Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Zielonym do góry...

Pokaż wątki Pokaż posty

Zielonym do góry...

malkul 21:02, 21 lip 2014


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Jak miło widziec kolejnego faceta na forum, no musiałam się przywitać
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
Krakus 21:04, 21 lip 2014


Dołączył: 29 sie 2013
Posty: 1370
kamilekbendin napisał(a)
witam, dobra działka


witam,

chwasty też to mówią...:/
____________________
Zielonym do góry...
Iwk4 00:07, 22 lip 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Krakus napisał(a)


Witam...ja też nowy jestem ale każda uwaga będzie cenna poczynań tu za dużo nie zobaczysz bo moja Ministerka Finansów jest dość nieubłagana jak chce coś na roślinki wydębić raczej będzie teoretycznio projektowy wątek na razie...ale fajnie bedzie mieć jakaś szerszą wizję co by się chciało i gdzie posadzić...

Tak jest łatwiej planować zakupy i prace ogrodowe..


Witaj. Może swoją Panią zaproś na forum, niech poczyta z tobą. Zarazi się na pewno Dom bez ogrodu jest niedokończony.
Więc plan na pewno jest ważny. Zeby wiedzieć, co się chce. Albo, czego się nie chce.
____________________
Ogródek Iwony II
Krakus 09:35, 22 lip 2014


Dołączył: 29 sie 2013
Posty: 1370
malkul napisał(a)
Jak miło widziec kolejnego faceta na forum, no musiałam się przywitać


witaj,

o parytety trzeba dbać
____________________
Zielonym do góry...
Krakus 09:37, 22 lip 2014


Dołączył: 29 sie 2013
Posty: 1370
Iwk4 napisał(a)


Witaj. Może swoją Panią zaproś na forum, niech poczyta z tobą. Zarazi się na pewno Dom bez ogrodu jest niedokończony.
Więc plan na pewno jest ważny. Zeby wiedzieć, co się chce. Albo, czego się nie chce.


Moja Pani również chce mieć ładny ogród ale myśli bardziej trzeźwo odemnie i jakby nie patrzeć mamy jeszcze inne priorytety finansowe...ale dla mnie dłubanie w ogrodzie stało się odskocznią od korporacyjnych stresów itp stąd nasz mały konflikt interesów...
____________________
Zielonym do góry...
Toszka 16:35, 22 lip 2014


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
no, Krakus...czyli wzięło cię
To twoja Pani nie wie, że ta choroba nieuleczalna i zazwyczaj zaraźliwa?
A jeśli oszczędza to wyjaśnij, że rośliny to rosnąca lokata kapitału - trzeba grosza włożyć, a potem inwestycja, przy niewielkim staraniu rośnie w górę i w szerz
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
kosolka 08:38, 23 lip 2014


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
Przyszłam się przywitać Dzień dobry! Początkujący muszą się wspierać
____________________
Ola Kosolkowa pasja
Krakus 08:38, 23 lip 2014


Dołączył: 29 sie 2013
Posty: 1370
Toszka napisał(a)
no, Krakus...czyli wzięło cię
To twoja Pani nie wie, że ta choroba nieuleczalna i zazwyczaj zaraźliwa?
A jeśli oszczędza to wyjaśnij, że rośliny to rosnąca lokata kapitału - trzeba grosza włożyć, a potem inwestycja, przy niewielkim staraniu rośnie w górę i w szerz


he he masz rację ale dopóki sie nie zarazisz to jakbyś gadał ze ślepym o kolorach
a z tym kapitałem to też to tłumacze, że jeśli chcemy mieć fajny ogród za parę lat to musimy już teraz inwestować w małe roślinki żeby zdążyły urosnąć zanim sie wprowazimy...niesteety ale jakbyśmy chcieli na taki areał kupować takie roślinki jak szefowa to chyba by nam wyszło tyle co za dom :/

____________________
Zielonym do góry...
kosolka 08:48, 23 lip 2014


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
Robiłam tak jak Ty Chociaz M. nieraz marudził że po co tak szybko wszystko kupuję, dom niewykończony, przy domu wszystko rozbabrane, "a Ty sad robisz" Brzozy i modrzewie wokół działki też sadziliśmy juz od początku budowy. Tak jak u Was - brzozy były patyczkami, "dyngusem"- jak mówiliśmy. A teraz i jedne i drugie są juz sporo wyższe ode mnie. Fakt ze trochę z nich powypadało, teraz dokupujemy sukcesywnie.. Powoli trzeba robić, finansowo aż tak się tego nie odczuje, a jak będzie miło jak juz sie wprowadzicie.. A jeszcze i tak tyle do zrobienia przed Wami Ale to tak chyba będzie zawsze
____________________
Ola Kosolkowa pasja
katiaxx 13:30, 23 lip 2014


Dołączył: 07 kwi 2014
Posty: 4623
Cześć Krakus, zajrzałam i przemówię bo też zaczynasz, oczywiście namiętnie oglądam wątki starszych forumowiczów ale tam już tak dużo wpisów, że mam wrażenie że i tak nikt nie zauważy moich wypocin tyle tego, o odpowiedzi nie wspominając bo przecież trudno tak każdemu ...
Ja w moim początkującym grodzie mam za sobą 90 pro porażek czyli błędów a reszta może być, masz kawałek ziemi, możesz sadzić duże drzewa i w ogóle poszaleć, rób zdjęcia, będę przychodzić

ja uwielbiam m. in. ogród dominiki

http://www.ogrodowisko.pl/watek/1067-ogrod-dominiki

poza tym masz fajny tytuł wątku
i fajne zdjęcie z kosmosu
____________________
a czasem nie na temat ... Mój kawałek planety
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies