Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Do raju daleko - u Ewy

Pokaż wątki Pokaż posty

Do raju daleko - u Ewy

yolka 20:25, 07 kwi 2018


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Donice masz śliczne. Relacja rodkowa już jest
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
20:37, 07 kwi 2018
Ewa777 napisał(a)
Dziś popracowaliśmy w ogrodzie.
Mam już wycięte wszystkie trawy (to zrobiłam wczoraj) i byliny. Odważyłam się i przycięłam lawendy, chociaż nie wyglądają dobrze. Zastanawiam się, czy żyją.

Zrobiło się ładnie i czysto. Na bylinowej nawet za czysto - jakoś pusto.

Za tydzień wertykulacja trawnika.


ja lawendy ciełam jesienią ...pierwszy raz odkąd je mam...ładnie odbijaja ....i już zaczynam propagowac teorie ze im wiecej sie przytnie na jesieni tym wiosna przyjemniejsza i bez galopki))
ewsyg 20:40, 07 kwi 2018


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Ewa, donice obsadziłaś pierwiosnkami, które bardzo lubię. Wysadzisz je później do gruntu? Ja moje wysadzałam i rosną. Pozdrawiam
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
Katkak 20:41, 07 kwi 2018


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Ewcia Twoje wiosenne donice są najpiękniejsze na O.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
GorAna 20:47, 07 kwi 2018


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
Ewciu, podziwiam Twoje radosne wiosenne donice, cudne są
Pozdrawiam wiosennie
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
Moniq 21:00, 07 kwi 2018


Dołączył: 17 lut 2015
Posty: 2294
Piękne donice’ chociaż ja nie mam ręki do pierwiosnków, zawsze mi padają, podobnie jak fiołki alpejski.
____________________
beskidzkie marzenie
Ewa777 21:18, 07 kwi 2018


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18446
yolka napisał(a)
Donice masz śliczne. Relacja rodkowa już jest


Cieszę się, że donice się podobają Dziś wszystko podlałam - rodka też. Zobaczymy jak sobie poradzi. Miałam kilka lat temu jednego "kulawego" rodka. Myślałam, że nic z niego nie będzie, ale się odbudował i nieźle sobie radzi. Dziś nie zdążyłam go podwiązać, ale zrobię tak, już zrobiłam sobie przymiarkę. Będzie dobrze. Oby tylko więcej gałązek nie trzeba było wycinać.
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Ewa777 21:20, 07 kwi 2018


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18446
eee_taam napisał(a)


ja lawendy ciełam jesienią ...pierwszy raz odkąd je mam...ładnie odbijaja ....i już zaczynam propagowac teorie ze im wiecej sie przytnie na jesieni tym wiosna przyjemniejsza i bez galopki))


Justynko, ja mam mały ogródek, więc spokojnie daję radę wycinać wiosną. Bez pośpiechu. Każdego dnia po trochu. Zostały mi tylko róże do przycięcia, ale czekam na forsycje. U nas jeszcze nie kwitną.
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Ewa777 21:22, 07 kwi 2018


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18446
ewsyg napisał(a)
Ewa, donice obsadziłaś pierwiosnkami, które bardzo lubię. Wysadzisz je później do gruntu? Ja moje wysadzałam i rosną. Pozdrawiam


Tak pierwiosnki, żonkile przesadzam w maju do gruntu. Dobrze sobie radzą w ziemi i kwitną w kolejnych latach
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Ewa777 21:25, 07 kwi 2018


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18446
Katkak napisał(a)
Ewcia Twoje wiosenne donice są najpiękniejsze na O.



Chyba przesadziłaś
Kochana, zaraz sprawdzę co się u Ciebie dziś działo - pewnie masz już wszystko na błysk

Byłam dziś w szkółce - chciałam kupić kolejne hortensje na pniu, ale jeszcze nie mają. Mieli za to przepięknie rozkrzewione ciemierniki. Trochę żałuję, że nie kupiłam choć jednego... Zawsze mogę po niego wrócić
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies