Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

ElzbietaFranka 23:55, 28 kwi 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13834
Figaro napisał(a)
Jak trzy Dartaniany sa. A Figa to tak jak ja. Szczesliwa bedzie.



Cha cha też czytając pomyślałm o Tobie Figus.

Moja córka ma na imię Maja miałam sąsiadów którzy mieli suczkę Maje. O matko co to byl za cyrk.

Kreska ma ładny pyszczek. Kundle to najlepsze psy. Nie mogę mieć na razie psa bo u sąsiadów 2 owczarki leciwe byłby za duży hałas na klatce.

U mnie tulipany też podwoiły kwitnienie więc jeszcze zostawię w glebie zobaczę jak w przyszłym wiosna będzie.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Gardenarium 07:21, 29 kwi 2019


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Dartaniany żyją szczęśliwie. Dziękuję, jest coraz lepiej.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Kindzia 11:55, 29 kwi 2019


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Oglądałam przedpłocie...jesteś niekwestionowanym talentem
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
JustynaZ 15:27, 29 kwi 2019


Dołączył: 22 paź 2015
Posty: 418
Danusiu witam w klubieja też mam 3 szczęśliwe maskotki. Niektórzy pytają po co aż 3? A czy przyjaciół co kochają bezwarunkowo można mieć za dużo? Trochę szkód czasem w ogrodzie zrobią, ale moja złość szybko mija jak popatrzą niewinnymi oczkami.... Podziwiam Twoje ogrody Danusiu kiedy tylko mam czas tu zaglądać. pozdrawiam
____________________
JustynaMój Eden
Gardenarium 20:05, 05 maj 2019


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Dzisiaj nauczyłam się "żonglować" 3 pieskami naraz, albowiem Figa po raz pierwszy przyszła do smyczy pod drzwi, gdy przypinałam "stary zestaw" (jak go nazywa sąsiadka). Nawet nieźle nam poszło i dwa razy już byliśmy na spacerku
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
HannaR 08:24, 06 maj 2019


Dołączył: 09 cze 2013
Posty: 1446
Danusiu, poleciłabyś jakiś ogród do obejrzenia okolicach Londynu?
____________________
Hania: Okno na ogród... Ucieczka na wieś
milka666 11:19, 06 maj 2019


Dołączył: 14 lip 2016
Posty: 139
Witam Cię Pani Danusiu dziś rano oglądałam tvn Nowa Maja w Ogrodzie i był ogród z przeszłości w nowoczesność wykonania przez państwo jestem zauroczona zakochana cudo .Moje pytanie czy jest on może na ogrodowisku aby można było pooglądać i oczy nacieszyć
____________________
Milena nowe życie
nicol21 14:35, 08 maj 2019


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10277
Gardenarium napisał(a)
Odpowiedziałam w innym wątku, bo zamieściłaś w kilku miejscach.
Ja kupowałam gotowe, ale mam też obecnie produkcję kulek z Taxus baccata, a złociste z odmiany 'Elegantissima'.


Danusiu pokazujesz gdzieś jak wyprowadzasz te cisy na kulki? Ja staram się już chyba 3ci sezon, pomału zaczynają nabierać kształtów ale bardzo chciałabym zobaczyć jak to robi fachowiec i posłuchać porad. Dziękuję.

Super, że przygarniasz schroniskowe psiaki. Dobre serca tak mają

Super, że Maja pokazała kolejną Waszą realizację - super!!
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
amatorodniczka 15:07, 10 maj 2019


Dołączył: 13 wrz 2018
Posty: 537
milka666 napisał(a)
Witam Cię Pani Danusiu dziś rano oglądałam tvn Nowa Maja w Ogrodzie i był ogród z przeszłości w nowoczesność wykonania przez państwo jestem zauroczona zakochana cudo .Moje pytanie czy jest on może na ogrodowisku aby można było pooglądać i oczy nacieszyć


Witam Pani Danusiu, ja też oglądałam i byłam pełna podziwu.
Przepiękny ogród !

Mnie do ogrodnika daleka droga, ale już cieszę się, że tutaj trafiłam bo wiele cennych informacji można tu zyskać. Jestem na etapie intensywnego główkowania nad obsadzaniem rabat i skarp, także będzie mi miło jak Pani zerknie co się u mnie dzieje Nie wiem tylko czy dobrze założyłam wątek bo umieściłam to w "naszych ogrodach".

Pozdrawiam ciepło
____________________
Weronika Nowoczesny ogród ze skarpami
Ewilena 17:56, 20 maj 2019


Dołączył: 01 wrz 2018
Posty: 115
Danusiu, masz niesamowity gust!
Kiedyś widziałam przy Twoim oczku wodnym hortensje Limelight. A za nimi był miskant gracilimus. Był za hortensją? I czy gracilimus kwitnie na czerwono tak samo jak malepartus? Który z nich jest wyższy?
____________________
Ewelina
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies