Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Aldony

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Aldony

zbigniew_gazda 07:43, 23 maj 2011


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11165
Muszę tutaj też dodać swoje 3 grosze. Aldonko kuruj się .Zdrowie najważniejsze. Ogród modernizuj małymi kroczkami i ciesz się na bieżąco tym co już zrobiłaś. A co do Danusi i Witka - to są ludzie wyjątkowi. Przyjechali do nas taki kawał drogi aby pięknie wymodelować jałowca. Towarzyszyła im Justynka i Ronin (zdjęcia i film) . Z Tarnowa dojechał Ryszard - a jaki ma cudny ogród to wszyscy wiemy. Oni wszyscy pracowali za darmochę i z jakim zaangażowaniem to widać na zdjęciach i na filmie. Jesteśmy Wam kochani z Krysią bardzo wdzięczni i jeszcze raz przy tej okazji bardzo dziękujemy. Ile razy wyglądnę przez okno i spojrzę na ich dzieło - wszystko odżywa na nowo . Tworzymy na Ogrodowisku jedną wielką rodzinę która się wspiera i cieszy z sukcesów każdego członka tej rodziny.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
Safoya 09:32, 23 maj 2011


Dołączył: 18 kwi 2011
Posty: 698
Aldona piękny ten twój ogródek warzywny! Nie mogę się nadziwić jakie to wszystko już duże i równiutkie. U mnie część nawet nie wyszła z ziemi.
____________________
Agnieszka - Tam gdzie mgły i róże mieszkają
aldona 09:47, 23 maj 2011


Dołączył: 09 wrz 2010
Posty: 268

Ryszardzie dzięki za odwiedziny i miłe słowa, Twój ogród jest dla mnie ideałem i inspiracją ( oprócz ogrodu Danusi oczywiście i innych osób). Może za kilka lat mój będzie wreszcie skończony i będę z niego bardziej zadowolona.
Haniu, podbudowałaś mnie swoją wiarą we mnie.
Aniu rozbawiłaś mnie stwierdzeniem,że Twój ogród do mojego się nie umywa.! Masz tyle ciekawych roślin i wiedzę na ich temat, którą się chętnie ze wszystkimi dzielisz. Twój ogród musi wyglądać bajecznie! Kwiatek jest śliczny, dziękuję, nastrój mi się trochę poprawia i wracają chęci do działania. Będę robiła po kawałeczku, tyle na ile finanse pozwolą.








____________________
Ogródek Aldony
aldona 10:04, 23 maj 2011


Dołączył: 09 wrz 2010
Posty: 268
Tak Zbyszku, atmosfera na ogrodowisku jest wyjątkowa, a wsparcie jest bardzo ważne pomaga przetrwać trudne chwile.
Safoya, może trochę póżniej siałaś, ale za to jak ja zjem swoje, to Ty jeszcze będziesz miała swoje warzywka.
____________________
Ogródek Aldony
isia33 17:05, 23 maj 2011


Dołączył: 03 mar 2011
Posty: 1451
A ja dodam, że wystarczy spojrzeć na realizacje ogrodów Danusi i zawsze coś przychodzi do głowy
____________________
Iwona Raczkujący ogród Iwony
aldona 20:51, 29 cze 2011


Dołączył: 09 wrz 2010
Posty: 268
Witajcie po długiej przerwie, chyba pora odświeżyć wątek, bo spadłam na sam dół. Byłam, czytałam cały czas, może nie wszystko, bo wątków przybywa, ale starałam się śledzić Wasze poczynania. U siebie nie pisałam, bo mało się dzieje i nie miałam dostępu do zdjęć. Sytuacja się zmieniła, więc wklejam kilka fotek. To jeszcze wiosna
____________________
Ogródek Aldony
aldona 20:56, 29 cze 2011


Dołączył: 09 wrz 2010
Posty: 268
Moje azalie
____________________
Ogródek Aldony
aldona 21:04, 29 cze 2011


Dołączył: 09 wrz 2010
Posty: 268
W tym roku starałam się zmniejszyć ilość kolorów, zgodnie z zaleceniami Danusi, zwłaszcza wyeliminować różowy, bo mi nie pasuje do elewacji. Dodałam dużo czerwonego, niebieskiego, białego i żółtego. Oczywiście powojniki z ubiegłych lat są nadal , ich nie zmieniałam. Przy altance posadziłam białe aksamitki.
____________________
Ogródek Aldony
aldona 21:09, 29 cze 2011


Dołączył: 09 wrz 2010
Posty: 268
Ladnie się już rozrosły.
____________________
Ogródek Aldony
Sebek 21:11, 29 cze 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Dłuuuugo Cię nie było. W ogrodzie masz fajniutko - klematisy kwitną cudnie
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies