Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Do raju daleko - u Ewy

Pokaż wątki Pokaż posty

Do raju daleko - u Ewy

Ewa777 22:29, 06 kwi 2018


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18446
Annak napisał(a)
Miałam mu powiedzieć,ale nie zdążyłam Nie sądziłam, że tak szybko przyjdą
Ale zabawnie było


Już wyobrażam sobie minę Twojego męża, gdy otworzył paczkę
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Ewa777 22:31, 06 kwi 2018


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18446
Rumianka napisał(a)
Ale piękną wiosnę zapodałaś...aż oczy się śmieją do kolorków...

Widzę te donice siedząc przy stole Oczy mi się cały czas do nich śmieją Fajne kolorki wybrałam - nie chwaląc się
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Ewa777 22:33, 06 kwi 2018


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18446
Bogdzia napisał(a)


Związ sznurkiem tak sąsiednie gałęzie by ta dziura po wyciętych była jak najmniejsza, one sie odkształcą i po jakimś czasie juz tak będą rosły.


Jutro obejrzę z mężem rododendrona i zobaczymy, czy coś wiązać, czy może poczekać, aż coś wypuści Ale dzięki za pomysł ze sznurkiem Sama bym na to nie wpadła
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Kindzia 08:13, 07 kwi 2018


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Zwiąż i podlej Previcurem. Miałam kiedyś problem z Goldbukett`em, tyle, że Bogdzia kazała go przesadzić na mniej słoneczne stanowisko. I tak zrobiłam. Do dzisiaj rośnie Słuchaj Bogdzi.

Ewcia, słonecznie, szykujesz się do roboty? Jak córcie?
Macham
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
zawitka 09:00, 07 kwi 2018


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14060
Moje patyki w zeszłym roku tak ukorzeniane były marne i wszystkie potem padły i teraz ukorzeniam tylko odkłady są piękne
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Ewa777 12:17, 07 kwi 2018


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18446
Kindzia napisał(a)
Zwiąż i podlej Previcurem. Miałam kiedyś problem z Goldbukett`em, tyle, że Bogdzia kazała go przesadzić na mniej słoneczne stanowisko. I tak zrobiłam. Do dzisiaj rośnie Słuchaj Bogdzi.

Ewcia, słonecznie, szykujesz się do roboty? Jak córcie?
Macham


Muszę go na zimę otulać agrowłókniną, to będzie cieniowało. Do tej pory tak robiłam i dobrze się miał. W tym roku nie okryłam, wiec się wysuszył

Idę zaraz na ogród. Rano miałam kilka spraw do załatwienia. Córki - jedna całkiem dobrze się czuje, a druga nieco lepiej
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Ewa777 12:18, 07 kwi 2018


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18446
zawitka napisał(a)
Moje patyki w zeszłym roku tak ukorzeniane były marne i wszystkie potem padły i teraz ukorzeniam tylko odkłady są piękne

Mi się udały w ubiegłym roku całkiem dobrze, nawet kwitły. Rosną w donicach. Już je przycięłam i czekam na paczki Jak urosną, to pokażę
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Dorota123 19:01, 07 kwi 2018


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Donice masz bardzo energetyczne, ja jeszcze nie byłam na zakupach wiosennych kwiatów. Bardzo mi tego brakuje, ale jeszcze poczekam,aż się pogoda ustabilizuje. Szkoda by mi było gdyby zmarzły, a nie mam siły dźwigać donic w tą i z powrotem.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Ewa777 19:38, 07 kwi 2018


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18446
Dorota123 napisał(a)
Donice masz bardzo energetyczne, ja jeszcze nie byłam na zakupach wiosennych kwiatów. Bardzo mi tego brakuje, ale jeszcze poczekam,aż się pogoda ustabilizuje. Szkoda by mi było gdyby zmarzły, a nie mam siły dźwigać donic w tą i z powrotem.


Dorotko, nie wiem jak u Ciebie z pogodą. U mnie spadł na te donice śnieg, w nocy był przymrozek do -2'C i dały radę. Nie przenoszę ich i niczym nie przykrywam.
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Ewa777 19:41, 07 kwi 2018


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18446
Dziś popracowaliśmy w ogrodzie.
Mam już wycięte wszystkie trawy (to zrobiłam wczoraj) i byliny. Odważyłam się i przycięłam lawendy, chociaż nie wyglądają dobrze. Zastanawiam się, czy żyją.

Zrobiło się ładnie i czysto. Na bylinowej nawet za czysto - jakoś pusto.

Za tydzień wertykulacja trawnika.
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies