Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Aldony

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Aldony

aldona 11:18, 16 maj 2011


Dołączył: 09 wrz 2010
Posty: 268
Na razie nie wziąłam się jeszcze za tworzenie nowych rabatek. Uzupełniam te zrobione w zeszłym roku. Tam, gdzie rosną Rh ( cieszę się, że przetrwały pierwszą zimę) dosadziłam hosty i brakujące żurawki. Pewnie lepiej by pasowały citronelki, ale u mnie są niedostępne, a udało mi się kupić bordowe w cenie 3.50 za sztukę, co prawda są malutkie, ale mam nadzieję, że się przyjmą i szybko urosną.
To Nova Zembla
____________________
Ogródek Aldony
aldona 11:23, 16 maj 2011


Dołączył: 09 wrz 2010
Posty: 268
____________________
Ogródek Aldony
zbigniew_gazda 11:28, 16 maj 2011


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11181
Aldona gratuluję zakupu .Przyjmą się bo teraz dobra pogoda - trochę popadało .A cena żurawek rewelacyjna.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
aldona 11:34, 16 maj 2011


Dołączył: 09 wrz 2010
Posty: 268
A to moje następne malutkie zakupy. Oczywiście zaraziłam się chorobą bukszpanowo-żurawkową i jak mam okazję coś tanio kupić to korzystam,a roślinki sobie spokojnie czekają na wsadzenie w odpowiednie miejsce. Może nadejdzie taka chwila, kiedy będę mogła chociaż w części zrealizować swoje plany ogródkowe, na razie gromadzę roślinki. Z tych bukszpaników chcę wyciąć kulki...
Zurawka Southern Comfort
____________________
Ogródek Aldony
hanka_andrus 11:44, 16 maj 2011


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Azalka czerwona piękna,ja moją reanimuję.......sarny ją oskubały z całej góry,teraz wydaje przyrosty z pączków śpiących, ale kwitnienia w tym roku nie ma.....
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
aldona 11:49, 16 maj 2011


Dołączył: 09 wrz 2010
Posty: 268
Haniu, a ile lat ma Twoja azalia?
____________________
Ogródek Aldony
Linka 11:51, 16 maj 2011


Dołączył: 08 kwi 2011
Posty: 910
Aldonka świetne zakupy
____________________
Agata....Na początku jest chaos ............... Projekty
aldona 11:56, 16 maj 2011


Dołączył: 09 wrz 2010
Posty: 268
Linka napisał(a)
Ale kolorowou Ciebie
Co masz w tym roku posadzone w półkolach przed wejsciem? Trochę Cię zmałpowałam





Przyznam się, że na razie jeszcze nic i ciągle się zastanawiam co tam posadzić. Chciałam coś zmienić w tym roku i posadzić coś wieloletniego, co by wymagało mniej pracy ( codzienne podlewanie konewką i obskubywanie przekwitłych kwiatostanów ), ale nie mam pomysłu.Wiosną były tam tulipany i trochę bratków. Może jakieś miniatueowe berberysy? Chociaż te petunie robiły wrażenie!
____________________
Ogródek Aldony
aldona 11:59, 16 maj 2011


Dołączył: 09 wrz 2010
Posty: 268
zbigniew_gazda napisał(a)
Aldona gratuluję zakupu .Przyjmą się bo teraz dobra pogoda - trochę popadało .A cena żurawek rewelacyjna.



Zbyszku mam nadzieję, bo korzonki miały dość słabe, te większe widoczne na zdjęciu są z ubiegłego roku, te małe są dalej i prawie ich nie widać.
____________________
Ogródek Aldony
aldona 12:06, 16 maj 2011


Dołączył: 09 wrz 2010
Posty: 268
A tą rabatkę wreszcie wysypałam korą. Nie jest jeszcze skończona, bo chcę zrobić żródełko otoczone obwódką z bukszpanu ( hit na ogrodowisku), albo chociaż kamienny placyk, a obok wsadzić kilka czerwonych róż.
Folia pod tujami oczywiście do ściągnięcia, ale jeszcze się nie doczekała.
____________________
Ogródek Aldony
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies