Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Lawendowy zawrót głowy

Pokaż wątki Pokaż posty

Lawendowy zawrót głowy

malgorzata_s... 10:42, 24 wrz 2018


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
lojalna_ napisał(a)



farba która pomalowalisny wsztstko uczyniła pakiet )))

Dla Fidka ogrod to za mało. Chodzimy z nim do lasu na wybieganie bez smyczy . Ogród jest mały ....ostanie coraz bardziej mnie to uwiera .





Niech Cię nie uwiera bo masz dokładnie tyle ile trzeba. Zobaczysz za moment że obrabianie coraz bardziej męczące im bardziej ogród się rozrasta.
Też chciałam więcej ale teraz Bogu dziękuję że nie mam 15 arów. Brak mi tylko miejsc do parkowania.
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
lojalna_ 10:50, 24 wrz 2018


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
malgorzata_szewczyk napisał(a)


Niech Cię nie uwiera bo masz dokładnie tyle ile trzeba. Zobaczysz za moment że obrabianie coraz bardziej męczące im bardziej ogród się rozrasta.
Też chciałam więcej ale teraz Bogu dziękuję że nie mam 15 arów. Brak mi tylko miejsc do parkowania.


Gosiu Twoje słowa i rady zawsze się sprawdzają .... ale chciałabym )))
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Monia81 10:55, 24 wrz 2018


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8035
Joluś jak chcesz to zawsze możesz do mnie wpaść i mogę ci kawałek ziemi do obróbki dać
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
lojalna_ 11:01, 24 wrz 2018


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Monia81 napisał(a)
Joluś jak chcesz to zawsze możesz do mnie wpaść i mogę ci kawałek ziemi do obróbki dać


Monia !!! Haha ja nie o tym przecież haaaa dziękuję Ci dobra kobieto ♥
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
anabuko1 11:44, 24 wrz 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23577
lojalna_ napisał(a)
warunki kawkowe jeszcze fest skromniutkie ale zaaaapraszam
na pierwszym planie woda dla Fida nie do moczenia nóg




Ale masz świetny stolik )super !!
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
anabuko1 11:50, 24 wrz 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23577
lojalna_ napisał(a)


Aniu wybaczam mu bo mi sklecil taki fajny domek pochwal go "))).i sesja Fidkowa dla Ciebie ♥




Widoczki ogrodowe piękne.
I jaki piękny domek dla owadów .
Wielkie brawa dla męża.
Chyba muszę do swojego się po uśmiechać więcej przez zimę ( bo teraz nie ma czasu ) i pokazać mi twój . To może mi coś podobnego zrobi
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Kawa 14:49, 24 wrz 2018


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Fidek wymiata
a ja myślalam ze tylko mój mały gnojek lubi sie tarzac po skoszonej trawie
rozplenice piękne i ten miskant??!!! jaki to?
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Kasia_CS 17:29, 24 wrz 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
lojalna_ napisał(a)


Po tych fotach ? Haha nie wierzę aż dziś w takim razie ze jeszcze nie masz ❤❤❤❤❤roboty z nim jest sporo ale to co nam daje nie da się tego na nic przeliczyć ❤❤❤


Myślimy w przyszłości o piesku, ale chyba mniejszym, niż Twoj Fido-dido - na razie jeszcze nie czujemy się gotowi na nowego domownika przy dzieciakach. Za często sama jestem i wieczorne wyjście na spacer nierealne przy szkrabach. a do ogródka bym nie chciała go za potrzebą wypuszczać, bo ogródek mały i w bloku przecież mieszkam
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
lawenda001 18:01, 24 wrz 2018

Dołączył: 16 lis 2012
Posty: 180
lojalna_ napisał(a)


Piękny ogród!!!
Chciałabym podpytać o doniczki widoczne na tym zdjęciu... z czego on sa? Betonowe? Jak się zachowują?
Mala_Mi 20:45, 24 wrz 2018


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Podziękował za pyszczydło Fidusiowe ... zawsze z miłą chęcią go oglądam, nawet jak zielony jest od pomocy przy koszeniu.

eMusia chwale pod niebiosa.. na pewno to słyszy Domek zrobił wypasiony i pasuje jak ulał.. zdolniacha .Pół forum Ci zazdrości teraz eMa, a drugie pół jeszcze nie wie że masz takiego chłopa bo tu nie zajrzeli
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies