Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Do raju daleko - u Ewy

Pokaż wątki Pokaż posty

Do raju daleko - u Ewy

Ewa777 20:47, 01 wrz 2021


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18513
Roocika napisał(a)
U mnie też róże nie miały drugiego kwitnienia. Może jak teraz będzie ciepło to pąki się rozwiną?


Czyli razem liczymy na kwitnienie we wrześniu
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
nicol21 09:52, 03 wrz 2021


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10350
Ten raj to już chyba bliziutko masz, prawda?

Ogród piękny i na pewno ogromnie cieszy.

Do zawilców bije moje serducho, ale póki co one mnie olewają. Może kiedyś się uda, jak się dokształcę z tego co one potrzebują. Póki co w tym roku zachwycam się daliami.

Hortensje też Ci się cudnie prezentują!
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
anabuko1 14:26, 03 wrz 2021


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23597
Ewa777 napisał(a)
Powojnik Blue Ribbons ma u mnie ciężko. Ciągle smagany jest wiatrem, często jest połamany po wichurach.





Hortensja Diamant Rouge



Biała hortensja nn wreszcie nie będzie przypalona przez słońce


Może i ma ciężko ten powojnik,ale śliczny jest.
Jakoś jeszcze żadnego clemka dzwoneczkowego nie mam.
Czas to zmienić.
Hortensje, jeżówki masz śliczne
pozdrawiam Ewo
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
kasia1 13:34, 04 wrz 2021


Dołączył: 13 sie 2017
Posty: 970
Cześć Ewa, chciałam Ci podziękować za ożanki. W tym roku przesadziłam je na skarpę. Mają tam pulchną ziemię, a od 14 lekki cień i niesamowicie się rozrosły. Do tego one kwitną chyba całe lato! Bardzo mnie zaskoczyły Dziękuję jeszcze raz i pozdrawiam !
____________________
Kasia - Duże pole do popisu
Kasya 13:55, 04 wrz 2021


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42271
Ewa777 napisał(a)


Czyli razem liczymy na kwitnienie we wrześniu

Tez jeszcze czekam, najbliższy tydzień ładny i słoneczny
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Ewa777 15:14, 04 wrz 2021


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18513
nicol21 napisał(a)
Ten raj to już chyba bliziutko masz, prawda?

Ogród piękny i na pewno ogromnie cieszy.

Do zawilców bije moje serducho, ale póki co one mnie olewają. Może kiedyś się uda, jak się dokształcę z tego co one potrzebują. Póki co w tym roku zachwycam się daliami.

Hortensje też Ci się cudnie prezentują!


Coraz bliżej

Ogród bardzo cieszy. Mam pewne plany co do rozwoju w kierunku relaksu, ale jest to związane z większymi kosztami. Myślałam, ze w tym roku uda się coś zrobić, ale wynikły inne potrzeby i musze to odłożyć na kolejne lata.

Zawilce u mnie dobrze rosną. Nie mam z nimi żadnego problemu.

____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Ewa777 15:47, 04 wrz 2021


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18513
anabuko1 napisał(a)

Może i ma ciężko ten powojnik,ale śliczny jest.
Jakoś jeszcze żadnego clemka dzwoneczkowego nie mam.
Czas to zmienić.
Hortensje, jeżówki masz śliczne
pozdrawiam Ewo


Posadziłam ten powojnik w donicy, bo widziałam takie zdjęcie z piękną chmurą kwiatów właśnie w donicy. U mnie niestety tylko kilka gałązek.

____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Ewa777 15:50, 04 wrz 2021


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18513
kasia1 napisał(a)
Cześć Ewa, chciałam Ci podziękować za ożanki. W tym roku przesadziłam je na skarpę. Mają tam pulchną ziemię, a od 14 lekki cień i niesamowicie się rozrosły. Do tego one kwitną chyba całe lato! Bardzo mnie zaskoczyły Dziękuję jeszcze raz i pozdrawiam !


Ożanki kwitną całe lato. Przekwitłe kłosy wycinam i wtedy rozwijają się kolejne. U mnie rozrosły się bardzo i opanowały całą rabatę. Zagłuszyły niestety róże. Musze tego bardziej pilnować w następnym roku. I bardzo się rozsiewają. Mam mnóstwo siewek, sieweczek, siewuniek...

Bardzo się cieszę, że roślinki dobrze się mają u Ciebie i cieszą Twoje oczy
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Ewa777 15:51, 04 wrz 2021


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18513
Kasya napisał(a)

Tez jeszcze czekam, najbliższy tydzień ładny i słoneczny


Ale u mnie nawet nie zanosi się na kwitnienie. Całkowity brak pąków. To chyba najgorszy rok różany w moim ogrodzie.
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
TAR 09:12, 06 wrz 2021


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7617
Ślicznie jak zawsze, wyciumkane

Ewa wybierasz sie w weekend na Renk na jesien w ogrodzie? ja sie waham ale moze w niedziele zajrze, musze miod kupic na zime, bo zapasy pochloniete. roslin nie planuje.w sumie roznie bywa, moze w glowce cos zatrybi i skusze sie na cos

zawilce bardzo lubie i jakos rosna ale totalnie nie chce rosnac rdest choc teoretycznie ma idealne warunki.

____________________
Ogrod nad bajorkiem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies