Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

sylwia_slomc... 18:47, 15 gru 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81959
Gardenarium napisał(a)
To najlepiej w zaciszu wsadzić, jakiś namiot albo zaniżenie terenu zasypane suchymi liśćmi. Ale z mojej obserwacji to rośliny nie do zdarcia (jeśli mają właściwe pH gleby - zasadowe) - przecież nawet same się wysiewają i zimują takie malutkie, że potem wiosną to usunąć nie dają się, tak są zakorzenione...
Sama nie wiem, co radzić, żeby nie stracić.

Między budynkami bym dała bo pod stodołę chciałamDzięki, jak znajdę ciut czasu to chyba zaryzykuję, najwyżej będzie doświadczenie
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Ania111 18:50, 15 gru 2019


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4633
Witam serdecznie

Jakie piękne wianki ,
piękne i okazałe ,
motyw z jeleniami , to "strzał w 10 "
dekoracje na gałązkach też cudowne
z takimi dekoracjami to już tylko można czekać na Mikołaja
a jak zobaczy te cuda ,
to prezent murowany

pozdrawiam cieplutko





____________________
Ania Spelnione marzenie
Gardenarium 18:55, 15 gru 2019


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Dziekuję, to bardzo miłe. Powiedzcie :czy kupowanie prezentów Was cieszy, czy to udręka? Przyjemnie jest dostawać i obdarowywać, pod warunkiem, że prezent jest trafiony. Jak tu trafić w 10-tkę?
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Rumianka 19:00, 15 gru 2019


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10257
Z prezentami co roku ten sam problem, najgorsze jest to wymyślanie, żeby kazdy był zadowolony...odwieczny dylemat...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
galgAsia 19:01, 15 gru 2019


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Danusiu, znalazłam kilka Twoich zdjęć zegarów słonecznych - czy nie będziesz miała nic przeciwko, że wkleję u siebie jako inspirację? Kupiłam sobie zegar i teraz będę główkować, jak go wyeksponować - no i szukam natchnienia .
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
sylwia_slomc... 19:02, 15 gru 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81959
Ja się staram z prezentem trafić w zainteresowania lub upodobania. Lubię prezenty kupować, a dawać chyba nawet bardziej niż dostawać
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Basilikum 20:18, 15 gru 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
Danusiu jelenie gora piekne dekoracje
ja lubie darowac, z kupowaniem gorzej, bo nie lubie po sklepach lazic. No ale jakos daje rade w 10 strzelam sluchajac bliskoch prawie zawsze sie wygadaja co cha a zurawia zapuszczam juz od wrzesnia albo nawet wczesniej
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
kasiek 20:29, 15 gru 2019


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Piekny wianek, bardzo elegancki
U nas już od kilku lat robimy listę prezentową - wskazujemy określony rodzaj rzeczy lub wyszukujemy je w necie. Musi być kilka pozycji od np 50 do 200 zł. Bardzo sie sprawdza i nie ma problemu z rozczarowaniem. Można też jajcarsko - np całej rodzinie koszulki ze śmiesznymi napisami. Powodzenia
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Gardenarium 21:27, 15 gru 2019


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
galgAsia napisał(a)
Danusiu, znalazłam kilka Twoich zdjęć zegarów słonecznych - czy nie będziesz miała nic przeciwko, że wkleję u siebie jako inspirację? Kupiłam sobie zegar i teraz będę główkować, jak go wyeksponować - no i szukam natchnienia .


Oczywiście, wklejaj.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Waclaw 21:30, 15 gru 2019


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
Gardenarium napisał(a)
Zarówno złoto, jak i zieleń, są ponadczasowe i mi się na pewno nie znudzą, przynajmniej w tym ogrodzie, który jest monochromatyczny, stonowany i spokojny w odbiorze.

Z nowości gałązkowych zastosowałam cedr, a eukaliptus miałam już dawniej. Do tego oczywiście sosna wejmutka, jodła kaukaska i jodła szlachetna. Plus cyprysik 'Yvonne'.







Skaczę sobie po wątkach, fotografie wianków podziwiam. Ozdoby świąteczne przepiękne.
Ja to tylko sztuczne i gotowe ze sklepu.
Zazdroszczę, podziwiam, gratuluję.

Święta, Święta, radości, spotkań, prezentów czas.
Pozdrawiam wszystkich Was
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies