Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

jolanka 22:02, 08 sie 2016


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16499
Gardenarium napisał(a)


Danusiu, co to? Śliczne jest

Przeczytalam o zabieraniu drogi Współczuję
A plan zagospodarowania mają?
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
kasiek 22:31, 08 sie 2016


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21465
Gardenarium napisał(a)


Kasiu, bardzo ucieszyły, co ja mówię uszczęśliwiły mnie te słowa, cudownie się czuję, bo to dla mnie bardzo ważne aby czasem ktoś napisał osobiście takie coś, że to co zrobiłam ponad 6 lat temu ma jakiś sens i daje ludziom radość. Ja też dziękuję ogromnie za ten wpis.

Do Krakowa? Bywam czasem choć droga jest dość pechowa, zawsze wlepią nam mandat


Hmm... jak sie jedzie 180/h
Wiem że daleko, ale skoro czasem bywasz w Kraku to pamiętaj o zaproszeniu - drzwi zAwsze dla Was będą otwarte Może będziesz u klienta, może na targach a moze po prostu będziesz chciała się wyrwać do Lajkoników - daj znać - bedę czekać z kawą
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
UlaB 22:34, 08 sie 2016

Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 2002
Tyle cudów zmieściło sie na przedpłociu - oby udało się je ocalić
____________________
rabaty "charytatywne" w pracy
dominika_ 09:46, 09 sie 2016


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 3697
Danusiu czy świerk biały laurin również jest problemowy, jak i conica?
____________________
Dominika - Nadchodzi wiosna-czas na ogród
Pszczelarnia 09:55, 09 sie 2016


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Gardenarium napisał(a)
Po raz trzeci 'White Cloud'



A będzie i czwarty





Hidcotowa interesująca w swoich rarytasach (floks!). A ta róża ma śliczny kolor.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
AsiaK_Z 10:00, 09 sie 2016


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
W Poznaniu, jakieś 3 lata temu? może dalej, przy przebudowie drogi i chodników na osiedlu domków jednorodzinnych, Miasto po wymierzeniu terenu wystosowało pisma do mieszkańców, którzy mieli obsadzone przedpłocie, że albo usuną nasadzenia albo Miasto będzie naliczało dzierżawę na użytkowanie terenu poza granicą działki. Zaproponowana stawka była chyba dość wygórowana i chcąc lub nie mieszkańcy przesadzali swoje rośliny Taka sytuacja
Miejmy jednak nadzieję, że uda się obronić każdy centymetr hidcotowej
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
BasiaLT 10:03, 09 sie 2016


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
AsiaK_Z napisał(a)
W Poznaniu, jakieś 3 lata temu? może dalej, przy przebudowie drogi i chodników na osiedlu domków jednorodzinnych, Miasto po wymierzeniu terenu wystosowało pisma do mieszkańców, którzy mieli obsadzone przedpłocie, że albo usuną nasadzenia albo Miasto będzie naliczało dzierżawę na użytkowanie terenu poza granicą działki. Zaproponowana stawka była chyba dość wygórowana i chcąc lub nie mieszkańcy przesadzali swoje rośliny Taka sytuacja


Chore to jest po prostu. Zamiast cenić i popierać obywateli, którzy upiększają teren to jeszcze ich obciążać opłatą. Bez sensu zupełnie.
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
Sebek 11:08, 09 sie 2016


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Gardenarium napisał(a)
Ta róża niepodobna do mnie, ale jest i będzie




Ale to ze sobą gra! Genialne
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
UlaB 11:47, 09 sie 2016

Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 2002
dominika_ napisał(a)
Danusiu czy świerk biały laurin również jest problemowy, jak i conica?


przepraszam, odpowiem zanim szefowa napisza - hoduje sie je tak samo. To wszystko ta sama grupa - Conica, Laurin, Daisy White itd - wszystko swierki biale i maja takie same wymagania ale i podobne, zbey nie pwoiedziec identyczne problemy
____________________
rabaty "charytatywne" w pracy
Gardenarium 16:08, 09 sie 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Popieram Ulę Nie sadzić.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies