Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Lawendowy zawrót głowy

Pokaż wątki Pokaż posty

Lawendowy zawrót głowy

zawitka 07:13, 14 sie 2014


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14033
Witaj Jolu Przeczytałam całość o Twoim kłopocie Miałam to samo Ochojnik zniszczył mi sosnę której nie udało się uratować Musiałam zciąć bo mogła zagrozić sąsoadom po lewj str działki A o świerkach opiszę Ci u siebie bo to długa historia Zapraszam
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Iwk4 07:40, 14 sie 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
lojalna_ napisał(a)



Iwka one stoja takie bidulki na srodku pustego placu maja dopiero 3 duze kwiaty i 3 jeszcze malutkie ale bardzo sie z niej ciesze

Ja w tym roku też mam hortensje po raz pierwszy. I też chodzę wkoło nich i chucham na nie. I ciągle patrzę, czy kwiatuszki się rozwijają i w jakim tempie Fotek żadne kwiatki tyle nie mają, co moje hortki.
____________________
Ogródek Iwony II
lojalna_ 07:55, 14 sie 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
zawitka napisał(a)
Witaj Jolu Przeczytałam całość o Twoim kłopocie Miałam to samo Ochojnik zniszczył mi sosnę której nie udało się uratować Musiałam zciąć bo mogła zagrozić sąsoadom po lewj str działki A o świerkach opiszę Ci u siebie bo to długa historia Zapraszam




Juz do Ciebie biegne na chwilke poogladac przy kawce
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
lojalna_ 07:58, 14 sie 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Iwk4 napisał(a)

Ja w tym roku też mam hortensje po raz pierwszy. I też chodzę wkoło nich i chucham na nie. I ciągle patrzę, czy kwiatuszki się rozwijają i w jakim tempie Fotek żadne kwiatki tyle nie mają, co moje hortki.



Iwka Ja tez w roku mam pierwszy raz wszystko hihi mam 5 roslinek łacznie z przekwitajacymi juz surfiniami i tez cały czas z luboscia je pstrykam a sasiedzi jak na nienormalna na mnie patrza bo oni maja busz kwiatów i ani jeden foty
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
lojalna_ 08:13, 14 sie 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Dom i ogród całe ale co sie działo.... Burza grzmoty i deszcze jak grad .... Ja sie generalnie burzy nie boje ale te odgłosy spac nie pozwoliły.....
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
lojalna_ 08:37, 14 sie 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Czytam i czytam ogladam.... Ale u Was pieknie co ogród to wiekszy ciekawszy ale czas sie do roboty zabrac szkoda ze musze isc ...

U Was te muchy dzisiaj tez takie natretne? Normalnie czuja sie jak u siebie


Jeden co sie smuci ze wychodze juz idziesz?

____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Kondzio 08:41, 14 sie 2014


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
lojalna_ napisał(a)
po całosci wstyd pokazywac wszystko jeszcze tymczasowe
maki oczywiscie nie sa moje


jeszcze niedawno miesliśmy taki widok z okna
widok zaje....... Ja tez chce
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
zawitka 09:47, 14 sie 2014


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14033
Obejrzałam jeszcze raz płot im wcale w niczym nie przeszkadza a jak będzie przeszkadzał to się nie bój one z biegoem czasu przestawią płot ha ha .jak możesz to tylko wyłam te szyszki igły martwe same spadną dostaną słoneczka to pójdą Moja sąsiadkka nic nie robiła ze świerkami i dały radę ochojkowi wrednemu Dziś mają po 15 m a myślałam że padną Pozdrawiam cieplutko i trzymam kciuki za Swierczki
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
gierczusia 12:37, 14 sie 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
agata19762 napisał(a)


Jola zrób zamieszanie


Jak najbardziej popieram .. Najlepiej pobij brukarzy i zrób z tego foto relację .. Będą obopólne korzyści .. A nawet " obotrójne "..Brukarze wystraszenie wezmą się do roboty , Ty będziesz miała zrobione a jak czy poczytność wzrośnie

Ściskam....

Mówią że pierwsza stówa jest najgorsza a potem juz leci
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 12:39, 14 sie 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
lojalna_ napisał(a)
Dom i ogród całe ale co sie działo.... Burza grzmoty i deszcze jak grad .... Ja sie generalnie burzy nie boje ale te odgłosy spac nie pozwoliły.....

Noo u nas tez było ostro..dzikie te lato w tym roku
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies