Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Zielonym do góry...

Pokaż wątki Pokaż posty

Zielonym do góry...

Krakus 10:27, 07 maj 2020


Dołączył: 29 sie 2013
Posty: 1370
a i takie tam...
niestety ale nowa budowa mi w kadr wchodzi juz tak łatwo zachodów podziwiać nie będzie można ...

____________________
Zielonym do góry...
AnnaMS 13:20, 07 maj 2020


Dołączył: 04 gru 2017
Posty: 2103
Witaj Pierwsze zakupy już są, super Piękny zachód słońca
W sadku i ja mam perz, ale staram się wybierać centymetr po centymetrze, jeszcze gdzieś odrasta, ale to trzeba pilnować niestety, mam mniejszy kawałek do ogarnięcia, niebawem pokażę, czekam na "blaszak ogrodnika" bo to najtaniej wyszło ... gdzieś pierdoły trzeba upchać.
Ścieżka do altanki to może być np. po jakimś półkolu lub łamana jeżeli wolisz 'po nowoczesnemu', niech niknie gdzieś za rabatą a potem może się znów pojawić To takie moje luźne przemyślenia , nie lubię takich prostych "pasów startowych", wolę akcent tajemniczy ...
____________________
Zielony zakątek z Antonówką
Konieczki 10:15, 14 maj 2020


Dołączył: 17 lut 2015
Posty: 2843
Piotku poczytaj o kurzaku moze na O, albo w necie.

Kurde jak Ci wszystko podroslo

Super masz, ciesz się że na horyzoncie masz jeden dom, u mnie gąszcz domów zasłania zachody
____________________
Zielonym do góry... :)
Krakus 10:36, 14 maj 2020


Dołączył: 29 sie 2013
Posty: 1370
Konieczki napisał(a)
Piotku poczytaj o kurzaku moze na O, albo w necie.

Kurde jak Ci wszystko podroslo

Super masz, ciesz się że na horyzoncie masz jeden dom, u mnie gąszcz domów zasłania zachody

Jestem jeszcze na etapie że ciesze sie z sąsiadów bo na razie na ulicy pusto (jeden dom sie wysiedlił) drugi kupiony pod wynajem i sami robotnicy z Białorusi itp...wiec moze 'normalni"sąsiedzi z dziećmi by sie przydali bo się moim nudzi...a ekipia sie powiększa

o kurzowinach musze poczytać...sadziłem ostatnio troche jeżówek, i przesadzalem stipy...buka i klona i pod każd do dołka tyci tyci dałem kurzowin..mam nadzieję że im nie saszkodze
____________________
Zielonym do góry...
Krakus 14:02, 01 cze 2020


Dołączył: 29 sie 2013
Posty: 1370
nie wiem co się dzieje moim hortkom...może pomożęcie? podlałem magiczną siłą tydzien temu ale potniej padało sporo i muszę powtórzyć zabieg...nie wiem czy lepiej do ziemi czy na liscie lać?


____________________
Zielonym do góry...
Krakus 14:21, 01 cze 2020


Dołączył: 29 sie 2013
Posty: 1370
takie tam przed deszczami...chociaż dzisiaj to już ładnie słonko świeci...ciekawe na jak długo...
porozsadzałem jeżówki i stipy...wielkie stokroty jak je nazywam beda do przesadzenia bo dostałem mikro sadzonki rok temu i nie wiedziałem że takie wielkoludy rosną..kładą się niestety od deszczu i wiatru i mimo wiazania słabo jest...


koło huśtawki...nie kwitnąca Ola...i stokrota o wiele niższa i fajniejszy pokrój ( bo przesadzana na wiosnę wiec trochę osłabiona a lepiej wyglada)



i z drugiej strony huśtawki


____________________
Zielonym do góry...
Krakus 14:27, 01 cze 2020


Dołączył: 29 sie 2013
Posty: 1370
na razie kwitnie niewiele...




i mój ostatni nabytek jeszcze nie posadzony

____________________
Zielonym do góry...
Agania 12:39, 03 cze 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Hortensje oberwały od przymrozku, moje podobne.
Pokaż strzępka?
Jak swoje kupiłam to mikruski były, teraz sporo podrosły 5 wiosen mineło, dosłownie posadziłam i nic z nimi nie robiłam, zero okryć i zabiegów
Śliczna hortensja to nowość?
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Krakus 13:06, 03 cze 2020


Dołączył: 29 sie 2013
Posty: 1370
Agania napisał(a)
Hortensje oberwały od przymrozku, moje podobne.
Pokaż strzępka?
Jak swoje kupiłam to mikruski były, teraz sporo podrosły 5 wiosen mineło, dosłownie posadziłam i nic z nimi nie robiłam, zero okryć i zabiegów
Śliczna hortensja to nowość?

zdjecia mam przed sadzeniem. Pytałem właśnie u Ciebie bo u mnie rośnie na otwartej przestrzeni a u Ciebie jest spore zacisze


Hortka to nie wiem czy nowość ale potrzebowałem białego akcentu na weekend bo I Komunię miał syn i mi sie spodobała w LM...ale cena przesadzona była...
____________________
Zielonym do góry...
sylwia_slomc... 13:11, 03 cze 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81911
Śliczna hortka, stokroty u mnie mocno nad kolano sięgają, one sporo miejsca zajmują , lepsze są na stanowiska naturalistyczne nie uporządkowane
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies