Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Lawendowy zawrót głowy

Pokaż wątki Pokaż posty

Lawendowy zawrót głowy

lojalna_ 16:17, 25 wrz 2018


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Kasia_CS napisał(a)


Myślimy w przyszłości o piesku, ale chyba mniejszym, niż Twoj Fido-dido - na razie jeszcze nie czujemy się gotowi na nowego domownika przy dzieciakach. Za często sama jestem i wieczorne wyjście na spacer nierealne przy szkrabach. a do ogródka bym nie chciała go za potrzebą wypuszczać, bo ogródek mały i w bloku przecież mieszkam


Masz rację to zeta do tego podchodzicie oprocz radości i miłości to odpowiedzialna decyzja . Napewno do niej dojdzie
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
anabuko1 16:21, 25 wrz 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23577
lojalna_ napisał(a)


Donice kupiłam LM dwa lata temu już niestety tych nie ma ale są bardzo podobne to taki oszukiwanie beton z domieszką jakąś . Są zima na dworze nic im się nie dzieje. Lubię je bardzo.


Jola a te grube rozchodniki zostają na zimę w tej donicy ?
Czym je okrywasz ?
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
lojalna_ 16:27, 25 wrz 2018


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Kawa napisał(a)
Fidek wymiata
a ja myślalam ze tylko mój mały gnojek lubi sie tarzac po skoszonej trawie
rozplenice piękne i ten miskant??!!! jaki to?


To miskant Huron Sunrise . Mam nadxieje ze myślimy o tym samym bo nie zacytowalas fotki ))
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
lojalna_ 16:30, 25 wrz 2018


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
anabuko1 napisał(a)

Jola a te grube rozchodniki zostają na zimę w tej donicy ?
Czym je okrywasz ?



Różowy zimowa juz tam dwie zimy a grubasy zabieram do domu.

Ale stare zdjęcie z leżakami przytargalas hihi stolika juz nie ma a dizajn był fajny ))))
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
lojalna_ 16:32, 25 wrz 2018


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
anabuko1 napisał(a)

Widoczki ogrodowe piękne.
I jaki piękny domek dla owadów .
Wielkie brawa dla męża.
Chyba muszę do swojego się po uśmiechać więcej przez zimę ( bo teraz nie ma czasu ) i pokazać mi twój . To może mi coś podobnego zrobi


Dzięki przekażę . Uśmiechaj się szeroko ))).mnie się też podoba domek mam nadxieje ze tam ktoś zamieszka
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Pszczelarnia 17:00, 25 wrz 2018


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Mala_Mi napisał(a)
Podziękował za pyszczydło Fidusiowe ... zawsze z miłą chęcią go oglądam, nawet jak zielony jest od pomocy przy koszeniu.

eMusia chwale pod niebiosa.. na pewno to słyszy Domek zrobił wypasiony i pasuje jak ulał.. zdolniacha .Pół forum Ci zazdrości teraz eMa, a drugie pół jeszcze nie wie że masz takiego chłopa bo tu nie zajrzeli


Ja zajrzałam i wiem.

Wstawiłam te pysznogłówki.

Ja rdestowi dałabym jednak większy kontrast, bo ta czerwona - szkarłatna zginie przy nim, zagubi się nawet wzrostem.

I pysznogłówki nie są tak długo atrakcyjne jak rdest i potem wyglądają bardzo skromnie.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
nicol21 18:43, 25 wrz 2018


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10342
Ależ Twój ogród wypiękniał, wydoroślał... i się wypełnił.
Piesio cudniasty!
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
lojalna_ 18:50, 25 wrz 2018


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
nicol21 napisał(a)
Ależ Twój ogród wypiękniał, wydoroślał... i się wypełnił.
Piesio cudniasty!


Jak milo Cię widzieć nie uwierzysz dziś o Tobie myślałam jak pisałam dziewczynom o ambrowcu żałują ze kupiłam tylko jednego a Ty trzy dla rodziców . Jak się mają drzewka ?

Dziękuję za miłe słowo
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
lojalna_ 18:52, 25 wrz 2018


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Pszczelarnia napisał(a)


Ja zajrzałam i wiem.

Wstawiłam te pysznogłówki.

Ja rdestowi dałabym jednak większy kontrast, bo ta czerwona - szkarłatna zginie przy nim, zagubi się nawet wzrostem.

I pysznogłówki nie są tak długo atrakcyjne jak rdest i potem wyglądają bardzo skromnie.


Dzięki Pszczolko ! Wiem ze kontrasty są piękne ale tak mnie kusi to szkarlatne z szkarlatnym ze musze to wyprobowac)))
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
lawenda001 19:53, 25 wrz 2018

Dołączył: 16 lis 2012
Posty: 180
Dziękuję za dodatkowe zdjęcia Jeszcze bardziej mi się podobają. Myślę o wiośnie już i o zakupie donic. Ja widziała podobne w C.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies