Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

Gardenarium 16:27, 23 mar 2018


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Grabie, najlepsze i najlżejsze są takie czarne Fispo.
Bo metalowe to potem czujesz w ramionach.

____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Sebek 16:49, 23 mar 2018


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
akwarela napisał(a)


To ja się podepnę pod pytanie. Jak sprząta się liście z rabat wysypanych korą? Zgłupiałam i nie wiem!


Odkurzaczem Albo ręcznie, jak parę liści zostanie to nic



Pozdrawiam prawie wiosennie Danusiu - u mnie kwiaty w doniczkach na zewnątrz w stanie hibernacji, ale chyba żyją
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
akwarela 17:13, 23 mar 2018


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 430
Odkurzacza jeszcze się nie dorobiłam, na kolanka więc. Sebek dziękuję
____________________
Zapraszam serdecznie http://www.ogrodowisko.pl/watek/4285-akwarela-w-ogrodzie
kasiek 18:19, 23 mar 2018


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Rany - wiosna raz jeszcze! Az mi się micha śmieje. Bratki już wyautowałam, ryzyk fizyk - muszą sobie dać radę A z ciemiernikami tragedi na szczęście nie ma
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
AgnieszkaW 19:32, 23 mar 2018

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Danusiu, fajny ten piesio, szkoda tylko, że taki psotnik, ale...wiem, że będzie wkrótce świetnie "ułożony", już Twoja w tym głowa. Sadzisz już jakieś wiosenne kwiaty do donic? U mnie jeszcze nic, dopiero po Świętach będę myśleć, może o bratkch lub stokrotkach?
Uściski
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
sylwia_slomc... 20:07, 23 mar 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81906
Gardenarium napisał(a)
Ewciu, ależ nie...ciekawość jest przyjemna bardzo i wdzięczność wielka, że to od Ciebie Będą miały bosko na rabacie.
Tacki zaniosłam na górę od południa. Wyżej mają więcej słoneczka.

Przy okazji wrzucam bo nikt nie zauważył
https://www.ogrodowisko.pl/artykuly/532-jakie-warzywa-wybrac-do-ogrodu-warzywnego

Zauważył zauważył i przeczytał na jednym oddechu tylko czasu na pisanie brakło bo do lekarza z Młodym wchodziłam
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 20:09, 23 mar 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81906
mira napisał(a)
Zauważył a czytanie odklada na spokojną chwilkę.

Tak myślę ze mogłabym zadać pytanie ostróżki czy naparstnice hehe - ja taka przekora i wybieram naparstnice.

Tak nasiona j.bladej to takie żarty jasne nie inne niż tej pospolitej mam torebkę nasion - wyslalam ale tylko dwa wylazły i nic. Rudbekie od Ewy cudne.

U mnie też na górze prawie szklarnia

Pozdrawiam

Mira a po co wybierać najlepiej jedne i drugie
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 20:11, 23 mar 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81906
Sebek napisał(a)


Odkurzaczem Albo ręcznie, jak parę liści zostanie to nic



Pozdrawiam prawie wiosennie Danusiu - u mnie kwiaty w doniczkach na zewnątrz w stanie hibernacji, ale chyba żyją

Właśnie dzisiaj postanowiłam że w donicy z bali liści nie sprzątam , mam tam korę liście zrobiły ściółkę za chwilę znikną pod ziemią jak je dżdżownice sprzątnąA ja w tym czasie z rabatami się uporam
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Gardenarium 19:04, 24 mar 2018


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Liście z kory zbieram takim "przedłużeniem ręki" i ręcznie. Z grysiku - odkurzaczem

Kochani moi, ależ odzew odnośnie warzywnika, jestem mega szczęśliwa.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 19:06, 24 mar 2018


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Odnośnie nowego pieska Kwiatka

Dzisiaj za radą Asi (Roocika) na poprzednich stronach (dziękuję), była u nas pani behawiorystka od problemów z pieskami. Dwie godziny trwała konsultacja i obserwacja zachowania obu piesków.

Udało się zdiagnozować problem, który powoli będzie ustępował Dziękuję za cenne rady. Dowiedzieliśmy się wiele, więc pomoc będzie możliwa.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies