Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Lawendowy zawrót głowy

Pokaż wątki Pokaż posty

Lawendowy zawrót głowy

lojalna_ 13:43, 27 sie 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Szkoda ze to nie ten czwartek kurka wodna ale juz za dwa czwartki rozpoczna dłubanine. No to sie wszystko w głowie nie miesci..... Ale spokojnie roboty mam teraz mnóstwo.

Musze wszystkie nasady wykopac i gdzies umiescic, nie jest tego duzo ale w donice sie nie zmiesci wszystko nie mam pomysłu..... Moze do sasiada haha ale mogłoby byc trudno ze zwrotem
Ide kopac najpierw do doniczek. Ile moge przyciac Limonki od ziemi na jesień? I przycinacie wszystkie pędy?
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
lojalna_ 14:05, 27 sie 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
lojalna_ 14:07, 27 sie 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Pieas w kwiatach ach szkoda lata.....
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
gierczusia 17:10, 27 sie 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Limonki czy limki ??.. Bo nie łapię ..jak limki to akurat mogę odpowiedzieć..że tniemy krótko, 20 cm od ziemi..inaczej zostaną długie łodygi i będą się kładły

Piesa super

Buziole
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
lojalna_ 22:21, 27 sie 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
gierczusia napisał(a)
Limonki czy limki ??.. Bo nie łapię ..jak limki to akurat mogę odpowiedzieć..że tniemy krótko, 20 cm od ziemi..inaczej zostaną długie łodygi i będą się kładły

Piesa super

Buziole


Dzieki bardzo zainformacje no oczywiscie, ze Limki hahaha buziaczki
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Krakus 09:25, 28 sie 2014


Dołączył: 29 sie 2013
Posty: 1370
Cześć,

Wpadłem z rewizytą ale najpierw musiałem przeczytać co tam u Ciebie słychac dobrym momencie dołączyłem bo widzę że serial sie zapowiada ogrodowy
Wrzuć coś wiecej o swojej działce może łatwiej będzie doradzać odwiedzającym.. co do świerków to ratuj.. pod nimi sporo fajnych kompozycji można posadzic...piszesz że Ci cieniuje...moim zdaniem to spora zaleta ;p niestety ale patelnia słoneczna przypala wiekszość roslin...tam wsadzisz rododendrony czy hortensje..żurawki tez do cienia raczej...ale więcej można będzie śie wypowiedzieć ja zdradzisz ile tam areałów masz i jak do kierunków świata ustawione są przyszłe rabaty

Pozdrawiam

napewno będę odwiedzać
____________________
Zielonym do góry...
lojalna_ 11:41, 28 sie 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Krakus napisał(a)
Cześć,

Wpadłem z rewizytą ale najpierw musiałem przeczytać co tam u Ciebie słychac dobrym momencie dołączyłem bo widzę że serial sie zapowiada ogrodowy
Wrzuć coś wiecej o swojej działce może łatwiej będzie doradzać odwiedzającym.. co do świerków to ratuj.. pod nimi sporo fajnych kompozycji można posadzic...piszesz że Ci cieniuje...moim zdaniem to spora zaleta ;p niestety ale patelnia słoneczna przypala wiekszość roslin...tam wsadzisz rododendrony czy hortensje..żurawki tez do cienia raczej...ale więcej można będzie śie wypowiedzieć ja zdradzisz ile tam areałów masz i jak do kierunków świata ustawione są przyszłe rabaty

Pozdrawiam

napewno będę odwiedzać


Witaj

Ary to niestety nie u mnie. To malenki kwadracik. Oczywiscie ze wszystko przedstawie tylko teraz musi zrobic sie troche ładnego miejsca do nasadzen dzieki kostce. Trzeba nasypac sporo ziemi. Jak sie mały placyk to kazdy centymetr wazny haha. U mnie wazna bedzie iluzja przestrzeni
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Krakus 11:55, 28 sie 2014


Dołączył: 29 sie 2013
Posty: 1370
lojalna_ napisał(a)


Witaj

Ary to niestety nie u mnie. To malenki kwadracik. Oczywiscie ze wszystko przedstawie tylko teraz musi zrobic sie troche ładnego miejsca do nasadzen dzieki kostce. Trzeba nasypac sporo ziemi. Jak sie mały placyk to kazdy centymetr wazny haha. U mnie wazna bedzie iluzja przestrzeni


to mus pomyśleć o lustrach np na tym murze jedno wielkie lustro i już masz 2x większy ogród
____________________
Zielonym do góry...
lojalna_ 12:19, 28 sie 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Krakus napisał(a)


to mus pomyśleć o lustrach np na tym murze jedno wielkie lustro i już masz 2x większy ogród




Tak tak szalenstwo Danusiowych luster i mnie dopadło koniecznie musi byc
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
lojalna_ 13:53, 28 sie 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Zakupy trzeba tulipankowo czosnkowe robic . Gdzie najlepiej? Ja tulipanki białe i duzzzzo, jakie macie sprawdzone miejsca? Ide popytac
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies