Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

katel 20:48, 20 mar 2018


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
Gardenarium napisał(a)


Szkoda gadać, Kwiatek kable od interneta i tel. poprzegryzał.


Nasz gałgan 6 miesięczny zjadł mi już 1/3 ciapów od tyłu a też ma różne zabawki, internetem zajęli się panowie robiący przyłącze kanalizacji i wykopali nam przyłącze internetu .
Nie miałam pojęcia, że jest tyle odmian niebieskich osrtóżek.
____________________
Pozdrawiam Kaśka Ogród, mydło i powidło. Wizytówka - Ogród, mydło i powidło
Roocika 22:26, 20 mar 2018


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Psy rozładowują stres gryząc, to normalnie. Trzeba to przekierować na gryzienie rzeczy akceptowalnych. To trudne jest, czasami lepiej pogadać z psim behawiorystą, który pomoże zrozumieć, o co na prawdę chodzi i pomoże psu i nam. Wiem co piszę, bo my wzięliśmy sunię nadpobudliwą i z innymi problemami, a miała tyko pół roku, oddawana przez innych, na początku nie nadawała się do przebywania z ludźmi. Bez behawiorystki raczej wróciłaby do schronu, bo nie dalibysmy sobie rady. Pozdrawiam
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
AgataM 22:43, 20 mar 2018


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4904
Danusiu spójrz z innej strony... Inteligentna bestia z niego, nawet go prąd nie popieścił... Pieseczki są słodkie, choć niesforne.... Pozdrawiam wiosennie
____________________
AgataM Przedziwny Ogród
mira 23:14, 20 mar 2018


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Danusiu siałaś jeżówkę?
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Klaudyna 07:13, 21 mar 2018


Dołączył: 14 lis 2015
Posty: 414
Dzień dobry w pierwszy dzień wiosny Danusiu zerkniesz jeszcze do mnie ? ostatni dylemat mam nadzieję ...
____________________
Klaudyna - Mój ogród.
KasiaBawaria 08:07, 21 mar 2018


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
kamila66 napisał(a)

Widać Pani za dużo czasu w internecie siedzi i przez telefon gada zamiast miziać za uszami, trzeba było wziąć sprawy w swoje zęby.
Moja starsza, też mi przegryzała kabel od netu, później zrobiła dziury w kanapie, chyba wyobraziła sobie, że po piłkę, która leżała pod kanapą dostanie się od góry, wyobrażała sobie to jeszcze kilka razy bo dziur było dużo . Najgorsze było jednak to jak zjadła mi wszystkie buty, prócz tych które miałam na sobie
Ps. Do dzisiaj pies żyje i ma sie dobrze

Haha, usmialam sie.Az sie boje, co bedzie jak u nas pojawi sie pies.

Rotweiller moich rodzicow wykopywal wszystko co sadzila moja mama. W domu chyba szkod nie mieli.

Ale piekne ostrozki pokazujesz Danusiu.
____________________
Zapraszam na kawe
Gardenarium 12:07, 21 mar 2018


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
mira napisał(a)
Danusiu siałaś jeżówkę?


Siałam nasiona od Ewci, nieokreślone jednoznacznie jeżówka albo...już mi wzeszła i rośnie. Ale czy to jeżówka - okaże się
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 12:08, 21 mar 2018


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
AgataM napisał(a)
Danusiu spójrz z innej strony... Inteligentna bestia z niego, nawet go prąd nie popieścił... Pieseczki są słodkie, choć niesforne.... Pozdrawiam wiosennie


Ale ja nic nie mówię, dziś np. wstałam przed 5, bo chciał na dwór, to poleciałam bez skarpet, ale w butach i kurtce. Taka "nieuczesana"
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 12:09, 21 mar 2018


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Roocika - dziękuję, od kiedy nocuje w kuchni - nic nie pogryzł. Jest ok. Kreska też miała swoje na początku...ale dopasowała się do nas.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
sylwia_slomc... 12:23, 21 mar 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81251
Kocham ostróżki na równi z naparstnicami miłością bezwarunkową Napasłam oczy, moje wszystkie nn bo z mieszanki torebkowej sama siałam
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies