Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

Gardenarium 09:58, 28 gru 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Wczoraj ogród znowu był przyprószony, ale dzisiaj już śnieg zniknął.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Alija 10:04, 12 sty 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8484
Danusiu! Dziękuję bardzo z odwiedziny u mnie. Twój ogród pod śniegiem wygląda bajkowo. Zresztą, czy ze śniegiem, czy bez niezależnie od pory roku, zawsze jest idealny. Podziwiam go już od paru lat i zawsze mnie zachwyca. Nowy kolorowy ogród też jest super! Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego najlepszego na ten nowy rok.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Gardenarium 12:31, 12 sty 2021


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Dziękuję Alicjo, wątek nieco stoi w miejscu, no bo co tu zmieniać, jak już pozmieniałam
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Doranma 10:00, 23 sty 2021


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
Ciekawa jestem jaki los spotka ten jeden ze stu najpiękniejszych ogrodów, skoro nie jest już na pierwszym miejscu w sercu Właścicielki ... Żal. ..
____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
Gardenarium 10:10, 23 sty 2021


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Mnie nie żal, żyję w innym świecie, szczyt zdobyty, więc pozostały nudy, a nudy to najgorsza rzecz na świecie dla duszy twórcy. Nieprawdaż? Lubię tworzyć, a tutaj można tylko konserwować.

Zauważ, Alan Titchmarsch ma już 3 ogród, Hellen Dillon sprzedała swój przepiękny ogród w Irlandii będąc w bardziej podeszłym wieku niż ja, teraz tworzy nowy... Ja też chcę w życiu zmienić cień i wszechobecną zieleń, na słońce i kolory. Poza tym profil rodziny się zmienia, są inne potrzeby, których ten ogród nie spełnia.. Po kilka metrów do płotu, duszę się. Sąsiedzi zaglądają w talerz, wszystko słychać.

Moim marzeniem było mieć ogród nieskończenie wielki z nieskończenie dużą przestrzenią do sadzenia, która nigdy się nie skończy. Tutaj się skończyła.

Ogród nie tylko bukszpanowy będzie trwać, dopóki ja w nim żyć będę
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Ewik 11:14, 23 sty 2021


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Doranma napisał(a)
Ciekawa jestem jaki los spotka ten jeden ze stu najpiękniejszych ogrodów, skoro nie jest już na pierwszym miejscu w sercu Właścicielki ... Żal. ..


Sądzę że nadal będzie zachwycać , Danusia nie pozwoli aby popadł w zapomnienie

Natomiast szaleć i experymentować będzie na nowych " włościach
____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
Basilikum 11:23, 23 sty 2021


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21729
no jak to jaki los zostanie wypchniety na pozycje 4 przez "Ogrodowisko" ktore zajmie miejsce na schodkach
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
BASIA8 11:57, 27 sty 2021


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4612
Danuś jaki piękny awatarek
Buziaki Kochana.
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
Gardenarium 12:05, 27 sty 2021


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Buziaki Basiu
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Napia 16:57, 27 sty 2021


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9035
Gardenarium napisał(a)
Mnie nie żal, żyję w innym świecie, szczyt zdobyty, więc pozostały nudy, a nudy to najgorsza rzecz na świecie dla duszy twórcy. Nieprawdaż? Lubię tworzyć, a tutaj można tylko konserwować.

Zauważ, Alan Titchmarsch ma już 3 ogród, Hellen Dillon sprzedała swój przepiękny ogród w Irlandii będąc w bardziej podeszłym wieku niż ja, teraz tworzy nowy... Ja też chcę w życiu zmienić cień i wszechobecną zieleń, na słońce i kolory. Poza tym profil rodziny się zmienia, są inne potrzeby, których ten ogród nie spełnia.. Po kilka metrów do płotu, duszę się. Sąsiedzi zaglądają w talerz, wszystko słychać.

Moim marzeniem było mieć ogród nieskończenie wielki z nieskończenie dużą przestrzenią do sadzenia, która nigdy się nie skończy. Tutaj się skończyła.

Ogród nie tylko bukszpanowy będzie trwać, dopóki ja w nim żyć będę


Pięknie napisane! Podoba mi się bardzo
Fajnie w ten sposób myśleć o ogrodzie, który staje się nie tylko miejscem pracy czy odpoczynku, ale także częścią życia, inspiracją i sposobem na rozwój artystycznej pasji. Sama czasem żałuję, że nie zdecydowałam się na większy ogród, w większym oddaleniu od sąsiadów, ale to przecież też może się zmienić
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies