Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Aldony

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Aldony

aldona 14:17, 19 maj 2011


Dołączył: 09 wrz 2010
Posty: 268
Dzięki Sylwia za wsparcie. Mam nadzieję, że wreszcie wrócę do zdrowia i zacznie się coś dziać w moim ogródku. Oczywiście nie siedzę w domu, wyrywam chwasty, odwiedzam sklepy ogrodnicze, sprawdzam ofertę i ceny, bo nie ukrywam, że najbardziej mnie dołuje brak zasobów na nowe rośliny.
Jutro jadę do znajomej szkółki, może uda się coś kupić.
____________________
Ogródek Aldony
Gardenarium 20:52, 19 maj 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
aldona napisał(a)
Jak Wy to robicie, że nie brakuje Wam zapału do pracy! Właśnie ogarnęło mnie jakieś poczucie niemocy. Oglądam wypieszczone ogódki, właśnie byłam u Richiego, gdzie jak napisała Danusia każdy listek jest na swoim miejscu i dochodzę do wniosku, że nie dam rady tego osiągnąć. Czuję się osamotniona w swoich poczynaniach,gdyby nie ogrodowisko nie czułabym żadnego wsparcia.Marzy mi się taki wypieszczony ogród, z idealną trawką i rabatki pięknie skomponowane bez zielska. Wiem, niektórzy nie mają nawet tego co ja już osiągnęłam, ale zawsze chce się coraz więcej.
Przepraszam za te żale, znów jestem chora, może dlatego mam spadek formy


Jakże ja bym chciała wszystkim pomóc, wpaść, zrobić żeby wszyscy co nie umieją, albo brak funduszy - mieli to o czym marzą, czyli piękny ogród. Staram się pomagać na ile starcza mi sił i czasu tu na Forum.
Ale muszę też pracować, bo inaczej nie zrealizuję marzeń, które jeszcze także jak każdy z nas mam

Weź się w garść, nie rozpaczaj. Czasem zadbana, wypasiona trawa cieszy bardziej. A to kosztuje tylko pracę naszych rąk, a efekt jest.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 20:53, 19 maj 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Warzywniaczek w przyszłym roku można zrobić w kratkę
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
kaisog1 21:03, 19 maj 2011


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
gardenarium napisał(a)

Jak Wy to robicie, że nie brakuje Wam zapału do pracy! Właśnie ogarnęło mnie jakieś poczucie niemocy. Oglądam wypieszczone ogódki, właśnie byłam u Richiego, gdzie jak napisała Danusia każdy listek jest na swoim miejscu i dochodzę do wniosku, że nie dam rady tego osiągnąć. Czuję się osamotniona w swoich poczynaniach,gdyby nie ogrodowisko nie czułabym żadnego wsparcia.Marzy mi się taki wypieszczony ogród, z idealną trawką i rabatki pięknie skomponowane bez zielska. Wiem, niektórzy nie mają nawet tego co ja już osiągnęłam, ale zawsze chce się coraz więcej.
Przepraszam za te żale, znów jestem chora, może dlatego mam spadek formy


Jakże ja bym chciała wszystkim pomóc, wpaść, zrobić żeby wszyscy co nie umieją, albo brak funduszy - mieli to o czym marzą, czyli piękny ogród. Staram się pomagać na ile starcza mi sił i czasu tu na Forum.
Ale muszę też pracować, bo inaczej nie zrealizuję marzeń, które jeszcze także jak każdy z nas mam

Weź się w garść, nie rozpaczaj. Czasem zadbana, wypasiona trawa cieszy bardziej. A to kosztuje tylko pracę naszych rąk, a efekt jest.


Danuś a myslisz, że my nie wiemy, że każdemu chcesz pomóc? Wiemy i to bardzooooo dobrze. Niestety doba ma tylko 24h Ty chyba nie zdajesz sobie nawet sprawy z tego, ile już dla nas zrobiłaś Z Ciebie to Janioł nie człowiek
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
aldona 21:20, 19 maj 2011


Dołączył: 09 wrz 2010
Posty: 268
Danusiu, dziękuję Ci za wsparcie, trochę pobiadolę i mi przejdzie. Może znów zobaczę światełko w tunelu. Pokazałaś nam nowe oblicze ogrodu, tyle pięknych rzeczy,że i my zapragnęliśmy zmieniać tą naszą rzeczywistość. Nie zawsze to jest łatwe, tak chciałoby się już mieć wszystko posadzone i wyrośnięte, a tu trzeba uzbroić się w cierpliwość. Dzięki Tobie wiemy do czego mamy dążyć, nie błądzimy po omacku jak do tej pory. To już jest duży krok do przodu.
____________________
Ogródek Aldony
Sebek 17:41, 20 maj 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Popieram przedmówczynie - Aniołek z Ciebie Danuś
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Linka 18:04, 20 maj 2011


Dołączył: 08 kwi 2011
Posty: 910
To moja skromna osoba też wyrazi poparcie. Danuś to Kobieta o Wielkim Sercu

A tak na marginesie - kiedyś spotkałam na innym forum taką odpowiedź na prośbę dziewczyny o pomoc w projekcie ogrodu: "projekt ja robię za pieniądze" . Nie sądzę żeby kiedykolwiek nasza Danusia tak mogła powiedzieć. Sami widzicie jakie mamy szczęście
____________________
Agata....Na początku jest chaos ............... Projekty
Richie 22:55, 22 maj 2011


Dołączył: 27 lut 2011
Posty: 3351
Aldonko masz bardzo ładny i zadbany ogród.Każdy może mu poświęcić tyle czasu ile ma .Nie przejmój się drobiazgami i głowa do góry.Życzę powodzenia i poprawy zdrowia.
____________________
Richie - Mój ogród w Tarnowie - Moja wizytówka - Ogród w Tarnowie
hania 23:02, 22 maj 2011


Dołączył: 21 lut 2011
Posty: 2601
Też uważam ,że dasz radę !-zdrowia życzę!
____________________
Hania - Dwa światy-Wizytówka
monteverde 00:48, 23 maj 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Aldona mój ogród do Twojego się nie umywa, ale ja się wcale tym nie przejmuję, wsadzam rośliny, a potem się każdą cieszę jak kwitnie, zdaję sobie sprawę,że nigdy nie będę miała takiego ogrodu jak niektórzy u nas na Ogrodowisku, ale to nie ważne, ważne jest to,że mogę każdą wolną chwilę spędzać w nim i w miarę swoich możliwości coś w nim robić i to najważniejsze, głowa do góry dziewczyno, przyjdą lepsze dni) a tu masz ode mnie kwiatka na poprawę humoru)
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies