Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Do raju daleko - u Ewy

Pokaż wątki Pokaż posty

Do raju daleko - u Ewy

mirkaka 16:36, 08 sty 2020


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9510
Jesteś
Trochę zaczynałam się martwić, ale widzę że to tylko nadmiar obowiązków.
Zawilce niesamowite, dziś też zastanawiałam się czy nie skosić trawy
Ma jednak przyjść mróz na przełomie stycznia i lutego, a potem już podobno przedwiośnie
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Anda 16:53, 08 sty 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33346
Zyczę zatem przyjemnej pracy Ewo I obyś latem miała więcej czasu dla siebie i dla nas
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Ewa777 15:07, 11 sty 2020


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18414
mirkaka napisał(a)
Jesteś
Trochę zaczynałam się martwić, ale widzę że to tylko nadmiar obowiązków.
Zawilce niesamowite, dziś też zastanawiałam się czy nie skosić trawy
Ma jednak przyjść mróz na przełomie stycznia i lutego, a potem już podobno przedwiośnie


Trawnik jest niesamowity - jak nigdy zimą.
Nie robiłam kopczyków różom, nie mam żadnych okryć. Zima w tym roku jest za ciepła na takie ochrony. Mi taka pogoda odpowiada, tylko mogłoby być więcej słońca.
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Ewa777 15:10, 11 sty 2020


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18414
Anda napisał(a)
Zyczę zatem przyjemnej pracy Ewo I obyś latem miała więcej czasu dla siebie i dla nas


Ze zmiany pracy jestem bardzo zadowolona. Mam dużo zajęć, ale ja tak lubię i nie umiem inaczej

Na forum ruch znacznie zmalał, bardzo mało osób do mnie zagląda, więc nie czuję, że mnie coś fajnego omija
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
anabuko1 21:43, 13 sty 2020


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23497
Ewa777 napisał(a)


Zmieniłaś avatar - Piękny
Tak jak pisałam wyżej. Brakuje mi czasu - stąd moja nieobecność.
Zima w tym roku bardzo ciepła. Śniegu nie było (bo ten co prószył i od razu się roztapiał nie liczy się). Trawnik wygląda przepięknie. Jest zieloniutki i gęsty. Zastanawiam się, czy go nie kosić...

Tak jak jesienią, tak i teraz kwitną nadal zawilce wiosenne, które posadziłam pod koniec lata.



Zajrzałam do ciemierników - mają pąki



Mój jeden ciemiernik już kwitnie na całego. Drugi cuchnacy bardzo powolutku się rozwija.
I twój lada chwila i pokaże puekne kwiatuchy.
Zawilce szalone i piękne
Pozdrawiam Ewus noworocznie.
I wszystkiego dobrego Ci życzę
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Ewa777 14:08, 20 sty 2020


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18414
anabuko1 napisał(a)

Mój jeden ciemiernik już kwitnie na całego. Drugi cuchnacy bardzo powolutku się rozwija.
I twój lada chwila i pokaże puekne kwiatuchy.
Zawilce szalone i piękne
Pozdrawiam Ewus noworocznie.
I wszystkiego dobrego Ci życzę


Coraz więcej roślinek wystawia z ziemi swoje kiełki. Chyba wcześnie będziemy mieli wiosnę w tym roku
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Dominika11 10:52, 23 sty 2020


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Ewcia widzę, że Ty też zapracowana.

Zima nas rozpieszcza w tym roku - zobaczymy co będzie dalej ...
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
anpi 11:20, 23 sty 2020


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8133
Ewuś wpadam z pozdrowieniami i zerknąć na Twoje zwiastuny wiosny tej zimy Jak tak dalej pójdzie to trzeba tych ciemierników więcej dosadzać i zacząć się cieszyć kwiatami zimą a nie śniegiem
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Moniika 14:58, 25 sty 2020


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777

Witaj, ślicznie u Ciebie ! ten przycięty jałowic mnie zachwycił! wyjątkowy gratulacje dla męża.
pozdrawiam

Po prawej, tuż przy parkingu wokół lampy rośnie jałowiec fachowo cięty przez mojego męża.



Od razu tłumaczę - proszę nie zauważać chwastów. Od dwóch tygodni mamy remont w domu i nie ma czasu na pielenie
____________________
Mój ogródek pod Gdańskiem
OgrodIwony 10:29, 27 sty 2020


Dołączył: 23 lip 2019
Posty: 52
Witaj Ewo jestem nowa na Ogrodowisku więc wpadam się przywitać szczególnie widząc że jesteś z niedalekiej okolicy.
____________________
Ogród Iwony
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies