Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z pompą

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z pompą

iwonaal 19:27, 05 maj 2015


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3905
Aniu, żurawki mają się bardzo dobrze. A tulipany u Ciebie wow.
____________________
Zakochana w ogrodach
kasia 00:55, 29 maj 2015


Dołączył: 01 sty 2013
Posty: 396
piękne tulipany, i wszystko u Ciebie piękne, pozdrawiam
____________________
Kasia - Ogród u Kasi
Anias 15:00, 10 sie 2015


Dołączył: 31 lip 2013
Posty: 327
Haloo, co u Ciebie tak cicho?
____________________
Ania-Ogród piękny mieć..
ane3ka 07:43, 11 sie 2015


Dołączył: 14 lip 2012
Posty: 353
Anias napisał(a)
Haloo, co u Ciebie tak cicho?

Ojej Dziękuję Aniu, że Ci się przypomniało o mnie.
Cicho, bo ja innych nie odwiedzam, to i inni mnie nie odwiedzają Cisza wynika też chyba z moich osobistych odczuć.
Mimo wszystko zadomowiona jestem gdzie indziej i choć w tym gdzie indziej towarzystwo się wykruszyło, to jakoś czuję się tam na swoim.
Tu, choć atmosfera jest miła i każdy wspaniały, uprzejmy itd, to czuję jakbym stała z boku grupki osób i po jednym małym kroczku zbliżała się do nich. Słyszę chichoty, gwar, rozmowy i z uśmiechem na twarzy próbuję wejść w tą grupkę. Kiedy podchodzę gwar milknie i wszyscy przyglądają się ze zdziwieniem kim jestem i czego ja tutaj chcę.
To takie moje osobiste problemy, które są w mojej głowie.

A ponadto nie mam co pokazać, bo lipiec i sierpień i o mnie okres dużej posuchy. U was ogrody toną w kwiatach a u mnie kwiatów jest niewiele. Mam zieloną bazę, ale kwitnących mało. Szukam inspiracji, ale po cichu.

Buziaki zostawiam!
____________________
Ania - Ogród z pompą
ane3ka 07:51, 11 sie 2015


Dołączył: 14 lip 2012
Posty: 353


Bardzo mi się spodobało połączenie kwiatostanów lawendy, żurawki oraz liści rozplenicy...

____________________
Ania - Ogród z pompą
Anda 09:19, 11 sie 2015


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33373
Oj, jak tu pieknie. Ogrod z klasa. Czytalam tylko poczatek, ze ogrod znienawidzony i prosze, jak nienawisc w milosc moze sie przerodzic. Szkoda, ze tak malo Ciebie i zdjec ogrodu tutaj. Mozna Cie gdzies w wiekszej ilosci podziwiac, czy po prostu brak czasu powodem braku Ciebie tutaj?
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anias 09:20, 11 sie 2015


Dołączył: 31 lip 2013
Posty: 327
ane3ka napisał(a)

Ojej Dziękuję Aniu, że Ci się przypomniało o mnie.
Cicho, bo ja innych nie odwiedzam, to i inni mnie nie odwiedzają Cisza wynika też chyba z moich osobistych odczuć.
Mimo wszystko zadomowiona jestem gdzie indziej i choć w tym gdzie indziej towarzystwo się wykruszyło, to jakoś czuję się tam na swoim.
Tu, choć atmosfera jest miła i każdy wspaniały, uprzejmy itd, to czuję jakbym stała z boku grupki osób i po jednym małym kroczku zbliżała się do nich. Słyszę chichoty, gwar, rozmowy i z uśmiechem na twarzy próbuję wejść w tą grupkę. Kiedy podchodzę gwar milknie i wszyscy przyglądają się ze zdziwieniem kim jestem i czego ja tutaj chcę.
To takie moje osobiste problemy, które są w mojej głowie.

A ponadto nie mam co pokazać, bo lipiec i sierpień i o mnie okres dużej posuchy. U was ogrody toną w kwiatach a u mnie kwiatów jest niewiele. Mam zieloną bazę, ale kwitnących mało. Szukam inspiracji, ale po cichu.

Buziaki zostawiam!


Widze ze oprocz imienia (hihi i domku narzedziowego ktory sie byduje u mnie z Twojej inspiracji) mamy wiecej wspolnego
Ja tez mam podobne odczucia i do tego nie za wiele do pokazania bo dopiero tworze ogrod..

Ale u Ciebue pieknie, kulki, lawenda ( u mnie nie jest juz tak ladna) piekne zdjecia!
Machamm! ))
____________________
Ania-Ogród piękny mieć..
Karol99 09:21, 11 sie 2015


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
ane3ka napisał(a)


Bardzo mi się spodobało połączenie kwiatostanów lawendy, żurawki oraz liści rozplenicy...



boskie zdjecia..
____________________
Karol- Ogród tworzony z pasją *** Wizytówka
ana_art 09:30, 11 sie 2015


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
piszesz u mnie że chciałabyś mieć taki mały ogród jak mój, nie pamiętałam jak duży masz ogród. Nie wiem czy dobrze czytam na pierwszej stronie że nie więcej niż 700m?
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
renatamama3 09:36, 11 sie 2015


Dołączył: 26 sie 2012
Posty: 5071
Aniu ,ślicznie jest ,jeśli Ci brakuje kwiatów lata ,to mus zainwestować w jeżówki oraz rozchodniki .U mnie rozchodniki od 6 do 8 zł ,jeżówki od 5 zł do 15 zł .pozdrawiam
____________________
Ogród przy lesie - początek 2012/2013
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies