Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Zielonym do góry...

Pokaż wątki Pokaż posty

Zielonym do góry...

Mirella 13:52, 28 sie 2014


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 4088
Krakowianka wita Krakusa
Podglądam poczynania ogrodowe i kibicuję.
Pozdrawiam słonecznie
____________________
Co się stało kwiatom...czemu zwiędły dziś... Storczyki
kosolka 08:44, 04 wrz 2014


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
A jakaś fotka? Cokolwiek? Coś się dzieje? Donica? Wrzosik? Iglak?
____________________
Ola Kosolkowa pasja
Krakus 12:17, 04 wrz 2014


Dołączył: 29 sie 2013
Posty: 1364
kosolka napisał(a)
A jakaś fotka? Cokolwiek? Coś się dzieje? Donica? Wrzosik? Iglak?


Niestety w Ogrodzie nic sie nie dzieje...teraz tylko budowlany zawrot glowy..Wam już dobrze ze macie to za soba a ja bawię się w Boba budowniczego..a do kolekcji jeszcze mi się dwie kosiarki popsuły ;/ jak nie urok to sr...

chociaż nie powiem że nie mam troche przemyśleń po Waszych radach...chyba wywalę tego iglaka ale muszę Ż przekonać do pomysłu...tylko bym kulki zostawił i twawy i coś by się jeszcze pokombinowało....bo jak patrzę na tego iglaka to tak naprawdę zasłoni mi później też widok na dalszą czesc ogrodu z podjazdu...

____________________
Zielonym do góry...
kosolka 12:22, 04 wrz 2014


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
Budowlany szał ważniejszy! Co się teraz robi Wam? Kiedy dom ma być gotowy do przeprowadzki? Ja się na temat iglaka nie wypowiadałam. Asia napisała mi kiedyś mądrze, że nie musimy mieć tego co jest modne, tylko to, w czym się będziemy dobrze czuć, to co nam w duszy gra. To że ktoś pisze, że np swierk srebrny był modny 20 lat temu i był przy każdym domu, że to juz niemodne i przestarzale, to nie znaczy że nie moze sie świerk przy domu Tobie czy mnie podobac i teraz. Na pewno nie pisze Ci nic odkrywczego w tym momencie. ALe skoro chcecie drzewo, to może po prostu zmień na inne, a nie pozbywaj się całkiem..
____________________
Ola Kosolkowa pasja
Krakus 12:29, 04 wrz 2014


Dołączył: 29 sie 2013
Posty: 1364
kosolka napisał(a)
Budowlany szał ważniejszy! Co się teraz robi Wam? Kiedy dom ma być gotowy do przeprowadzki? Ja się na temat iglaka nie wypowiadałam. Asia napisała mi kiedyś mądrze, że nie musimy mieć tego co jest modne, tylko to, w czym się będziemy dobrze czuć, to co nam w duszy gra. To że ktoś pisze, że np swierk srebrny był modny 20 lat temu i był przy każdym domu, że to juz niemodne i przestarzale, to nie znaczy że nie moze sie świerk przy domu Tobie czy mnie podobac i teraz. Na pewno nie pisze Ci nic odkrywczego w tym momencie. ALe skoro chcecie drzewo, to może po prostu zmień na inne, a nie pozbywaj się całkiem..


Niestety ale niemam czasu porządnie pomyśleć co by tam pasowało...napewno nie tak blisko jak w chwili obecnej bo miedzy kulkami a iglakiem trudno jest coś zmieścić a przerwa za duża żeby tak zostało jak jest...

co do budowy to etap wykończenia (mojego albo budowy )...przy dobrych wiatrach w przyszłym roku się wprowadzimy...może wtedy będzie wiecej czasu chociaz zwazywszy na Bociana w drodze to różnie może byc
____________________
Zielonym do góry...
kosolka 12:34, 04 wrz 2014


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
Aaaa, to gratuluję!! No, to faktycznie dużo się dzieje! Powodzenia muszę życzyć, takiego wszechstronnego
____________________
Ola Kosolkowa pasja
Mirella 20:59, 08 wrz 2014


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 4088
Krakus napisał(a)


chociaz zwazywszy na Bociana w drodze to różnie może byc


gratuluję.
____________________
Co się stało kwiatom...czemu zwiędły dziś... Storczyki
Krakus 07:47, 09 wrz 2014


Dołączył: 29 sie 2013
Posty: 1364
Mirella napisał(a)


gratuluję.


kosolka napisał(a)
Aaaa, to gratuluję!! No, to faktycznie dużo się dzieje! Powodzenia muszę życzyć, takiego wszechstronnego


no na razie nie dziękuję jak sie wydarzy to pewnie będę sie chwalić kolejnym szczęściem
____________________
Zielonym do góry...
kosolka 07:53, 09 wrz 2014


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
Oj już trochę podziękowac możesz Już myslałam ze może jakąć fotę dałes
____________________
Ola Kosolkowa pasja
Krakus 07:57, 09 wrz 2014


Dołączył: 29 sie 2013
Posty: 1364
kosolka napisał(a)
Oj już trochę podziękowac możesz Już myslałam ze może jakąć fotę dałes


nie dziękuje co by nie zapeszyc

ok to sie zobowiążę na forum i pokażę moje małe Krakusy jak do domu wróce...
____________________
Zielonym do góry...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies