia ksztalt... Moje kolory rabat to tez wlasnie niebieski fiolet, rozowy i bialy. Teraz tylko posadzone wczesna wiosna lwie paszcze troche psuja kompozycje, bo w niektorych miejscach zolte sa. Tak wiec prosze uprzejmie o wiecej fotek. Paprotki to niestety temat nie dla mnie, ja mam tylko slonce w ogrodzie. Poza tym paprocie to podobno ekspansywne stworzenia Na muratora zerkam czasami, ale jakos sie tam jeszcze nie odnalazlam.

Z bylin latem kwitnacych polecam agastache "Blue Fortune". Lubi slonce, ziemie normalna z tendencja do suchej. Przyciaga trzmiele i inne pozyteczne owady.

____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
ane3ka 13:38, 11 sie 2015


Dołączył: 14 lip 2012
Posty: 353
Warmia napisał(a)


Ty się nie wstydź, tylko bądź dumna

____________________
Ania - Ogród z pompą
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies