Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Lawendowy zawrót głowy

Pokaż wątki Pokaż posty

Lawendowy zawrót głowy

nawigatorka 09:53, 20 cze 2017


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Cztli fundamenty już były?
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Kindzia 10:36, 20 cze 2017


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Ten Twój powojnik Maryśka...cudo masz! Wszędzie z uwiądem, a Twój jakby o nim nie wiedział... Widziałam go ostatnio w szkółce w ZG, jest na prawdę zjawiskowy!!!

____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
lojalna_ 12:40, 20 cze 2017


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
iwonkap napisał(a)
ten Twoj powojnik do mnie mowi kup mnie - możesz mi napisac kiedy zaczyna kwitnąć miec liscie zby bylo go widać ?

Jolu czy mi sie wydawało czy rozmnażałaś trawki ID ? jeśli tak to czy te odrosty można jako tylko urwać czy trzeba wykopywać cała trawę ?


Powojnik u mnie po pierwszej zimie . W marcu scielam go do prawie zera . W kwietniu liście I powoli pnie się gore. W maju zawiazuje paki kwiatowe w czerwcu kwitnie . W tym roku wszystko spóźnione wiec może i wcześniej by chcial ale pogoda nie pozwalała.

Ekspertka od traw jest Polinka ). Ja tylko wyrywa łam z trzy letnich kęp dużych bez najmniejszego problemu odrosty dla dziewczyn )) nie trzeba wykopywać trawy wystarczy mocniej pociągnąć kilka trawek z boku ))
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
lojalna_ 12:43, 20 cze 2017


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Kawa napisał(a)

Joluś a ta ścianka to gdzie ja się pytam ?


Kamilko sytuacja u mnie jeszcze bardzo robocza. Ścianka stoi ale coś będą z wylewką poprawiać podnosić by oko światła było tam mniejsze. Wanna )) stoi jeszcze nie wkopana dewagujemy pompa będzie jutro .

____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
lojalna_ 12:45, 20 cze 2017


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
nawigatorka napisał(a)
Cztli fundamenty już były?


Były ))) czysta robota narazie....teraz kopanie pod zbiornik no to trochę marasu się zapowiada
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
lojalna_ 12:48, 20 cze 2017


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Kindzia napisał(a)
Ten Twój powojnik Maryśka...cudo masz! Wszędzie z uwiądem, a Twój jakby o nim nie wiedział... Widziałam go ostatnio w szkółce w ZG, jest na prawdę zjawiskowy!!!



Ja sobie zamówiłam nowego czekam na dostawę ....ciekwa jestem czy mnie tak zachwyci jak Marysia "))))

Ascot zapoczkowana a pashima i leonardo w kwiatach ale radoocha to chyba te banana im tak smakują (()))))

____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
lojalna_ 12:51, 20 cze 2017


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Leonardo ♡♡♡♡


____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
lojalna_ 12:55, 20 cze 2017


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Potas mi spadł to cały czas wcinam abym i ja masy nie nabrała na tych rarytasach

Dziewczyny piszcie mi proszę co z Hortki macie już kwiaty ? U mnie tylko anabelki maja reszta nic
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
babka 13:29, 20 cze 2017


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
Ja wczoraj dojrzałam maleńkie zaczątki kwiecia na vanillkach i diamantino.
Woda będzie? Super !
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
iwonkap 13:30, 20 cze 2017

Dołączył: 02 kwi 2015
Posty: 722
lojalna_ napisał(a)


Powojnik u mnie po pierwszej zimie . W marcu scielam go do prawie zera . W kwietniu liście I powoli pnie się gore. W maju zawiazuje paki kwiatowe w czerwcu kwitnie . W tym roku wszystko spóźnione wiec może i wcześniej by chcial ale pogoda nie pozwalała.

Ekspertka od traw jest Polinka ). Ja tylko wyrywa łam z trzy letnich kęp dużych bez najmniejszego problemu odrosty dla dziewczyn )) nie trzeba wykopywać trawy wystarczy mocniej pociągnąć kilka trawek z boku ))


ta informacja mnie bardzo satysfakcjonuje, muszę zobaczyć gdzie nabyć powojnik i zabrać się za ID
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies